Дом и семья

Кислий запах калу у немовляти: види вигодовування, можливі причини при грудному годуванні, консультації педіатра і поради мам

Люблячий і дбайливий батько завжди помічає найменші зміни у стані своєї дитини. В такому випадку для нього не складе труднощів визначити, чим пахне кал його дитини. Запах калу – це перший і найбільш точний діагностичний критерій того, що у дитини можуть бути проблеми зі здоров'ям. Вчасно виявивши неприродний, смердючий запах, можна попередити багато... ( подробнее )

Дитина не їсть суміш: що робити і чим замінити?

У житті молодих мам з'являються різні проблеми. Наприклад, що потрібно робити, якщо дитина не їсть суміш? Норма чи патологія? Як виправити цю ситуацію? Варто докладніше обговорити ці важливі питання. Для чого потрібна суміш?

Суміш є основою харчування для новонародженого малюка в тому випадку, якщо у його матері повністю відсутня грудне... ( подробнее )

Меню для підлітка: корисні рецепти, збалансоване харчування

Корисне харчування - одна з основних складових здоров'я. Особливо важливим це стає у підлітковий період. Адже саме тоді відбувається другий ростової стрибок дитини - момент, коли його зростання різко прискорюється. У цей період організму необхідний максимум поживних речовин і вітамінів. А враховуючи, як змінюється поведінка в пубертатний період,... ( подробнее )

Болі вгорі живота при вагітності: можливі причини, проведення діагностичних досліджень, консультація лікаря і лікування

Болі вгорі живота при вагітності можуть бути самої різної локалізації і виникають з кількох причин. Найчастіше подібна симптоматика не несе в собі ніякої загрози, проте все ж при появі навіть незначної хворобливості потрібно відвідати лікаря для проведення обстеження і подальшого лікування.

Жінка, що виношує дитину, повинна бути дуже уважною... ( подробнее )

Загадка про ріпку: знайома незнайомка

Про існування такого коренеплоду, як ріпка, діти дізнаються з самого раннього віку. Слухаючи однойменну російську народну казку, вони розглядають картинки з городніми пригодами веселих людей похилого віку, онуки та їх чотириногих друзів. Тут же малюки знайомляться і з виглядом головної героїні. Тому запропонована дорослими загадка про ріпку буде... ( подробнее )

Вагітність без токсикозу: норма чи небезпечна патологія? Чому нудить при вагітності на ранніх термінах?

Вагітність має свої нюанси, часто вона супроводжується таким явищем, як токсикоз. Він може бути одним з ознак, що свідчать про наявність вагітності, адже він з'являється дуже рано. Взагалі його тривалість досить важко спрогнозувати, адже він може протікати тільки в першому триместрі, а може супроводжувати на всьому терміні до пологів. На практиці... ( подробнее )

Нетримання сечі у вагітних: основні причини, що робити

Нетримання сечі у вагітних – це досить часта проблема. За статистикою, вона трапляється з третьою частиною всіх жінок, які виношують дитину. Небезпечно це стан? Як боротися з нетриманням і чи варто? На ці та інші запитання ми відповіли в даній публікації. Що це таке і які причини цього стану?

Отже, нетримання сечі у вагітних зустрічається... ( подробнее )

Борний спирт у вуха при вагітності: поради гінеколога, склад, опис, призначення, інструкція з приймання, призначення лікаря і дозування

Таке чудодійний засіб, як борний спирт, здавна широко використовується при лікуванні різних захворювань, і не тільки як народний засіб. Офіційна медицина теж визнає цей препарат, а лікарі рекомендують його для хворих усіх вікових категорій. Застосовують також борну кислоту, що випускається у вигляді порошку.

Можна чи не можна?

Сьогодні... ( подробнее )

Найменша дитина у світі (фото)

Напевно, кожен другий житель планети цікавився, хто був самим маленьким дитиною в світі. Багато хто задається цим питанням суто з цікавості, а інші зіткнулися з проблемою народження недоношеної дитини і хочуть дізнатися про таких же дітей. "Лялькова" Шарлотта

Сім'я Гарсайд проживає у Великобританії. Пара має чотирьох дітей і Шарлотта є... ( подробнее )

Стафілокок у вагітних: причини, симптоми і лікування

Очікування маляти – самий зворушливий і відповідальний момент. На жаль, радісні емоції може затьмарити такий негативний момент, як хвороба. Що робити, якщо розвинувся стафілокок у вагітної? Чи можливо в такій ситуації народити повноцінну дитину? Варто докладно розглянути це питання. Що являє собою захворювання?

Стафілокок у вагітних... ( подробнее )