Дом и семья

Лафитник. Що це таке? Чим лафитники відрізняються від стопок або чарок

Михайло Булгаков у «Майстрі і Маргариті», Анатолій Беляєв в численних оповіданнях про російською дворянстві, Ільф і Петров у відомому на весь світ творі «Золоте теля» і багато інших російські літератори згадували у своїх творах слово «лафитники». Однак далеко не кожен сьогодні зможе з упевненістю сказати, що ж це – лафитник.

А адже... ( подробнее )

Оригінальні та прикольні клички кішок - список, цікаві факти та відгуки

Дитина давно мріяв про пухнастого друга... І от нарешті після довгих умовлянь і сумних всхлипов ви дозволили своєму чаду принести з вулиці чотириногого улюбленця. А може бути, ви навіть купили породистого кошеняти. Але тепер постало питання про те, як же назвати кішку. Прикольна кличка повинна радувати слух і підходити тварині. Як дати відповідні... ( подробнее )

Різке рух ІКЕА після восьми дитячих смертей

Генеральний директор Ларс Петерссон сказав, що ІКЕА хоче підвищити обізнаність про кампанії відзиву на кілька видів грудної клітки і комоди, які можуть легко перекинутися, якщо не надійно закріплений до стіни.

Смерть Каліфорнія малюка, який був знайдений в пастці під ІКЕА Мальм комод в травні, викликало питання про те, ІКЕА ефективно поширити... ( подробнее )

Чи можна годувати стерилізовану кішку звичайним кормом? Рейтинг кормів для стерилізованих кішок

Практично в кожній платній і безкоштовній ветеринарній клініці надається послуга стерилізації тварин. Фахівці проводять операційне втручання, але багато з них не замислюється про наслідки. А адже власникам дуже важливо знати про те, як надалі доглядати за твариною. Наприклад, часто їх цікавить питання про те, чи можна годувати стерилізовану кішку... ( подробнее )

Помічники Діда Мороза в різних країнах

Як тільки наближається Новий рік, помічники Діда Мороза активно починають виконувати свою роботу. Всім малятам напевно хочеться дізнатися, хто ж все-таки допомагає дідусеві роздавати подарунки і готуватися до свята, адже сам він стільки справ зробити ніяк не встигне.

Диплом помічника Діда Мороза зараз хоче отримати кожна дитина. Зробити... ( подробнее )

Домовласники, які не мають житла, щоб оплатити свої іпотечні кредити

"Ми номади," патч сказав постом. "[Ми] рухається туди, де ресурси в будь-який момент часу."

Навпаки, подружня пара переїжджає в іншу квартиру Нью-Йорку кожну тиждень або близько того. Як доглядальниці для домашніх тварин, Liepin, 32, і патч, 33, аварії безкоштовно на апартаменти різних клієнтів і догляд за кішками і собаками, поки їх господарі... ( подробнее )

Найкращі казки про Кощея Бессмерого

Казки. Про що говорить це знайоме і доступне для розуміння кожної людини слово? Напевно, про тих історіях, що читала колись розповідала мама або на ніч бабуся. Казки тісно пов'язані з м'якою подушкою та теплою ковдрою. Для кого-то з запахом гарячого чаю або смаком нелюбою манної каші. Вони нагадують щось дуже рідне і приємне, просте і повчальне,... ( подробнее )

Лицьове передлежання плода: наслідки та рекомендації лікарів

З моменту зачаття і до самих пологів майбутня мама постійно перебуває в страху за своє маленьке чудо, що всі ці 9 місяців знаходиться у неї в утробі. Адже малюкові доведеться пройти величезний нелегкий шлях від маленької клітинки до маленького чоловічка, і на ньому він стикається з численними проблемами.

Якщо вагітність протікає добре,... ( подробнее )

Коди помилок пральних машин Бош

Сучасні пральні машини здатні розпізнавати та виявляти виникаючі в них несправності. Системи самодіагностики досягли такого розвитку, що труднощі з роботою електричного приладу розпізнають в процесі її виникнення, і не дають їй розвинутися до критичного стану. Хоча у кожного виробника вбудована власна система самодиагностирования. І принцип роботи... ( подробнее )

День міста Подольська: історія, святкування, пам'ятки

У День міста Подольська проводяться різні заходи. З цією подією пов'язано безліч цікавих фактів. Історія та особливості проведення цього свята будуть розглянуті далі.Історія поселення

День міста Подольська є яскравою подією. Перший раз про село Поділ (пізніше було перетворено у Подольськ), що належало Даниловському монастирі, було згадано... ( подробнее )