Дом и семья

Вітаміни для вагітних собак: правила вибору та застосування

Ви нарешті зважилися обзавестися крихітними грудочками щастя і написали оголошення в Інтернеті про в'язці. Не поспішайте шукати для своєї улюблениці батька її майбутніх дітей. Спочатку потрібно відвести собаку до ветеринара, щоб той провів достатню кількість аналізів перед в'язкою. Коли все буде зроблено правильно, і ви з ветеринаром переконайтеся... ( подробнее )

Як збільшити груди в 12 років дівчинці

Для кожної жінки груди є предметом її гордості. Жіноча сила, сексуальність і жіноче начало закладається саме в цьому ознаку. Поява грудей означає наближення дівчинки до статусу дівчини. Всіх жінок турбує краса тіла, особливо в цій частині. Періоди зростання грудей

Як правило, груди починає рости в період статевого дозрівання. Молочна залоза... ( подробнее )

Вагітність при лактації: поради гінекологів

Існує поширена думка, що до тих пір, поки жінка не перестала годувати грудьми і у неї не відновилися критичні дні, зачаття неможливе. Дане переконання є невірним. Через два-три місяці після пологів існує ймовірність повторної вагітності. У деяких годуючих матерів ця здатність відновлюється в більш короткі терміни. Симптоми, що свідчать про зачаття,... ( подробнее )

Що робити, якщо собаку нудить? Собаку рве піною: причини і методи лікування

Нудота у собаки – нерідке явище. Не завжди вона є ознакою захворювання вихованця, іноді нудота і блювання є частиною природних процесів в організмі. Однак нудота у собаки – це привід звернути пильну увагу на стан здоров'я вихованця. Розглянемо, що робити, якщо собаку нудить. Причини блювоти і симптоми супутніх захворювань. Методи лікування і профілактика.... ( подробнее )

Як перевіряють слух у новонароджених: способи перевірки, норма і відхилення, поради фахівців

Слух має важливе значення для нормальної життєдіяльності будь-якої людини. Відразу після появи на світ лікарі-неонатологи оцінюють загальний стан новонародженого за шкалою Апгар. Через деякий час дитині знову належить пройти обстеження - аудиоскрининг. Він допомагає визначити наявність будь-яких патологій або відхилень слухового аналізатора малюка... ( подробнее )

Чи можна кішці кефір: робота шлунково-кишкового тракту котів, користь і шкоду молочнокислих продуктів, особливості і правила годівлі

Всі люди люблять своїх вихованців. Кішки є майже в кожному будинку, і господарі намагаються порадувати своїх мурлик, як дітей, тільки самим смачним і корисним.

Напевно багато хто навіть не замислюються, п'ють кішки кефір та інші кисломолочні продукти і молоко. Так уже повелося, що людина вважає, ніби кішки просто жити не можуть без молочних... ( подробнее )

Мононуклеоз при вагітності: симптоми, наслідки для дитини, методи лікування

Інфекційний мононуклеоз є відносно поширеною хворобою. Для неї характерне ураження слизової оболонки рота, селезінки і печінки. Зараження відбувається внаслідок проникнення в організм вірусу Епштейн-Барра. Найбільш сприйнятливими до нього визнаються діти і жінки в положенні. Мононуклеоз при вагітності небезпечний як для майбутньої мами через ослаблення... ( подробнее )

Коли краще народити другу дитину: ідеальна різниця між дітьми

Багато батьків хочуть мати великі родини, в яких буде мінімум двоє дітей. Це дуже поширене там, де батьки були єдиними дітьми. Не дивно, що тепер, самі заводячи сім'ю, вони хочуть мати багато малюків. У цій статті ми розповімо, коли краще народити другу дитину. Знову вагітна!

Планування сім'ї - це завжди відповідальний момент. Однак... ( подробнее )

Як підняти самооцінку дитини? Рекомендації і корисні поради психологів

Діти, які мають з раннього віку гарну самооцінку, як правило, в житті досягають великих висот. Як підняти самооцінку дитини? Просто необхідно з самого початку виховного процесу прищепити такі якості, щоб потім дорослий чоловік зміг утриматися на хвилі конкуренції у дорослому житті як на роботі, так і в особистих відносинах.

Як підняти самооцінку... ( подробнее )

Саркома у кішок: причини, симптоми, діагностика і методи лікування

Саркома (рак) у кішок діагностується, на жаль, досить часто. Тварини можуть хворіти нею, так само як і люди. Онкологічні захворювання приносять багато страждань вихованцям і їхнім власникам, так як у більшості випадків вони невиліковні. Незважаючи на те що вчені всього світу займаються пошуком ефективних способів боротьби з раковими пухлинами, на... ( подробнее )