Шоу-бизнес

Комік Джордж Лопез освистали зі сцени на дитячий благодійний свято

Нам сказали, що заслінка початку, коли Трамп бакер і свободи ЗМІ головний виконавчий директор Грег Маффей пожертвував $316,000 але просив Лопес охолодити його з Анти-Трамп жарти на каруселі м'яч, повідомляє Нью-Йорк пост.

подробнее )

Як чоловік пристає зірка Ребел Уілсон

"Чоловік зірка, в позиції влади попросив мене зайти в кімнату з ним, а потім запитав мене кілька разів, щоб засунути палець йому в**", - сказала вона. “Все той час, як його чоловіче "друзі" намагалися зняти те, що відбувається на свої айфони і сміялися. Я неодноразово говорив, немає і зрештою вийшов з кімнати".

подробнее )

Іванна Онуфрійчук розповіла, яким має бути ідеальний чоловік

У своїй програмі «Без краватки» ти оцінюєш відомих українців. Скажи, які критерії використовуєш?

Для мене дуже важливо, щоб мої герої були гранично чесними в моїй програмі. Я не терплю фальш і не хочу, щоб чоловіки, які приходять до мене в програму, говорили вже відомі факти з свого життя. Я прошу розповісти щось особисте, чого вони раніше... ( подробнее )

Кайлі зловила в фотошопі фаїл

Зірки, 49, загальна обкладинці її зусилля 2018, який бачить її, нахиляючись, щоб показати свій знаменитий бомж в парі в обтяжку, з високою талією днища.

Але пильні шанувальники були швидкі, щоб вказати на стіні позаду неї була підозріло зігнув, поки спинку стільця, здавалося, були відсутні, передає Сонця .

Дзвоню їй на помилку,... ( подробнее )

Гей Голлівуд уникає Спейсі: - не ховатися під веселкою'

Публічна заява Спейсі оголосив, що він тепер "вибрати[s], щоб жити так, як прийшов гея" всього за кілька годин після того, як актор Ентоні Рапп пішли громадськості з твердженням, що Спейсі було п'яно нишпорив у нього в гостях в 1986 році.

Спейсі було 26 на момент передбачуваного інциденту, а Рапп був тільки 14.

З гей - Зоряний... ( подробнее )

Брат Спейсі, Кевін-це 'чудовисько'

Ренді Фаулер говорить будиночок зірка актора і змінив своє ім'я, щоб приховати "темну сторону" після дитинства страждає від жорстокого поводження і відмови про свою сексуальність.

В ексклюзивному інтерв'ю, Фаулер, 61, визнає, що він чекав моменту затвердження про американської зірки екрана буде з'являтися.

подробнее )

Керрі звинувачує покійного колишнього вимагання

Керрі команди подали нове клопотання, в п'ятницю по відношенню Cathriona Уайт, яка покінчила з собою у вересні 2015 року від передозування ліків за рецептом, люди повідомив журнал.

Мати Уайта, Бригіта Світмен, і її відчуження чоловіка, Марк Бертон, подала позов протиправних смерті проти актора, стверджуючи, що він використовував своє "багатство,... ( подробнее )

Італійський пилосос Антоніо Карлуччо помирає

Лондонський Карлуччо був відомий своєю мережі ресторанів тезка і його виховання "голий кухар Джеймі Олівер, який став ще більшою зіркою телебачення.

"Це з великою скорботою ми повідомляємо, що синьйор Антоніо Карлуччо об'є на жаль померла сьогодні вранці", веб-сайт сказав.

Син начальника станції, Карлуччо виріс у сільській місцевості... ( подробнее )

Там може бути спосіб повернути Вайнштейн, Спейсі'

У недавньому інтерв'ю Бі-бі-сі, колишній у всі тяжкі зірка забрала опальних зірок робить повернення не виключено, що обидва чоловіки могли б знайти спосіб повернутися в Голлівуд прихильність, якщо вони показують суспільству, що вони "дуже шкода."

подробнее )

Вдома і в гостях приголомшливий участь зірки Піа Міллер сюрприз

Подружжя взяли в Instagram в минулі вихідні, щоб поділитися фотографіями з пропозиції.

“За сто життів. У ста світах. В будь-якій версії реальності. Я знайду тебе, я б вибрала тебе. Та сьогодні.Так завжди," Міллер писав.

Так

Публікацію Тайсона Маллейн (@tyson_mullane) на 4 листопада 2017 року на 3:51 прибули пожежні караули... ( подробнее )