Новости

Женьшень звичайний: опис і корисні властивості

Цілющі властивості женьшеню звичайного здавна були відомі на сході. Згодом його стали застосовувати і в багатьох інших країнах світу. Як тільки женьшень був визнаний в офіційній медицині, із-за збільшеної потреби у його коренях скоротилася і його чисельність. Зараз він належить до рідко зустрічається видів рослин. У нашій статті ми поговоримо про... ( подробнее )

Студенніков Сергій Петрович: біографія, діяльність і цікаві факти

Успішний бізнесмен Студенніков Сергій Петрович відомий широкій громадськості як власник найбільшої мережі алкогольних магазинів "Червоне і біле" в Росії. Він почав розвивати свій бізнес на початку дев'яностих років, і в даний час його ім'я у списку "Форбса" серед двохсот найвпливовіших бізнесменів нашої країни. Ранні роки

Біографія Студенникова... ( подробнее )

Нахабний клієнт дав дуже дивні інструкції для особа, що здає свою піцу, і інтернет втрачає свою думку за веселий замовлення

Reddit користувач Rikardose поділився фотографією чека на дві середні піци, і два веселих наборів інструкцій, яка з тих пір пройшла вірусна, Фокс Ньюс повідомляє.

“Корочка трохи чіткіше, ніж зазвичай. Але не дуже кучеряве ... якщо цього не досить розпливчастий — зробіть його, як ти мстися за зрадою бойфренда, але ви все ж хочете поєднати... ( подробнее )

Фінансуються за рахунок Путіна шеф-російський троль господарств, стверджує нас

Марата Миндиярова, колишній коментатор по невинно імені агентства Інтернет-досліджень, говорить, відділ організації Facebook найняла людей з відмінним знанням англійської мови, щоб схилити громадську думку через складну соціальну кампанію в ЗМІ.

"Я вважаю, що саме так і було і що це було", - сказав він.

Федерального обвинувального... ( подробнее )

Вирушаємо на відпочинок: парки Севастополя

За підсумками курортного сезону-2017 Севастополь визнаний одним з найпопулярніших російських міст для туристів. Чим же привабливий місто-герой?

Звичайно, відпочинком на морському узбережжі, при цьому комфортні умови проживання забезпечують сучасні комфортні готелі. Цікавлять туристів також різноманітні пам'ятки і унікальна кримська природа,... ( подробнее )

Наталія Григорівна Галкіна - мати Максима Галкіна: біографія

Максим Галкін давно став популярним артистом і кумиром для багатьох в нашій країні. Факти про його життя, моменти з дитинства, історії батьків і, звичайно, особисте життя, що стосується Алли Борисівни, Гаррі і Лізи, залишаються цікавими для численної армії шанувальників і підігрівають без того не послаблений інтерес до його персони.

З-за... ( подробнее )

Засуджений труть 'шамер повія' Зейн Алчин провину на свіжі звинувачення

У Сіднеї чоловік, який визнав себе винним в "ганебній повією" на трут і розміщення підлі коментарі про зґвалтування жінок на Facebook був засуджений на нові звинувачення, новини.ком.ау може відкрити.

Зейн Алчин, 27, визнав себе винним, щоб називати його екс-подрузі "б***ь повія" біля дитячого садка в ясла, і єхидно пошкодження її автомобіля... ( подробнее )

Колишній бос кампанії Обами показує, що вони можуть отримати доступ до "жахливий" відомості

Сенді Parakilas працював в якості платформи Facebook менеджер в період між 2011 і 2012. Він сказав Страж сотні мільйонів користувачів, ймовірно, були свої відомості мимоволі збирають сторонні розробники через друзів Дозвіл функція, яка залишила Facebook з "нульового" контролю або нагляду інформації про користувача.

"Після того, як дані... ( подробнее )

Ганна Романцева: біографія та фото

Завжди і скрізь вважалося, що нерівні шлюби довго не існують, не мають міцності, укладаються без любові і за розрахунком. Багато засуджують таких партнерів, не вірячи в те, що можна прекрасно жити, причому цілком щасливо і насолоджуватися молодим чоловіком або дружиною поруч з собою, а з іншого боку - поважати мудрість і зрілість свого обранця.

Світова... ( подробнее )

Список представників твердокрилих

Жесткокрылые, або жуки, вважаються найбільшим загоном в царстві тварин. У світі відомо більше одного мільйона видів, з них сімсот тисяч відноситься до класу комах, триста тисяч припадає на твердокрилих. Щороку вчені знаходять і описують десятки нових видів.

Представники загону жуків, або жесткокрылые, володіють жорсткими передніми крильцями,... ( подробнее )