Новости

Не попадайтеся на цей лохотрон Телстра

Перший лохотрон надії, щоб направити жертву до реалістичної сторінку входу Телстра по електронній пошті нібито надсилає оператору, але ретельний огляд повинен показати, що це лохотрон.

"Ви можете бачити, що, хоча ім'я відправника 'обслуговування' фактична адреси електронної пошти відправника 'f0846513686516.telestrasystems.com@webmail.optusnet.com.au'",... ( подробнее )

Цукерберг розробив шахрайську схему для weaponise даних

Колишній старт-ап під назвою Six4Three, який судиться з Facebook у вищий суд Каліфорнії, стверджує, що Пан Цукерберг "вибухового" можливість доступу до даних з мережі будь-якого користувача з друзів — важлива частина скандалу Кембридж аналітика.

Згідно з повідомленням, в "Гардіан", юридична клопотання, подане минулого тижня спирається на... ( подробнее )

Кнопка розгортає проти Facebook

Після цих мільйонів Користувачів і викликало загальну негативну реакцію проти нього, Facebook, нарешті, спокутувати свою провину і дає вам прекрасні люди щось ти давно наполягають на.

Кнопка не подобається!

Ну ... як би.

Кнопка працює як новачкові, засновані на дві стрілки, які відображаються поруч із кнопкою "подобається"... ( подробнее )

Батьки підлітка приймати радикальні заходи після того, як телефон споживає її життя

У 17-річний школяр з Пенрит у місті Вест знав, що вона робить погані рішення, забуваючи про навчання, боротьба з батьками і відчуває себе нещасною.

“По суті, я був нещасний і не щасливий всередині себе. Я не робив мої завдання. Я в 12 році і я не представляючи їх на час, і коли я зробив, вони були не дуже хорошої якості," Сайра розповіла... ( подробнее )

Витоку даних Facebook не представляється закінчена

Facebook виявлений потенційно сумнівних програм в рамках "проведення розслідувань і аудит" розроблена, щоб розкопати додатків, таких як особистість тестування програми, які збирають інформацію від користувачів і продав його політичного фірма Data Кембридж аналітика.

Такі дані, як номери телефонів, особисті повідомлення, і Релігійні погляди,... ( подробнее )

Розумний дверний дзвінок рятує мама і дочка від очікуваного вторгнення

Jrisi Jusakos і її двох-з-половиною-річної були всередині спить всередині свого будинку, коли чоловік підійшов до дверей і подзвонив у двері.

Коли ніхто не відповів, чоловік нібито намагався пробитися всередину.

Без відома його словами, сім'я була "розумна двері" встановлений і чоловіка, який не перебував вдома, був у стані налякати... ( подробнее )

Більше клієнтів нарешті зблизилися, щоб швидше плани НБН

Споживчий сторожовий пес каже, що з'єднання на план 50 Мбіт / с НБН компанії виріс в п'ять разів з грудня, після того, як компанія тимчасово знижених цін — крок, який згодом було замінено на нові комплекти.

Кількість послуг 50 Мбіт / с, набутими від НБН збільшили з 158,959 в 989,360 протягом трьох місяців до 31 березня, в результаті в грудні... ( подробнее )

Всередині нахабного відкритого ринку Facebook наркотиків

Злочинці знімають його в якості Facebook закриває очі на відкриті ринки наркотиків, діючих в рамках соціального медіа-платформи.

Незважаючи на шквал критики після скандалу Кембридж аналітика, Facebook ще раз показав недоліки в своїй бізнес-моделі, як він грає цілий ряд дилінгових центрів з наркотиками.

Групи виряджаються в якості... ( подробнее )

Легенди світової легкої атлетики: Кененіса Бекеле

Якщо для темношкірого американського хлопця хорошим шансом домогтися успіху в житті є бокс, то для ефіопського – легка атлетика. Одним з найяскравіших прикладів цього твердження є історія Кененисы Бекеле, африканського бігуна, назавжди вписав своє ім'я в літопис світового спорту.

Зі статті читач дізнається, як сходила зірка юного ефіопського... ( подробнее )

В чому головна особливість політичної влади? Види та приклади влади

Всім відомо призначення державної влади. Однак далеко не кожен знає, як саме вона функціонує. В чому головні особливості політичної влади? Чи існують державні режими, найбільш оптимальні для суспільства? Спробуємо у всьому розібратися в нашій статті. Що таке влада?

Влада існувала на всіх етапах людського розвитку. Ще в первіснообщинному... ( подробнее )