Федерер і Джокович зіграють у фіналі Masters в Цинциннаті

Опубликованно 17.10.2018 00:28

Роджер Федерер / Фото - twitter.com/CincyTennis

10-я ракетка світу Новак Джоковичі 2-й номер світового рейтингу Роджер Федерерзіграють у фіналі хардового турніру серії ATP Masters 1000 в Цинциннаті.

У півфіналі турніру серб і швейцарець обіграли хорвата Марина Чилічаі бельгійця Давида Гоффенавідповідно. Джоковічу для перемоги знадобилося три сети– 6:4, 3:6, 6:3.

Матч проти серба Чиліча тривав 2 години 33 хвилини. За цей час Джокович зробив 8 ейсів, 4 брейки і допустив 4 подвійні помилки. На рахунку Чиліча 12 подач навиліт, 3 з 12-ти реалізованих брейк-поінтів і 4 помилки при введенні м'яча в гру.

Федерер пройшов у фінал на відмову Гоффена. Бельгієць прийняв рішення знятися при рахунку 6:7 (3), 1:1, провівши на корті 1 годину 4 хвилини. За цей час Федерер зробив 9 ейсів, не реалізував жодного з 4-х брейк-поінтів і допустив 2 подвійні помилки. На рахунку Гоффена 1 подача навиліт, жодного брейк-пойнт і 4 помилки при введенні м'яча в гру.

Фінал турніру в Цинциннаті в чоловічому одиночному розряді запланований на 19 серпня, початок – о 23:00. Це буде 46-й матч між тенісистами, поки невелика перевага на боці Джоковича – 23:22.

У чвертьфіналі турніру В Цинциннаті Федерер у непростому матчі обіграв свого співвітчизника Стена Вавринку.Читайте також:

Категория: Спорт