Дом и семья

Собаки дійсно поставити на 'щенячьи оченята, коли вони чогось хочуть

Ну, вчені вважають, що нашим чотирилапим друзям дійсно намагаються спілкуватися з допомогою, що дутися або ті чарівні благальні очі, сонце доповідей.

Дослідники виявили, що собаки піднімають брови, коли вони дивилися, механізм, який змушує очі здаватися більше.

Але розумник іклів не зробити те ж саме, коли роздавали їжу, пропонуючи... ( подробнее )

Чому не можна цілувати кішок? Причини і наслідки.

Рідкісний котовладелец може втриматися від того, щоб хоча б раз не поцілувати свого улюбленця. Ці милі, м'які, пухнасті створення викликають стільки позитивних емоцій, що втриматися від ласк просто неможливо.

Так вже небезпечно тісне спілкування з пухнастими улюбленцями? Чому не можна цілувати кішок і до яких наслідків це може призвести?... ( подробнее )

Позначення прання на етикетці. Умовні позначення прання: приклади, розшифровка

Досить часто після придбання нової речі ми відразу ж відрізаємо всі наявні ярлички. Цілком імовірно, що в деяких випадках це цілком виправдано. Ярлички бувають досить великого розміру і псують весь вигляд виробу. Також вони можуть бути виконані з жорсткої тканини і натирати шкіру при носінні.

Перш ніж зрізати етикетку, її необхідно уважно... ( подробнее )

Як перетворити брудні кросівки білого знову

Сара Трейсі Converse насоси були гірше для зносу, перш ніж вона отримала її руки на них, але тепер вона зробила їх блискучі білі знову, сонце доповідей.

Опублікувавши знімок результати на Twitter, Сара з Далласа в Техасі, писав: "я-чарівник".

подробнее )

Голуби турмани: види, опис, зміст, фото

Розведення голубів – це цікаве хобі. Породистих птахів закупити досить дорого, але це не зупиняє любителів. Особливо багато уваги привертають голуби турмани. Це особлива група птахів, здатних похвалитися красивим польотом. Цілком можливо, що ви їх бачили вже багато разів, але не чули таку назву. Часто їх називають перевертнями або кувыркающимися... ( подробнее )

«Эндогард» для собак: інструкція, властивості і дозування

Собака для багатьох – це член сім'ї. Здоров'ю вихованця необхідно приділяти максимум уваги. Якщо тварина проживає в будинку і з ним контактують діти, зростає ризик зараження останніх гельмінтами. Собака, на відміну від людини, не може самостійно вберегтися від паразитів. "Эндогард" – дієва допомога для чотирилапих при глистяній інвазії.Фармакологічні... ( подробнее )

Привітання з присягою: теплі слова від рідних і близьких

Армія – важливий етап у житті чоловіка. Вона чинить серйозний вплив на формування його характеру, а також вироблення сили волі. Привітання з присягою допоможуть новоспеченому солдату відчути підтримку рідних і близьких, а також почати нову главу життя.Виконати борг

"Присяга – це відповідальність! Ми віримо, що ти виконаєш з честю свій борг,... ( подробнее )

Кращі виробники кормів для собак у Росії

Поява в будинку цуценя – це не тільки радість і розчулення, але і велика відповідальність. Малюка обов'язково потрібно виховувати, робити вчасно щеплення, ну і, звичайно, правильно годувати.

Зараз все більшу популярність набирає промислова їжа для тварин. Консерви і гранули прості в застосуванні і мають добре збалансований склад для повноцінної... ( подробнее )

Діти погано вчаться. Причини, що робити?

Часто батьки стикаються з тим, що їх діти, які спочатку подавали великі надії, раптом кардинально змінюються. Дуже часто трапляється так, що у два роки дитина вже знає букви, кольори, а також безліч іншої інформації, якою не можуть похвалитися його однолітки. Діти читають вірші і відмінно ведуть себе вдома, але раптом, як тільки вони йдуть в школу,... ( подробнее )

"Ветмедин": інструкція по застосуванню для собак, склад та відгуки

Існує чимало порід свійських тварин, в основному великих, у яких серцеві захворювання закладені генетично. Але нерідко зустрічаються випадки, коли ці недуги в силу різних обставин вражають друзів наших менших, не схильних до них. Особливо це стосується собак. Так само, як і люди, тварини страждають серцевою недостатністю. Для лікування таких станів... ( подробнее )