Новости

Наталія Бонк: біографія і сім'я

Її методикою вивчення англійської мови вже понад півстоліття. Але вона до цих пір вважається однією з найбільш успішних і ефективних. Наталія Бонк – викладач, лінгвіст і жінка з дивовижною долею. Познайомимося з основними подіями її життя і описом праць.

Біографія

Біографія Наталії Бонк почалася в Москві в далекому 1924 році.... ( подробнее )

Відпочинок в Криму: село Поповка – диво на березі моря

Вибираючи, куди відправитися влітку, щоб досхочу поплавати і позасмагати, відпочити і набратися позитивної енергії, варто розглянути наступний варіант – село Поповка, Крым. Це екологічно чисте місце, далеко від галасливих великих міст, але з повною інфраструктурою, необхідною для туристів.

Що таке село Поповка, Крым?

Тихе... ( подробнее )

Елон Маск продемонстрував новий винахід, світ зійшов з розуму

Так, це в буквальному сенсі просто чорна капелюх з "бурова компанія" написані білим.

Маск навіть називають продукт як "самий нудний в світі капелюх" для демонстрації його на Twitter.

Дивись,... ( подробнее )

Ваша черга, щоб допитати Тернбулл

Редактор Джо Хільдебранд буде інтерв'ю Малкольм Тернбулл виключно на Facebook у прямому ефірі з 3: 30 вечора, просячи про все, що ви дійсно хочете знати.

Це рідкісний шанс для вас, як читачів, щоб визначити порядок денний і піднімати питання, які дійсно важливі для вас, щоб захопити цю можливість, щоб мангал в лічку на що-небудь гей-шлюби... ( подробнее )

Шпигунські ігри: як наші секрети були вкрадені

І в рівній мірі, у наших власних довірених безпеки, промисловості та урядових рядах готові допомогти їм зробити це.

В тупий оцінці характеру операцій, які повинні бути проведені в австралійської організації безпеки і розвідки, начальник розвідки Дункан Льюїс визнав, Австралія стикається з "стабільно погіршується" загальної обстановки в... ( подробнее )

Це може бути найгірша ідея для програми, коли-небудь

Немає ніяких сумнівів в епоху соціальних мереж зросла народна відданість, щоб отримати, що ідеальний знімок. Буде це слухняний хлопців на фото борг або зростаючі батоги палиці для селфи, наша метушня стає все більш неприборканої.

Але компанія під назвою ElsiePic хоче взяти його на наступний, абсолютно непотрібний рівень.

Вона... ( подробнее )

Діана Шуригіна: біографія, особисте життя

Діана Олексіївна Шуригіна – звичайна російська дівчина з міста Ульяновська. Стала відомою після скандального випадку про її зґвалтування. Дівчина почала жити медійної життям після участі у ток-шоу програмі «Нехай говорять». Діана Шуригіна в студії розповіла про свою трагедію, що сталася в кінці березня 2016 року.

Ця історія викликала... ( подробнее )

Антверпен - де знаходиться, в якій країні? Історія, пам'ятки та цікаві факти

Напевно, не всі наші читачі, не замислюючись, відповідять на питання: «Що таке Антверпен?». Відповідь на нього знають мандрівники «зі стажем» і любителі географії. Сьогодні ми з вами здійснимо невелику віртуальну екскурсію по Фламандський район Бельгії, де знаходиться Антверпен — другий за величиною і значимістю після Брюсселя місто країни і найбільший... ( подробнее )

Вероніка Боровик-Хільчевська: біографія, кар'єра, особисте життя

Випускниця 1988 року на факультеті міжнародної журналістики МДІМВ Вероніка Боровик-Хільчевська відразу після закінчення інституту була прийнята на посаду кореспондента в журнал "Новий час". Вже в 1991-му її запросив на роботу американський канал NBC, де вона в якості кореспондента представляла Москви. У 1994-му Вероніка Боровик-Хільчевська повернулася... ( подробнее )

Бейлі Медісон: кращі фільми

Бейлі Медісон - американська актриса, популярність якому принесла роль Мей Бэлль у фільмі "Міст в Терабітію". Бейлі також зіграла Саллі Херст у містичному трилері Гільєрмо дель Торо "Не бійся темряви".

Перші ролі

У кіно Бейлі Медісон дебютувала в 2006 році, виконавши роль Рейнилл в трилері "Самотні серця". Її партнерами по... ( подробнее )