Новости

Як зробити щоки пухкими в домашніх умовах: народні способи

Колись було дуже модно мати запалі щоки і виділяються вилиці. Але все тече, все змінюється в цьому світі. У сучасному світі моди тим більше. Сьогодні популярні пухкі щоки. Вони надають обличчю свіжість і молодість. З ними дівчина або жінка виглядає мило і кокетливо. Які заходи вживають представниці слабкої статі, щоб їх обличчя відповідало сучасним... ( подробнее )

Російські продюсери: біографії, шлях до успіху

Російські продюсери сьогодні забезпечують розвиток вітчизняної культури у всіх її сферах. Це люди, які знаходять гроші на реалізацію різноманітних проектів, прагнуть допомагати і підтримувати по-справжньому творчих і талановитих людей. Про деякі з них ми розповімо в цій статті. Барі Алібасов

Один з перших російських продюсерів в історії... ( подробнее )

Фігуристка Олена Леонова: біографія, спортивна кар'єра і особисте життя

Леонова Олена Ігорівна – фігуристка з Росії, яка виступає з поодинокими номерами. Є гросмейстером РФ, срібним призером ЧС з фігурного катання 2012 року та чемпіонкою світу серед молоді 2009 р. Крім того, дівчина двічі перемагала у фіналі кубка Росії. На даний момент ім'я фігуристки знаходиться на 37-й позиції в рейтингу Міжнародної федерації ковзанярів.

Дитинство... ( подробнее )

Найкрасивіші озера світу: фото та назви

Природа як творець створює унікальні об'єкти. Загадкові і надзвичайно красиві, мають дивний колір води і постійно змінюють його – найкрасивіші озера світу будуть представлені в статті. Озером прийнято вважати водойма, який виник природним шляхом, і його озерна чаша заповнена водою, яка не має з'єднання з морями та океанами. Таким чином, вода в більшості... ( подробнее )

Річка Мургаб: опис, особливості

Туркменія не багата природними водоймами, а найбільші з річок беруть свій початок на територіях сусідніх держав. Це пов'язано з деякими особливостями природних умов цих місць.

Є в Туркменістані серед нечисленних природних водойм річка, що бере свій початок в Афганістані, серед ланцюга гір Паропамиза. Це річка Мургаб, про яку і представлений... ( подробнее )

Знаменитості з чубчиком: фото, образи, експерименти

Сучасні зірки кіно і музики нерідко відомі не стільки своїми творчими досягненнями, скільки разючими змінами у власній зовнішності. Зокрема, багато відомі персони люблять пробувати різні зачіски, деколи суворі елегантні, а часто екстравагантні і неформальні. Пропонуємо познайомитися з деякими знаменитостями з чубком. Кеті Перрі

Ця американська... ( подробнее )

Найкраще чоловіче ім'я: значення, історія походження, талісмани, іменини, вплив імені на характер і долю людини

Яке найкраще чоловіче ім'я? Таким питанням задається будь-яка жінка, яка чекає появи хлопчика на світ, вже приблизно з 5-6 місяці вагітності. Майбутній мамі хочеться вибрати найкраще чоловіче ім'я, яке буде супроводжувати її довгоочікуваного сина все життя. Єгор

Це православне російське найкраще чоловіче ім'я по значенню несе в собі впевненість... ( подробнее )

Єфремов: населення і коротка інформація про місто

Невелике старовинне містечко на Куликовому полі протягом усього періоду розвитку був і залишився маленьким. Населення Єфремова любовно називає дивно красиві околиці "Тульської Швейцарією", яку не змогли отруїти тут розташовані крупні хімічні підприємства. Загальна інформація

Місто розташувалося на мальовничих берегах річки Красива Меча,... ( подробнее )

В'ячеслав Дворецков: як полюбити зірку

Дивний, незрозумілий, таємничий – саме так відгукувалися всі учасники «Дому-2» про цю молоду людину. Ніхто не вірив, що у нього вийде знайти любов і затриматися на проекті. Він зумів здивувати всіх і навіть через 10 років не втомлюється доводити, що справжні почуття можливо відшукати навіть на самому довгому реаліті-шоу в світі. Коротка біографія... ( подробнее )

Середня тривалість життя в Німеччині у 2018 році

Європейські пенсіонери разюче відрізняються від російських. Вони по-іншому виглядають і проводять своє дозвілля, багато подорожують, неспішно прогулюються по вечорах до затишних кафе. Крім того, середня тривалість життя в Німеччині значно більше, ніж у Росії.

Скільки років живуть у Росії?

У рейтингу ООН Росія займає 110-е місце... ( подробнее )