Новости

Facebook звинуватили даючи нове життя гендерної дискримінації

На цей раз соціальні медіа гігант ляснув щодо окремих оголошень про роботу винятково на чоловіків, закликаючи рекламодавців в певних чоловічих сферах діяльності, як правоохоронних органів, покрівельні роботи та водіння вантажівок, щоб виключити жінок зі своєї націлювання оголошень на сайті.

Активісти соціальних прав в США стверджують, що... ( подробнее )

Помилкової ідентифікації: чоловік погрожував за 'варварські' ему відео

Нудотний фільм з'явився в інтернеті, показуючи людини, сміючись у той час як свідомо косить кілька ему в 4WD.

Але у випадку помилкової ідентифікації, 19-річний Мельбурн людини Харрісон Hatzis був названий в якості злочинця в соціальних мережах, і отримали лавину загроз смерті і шквал лайки в підсумку.

"Це не я," Містер Hatzis... ( подробнее )

Як доїхати на метро до Пушкінського музею в Москві? Опис експозиції музею

Пушкінський музей в Москві користується величезною популярністю у гостей столиці, він являє собою великий музейний комплекс, розташований в культурному центрі міста, куди дуже зручно дістатися на метро.

Музей розпочав свою роботу наприкінці травня 1912 року.

Сама будівля є пам'ятником архітектури. Його прикрашають потужні колони,... ( подробнее )

Як зараз живе Оксана Тарасова - колишня дружина футболіста Дмитра Тарасова?

Днями відомий футболіст Дмитро Тарасов став батьком вдруге. Його законна третя дружина, супер-модель Анастасія Костенко, народила йому прекрасну дівчинку. Новоспечений батько щосили поринув у прекрасні моменти перших днів життя немовля, але не забуває і про свою старшу доньку Ангеліні. Колишня дружина Дмитра, Оксана Тарасова, як мудра жінка, ніколи... ( подробнее )

Шокуюче відео показує тато дитини в машині, щоб вкрасти

Шокуюче відео, опублікованому Департаментом поліції Салема минулого тижня, показує, людина, що розмовляє через клапан тестер майстерність машину з ким-то всередині.

Інший дитина стоїть поруч, стрибаючи вгору і вниз хвилювання молодика працює всередині машини.

У заяві, оприлюдненій поліцією, з'ясувалося, що дзвінок був зроблений... ( подробнее )

Дивним чином ми з допомогою нового додатка Apple

Але зараз це в основному використовується людьми, які хочуть, щоб виміряти розмір своїх кішок.

Запобіжний додаток стало доступно на цьому тижні в рамках оновлення iOS від Apple 12 для айфонів і iPads.

Він використовує розумну технологію камери для визначення відстані, що дає вам достатньо точні відліки, як довгі або широкі об'єкти.... ( подробнее )

Мавпячі мізки: походження і культура вживання

Людина – всеїдна тварина. А вже коли мова заходить про м'ясо, то прокидається справжній хижак. Сучасна цивілізація надає нам самий великий раціон. Не дивно, що і до генетично близьких нам істот дісталася рука нещадних кухарів. Мізки мавпи вважаються делікатесним блюдом, яке коштує чималих грошей. Але перш ніж перейти безпосередньо до їх опису, дізнаємося... ( подробнее )

Руська земля - Оленекской затока

Багато дослідників намагалися прокласти Північний морський шлях уздовж узбережжя Євразійського континенту. Ділянка морського коридору від Північної землі до гирла річки Лена століттями залишався недоступним. Північний морський шлях

Тільки до середини XX століття вдалося його досліджувати, скласти лоцманські карти і прокласти маршрути для... ( подробнее )

Крижаний Китаю план для повного соціального контролю

План КПРФ для кожного з його 1,4 млрд громадян за примхою антиутопії соціального кредитної системи, і це на трасі буде повністю зданий в експлуатацію до 2020 року.

Пілотна програма активна вже бачили мільйони людей кожен балів з 800 і скористатися її плодами або страждає від його наслідків — у залежності від того, який кінець шкали вони... ( подробнее )

Фронтмен - хто це такий?

У розмові про музичних групах часто можна почути загадкове слово "фронтмен". Хто це? Буквально воно перекладається як "передній людина" - від англійського front - перед, передній і man - людина, чоловік. Існує менш популярна формулювання "фронтвумен" (woman - жінка). Її іноді використовують, коли цю роль виконує жінка. Фронтмен – хто це?

Фронтменом... ( подробнее )