Отношения

П'ять слів, які зіпсували матч жінки труться з "один"

У Мельбурні жінка думала, що вона знайшла з нею ідеальна пара на сайті знайомств і обмінялися парою повідомлень за деякий час до зустрічі "в Реалі".

Вони розмовляли годинами про все, від самих повсякденних щоденних подробиці життя самих особистих і інтимних зізнань.

В чатах цілий день тривали кожен день, навіть відправляли один... ( подробнее )

Бек Джадд розливів на життя тріпати

Говорячи про КМІС FM в 3 години дня забрати на цьому тижні, Пото Джадд сказав співведучих Юмі Стайном і Кейт "Монті" Даймонд про те, що її відносини були як у розпал кар'єри чоловіка.

"Не було ніякого сексу в день гри!" Джадд сказав.

“Деяким хлопцям потрібен секс в день гри. Це просто залежить ... я думаю, що мій чоловік не хотів... ( подробнее )

Велика помилка пар робить на своїх весільних днів

Але як будь-який, хто планує весілля знає, витрати задув близько 50 000$.

На щастя, подружжя зуміли оплатити весь захід зі своїх заощаджень і уникати класти будь-які рахунки кредитної карти або взяти споживчий кредит.

“Ми-рятівники ... я величезна економія. Я відмовився залазити в борги, щоб оплатити весілля," МС Miliszewski,... ( подробнее )

Дивні нові відносини Софі Монк

Пара зустріла несподівано на літаку після "трьох шампанського" в бізнес-класі в минулому місяці і навіть поцілунку в повітрі.

Чернець хоче зберегти самобутність свого приятеля власний, але говорить, що він австралійський, хто не знаменитий і живе за кордоном, в основному в США.

Але є заковика — що рандеву на літак насправді єдиний... ( подробнее )

Ця жінка дає термін брайдзилла нове ім'я

Зізнався брайдзилла Игве Сандра мала приголомшливий 13 весільні сукні загалом, виклав $128,000 на шлюбних церемоніях і випав з численними друзями за її вимоги.

Сандра з'явилася на Великобританії ранкове шоу Сьогодні вранці в понеділок, щоб сказати господарям Холлі Віллоубі і Філіп Шофілд, як ніхто не може стояти на шляху її мрії.

Звертаючись... ( подробнее )

Молода дружина знаходить чоловіка на зраді — з тіткою

Кім Элкинс, 33, дозволило їй Тітка Лоррейн Esslemont, щоб зупинитися в кімнаті для гостей в будинку вона поділилася з Кенні Слокомба.

Вона розповіла про свою тітку, як один, тому що їй було всього 10 років старше її, і навіть запросив її на відносини рада, передає Сонця.

Кім... ( подробнее )

Секс-наркотик, відомий як 'попперсы' скоро може бути розміщений в тій же категорії, що героїн в Австралії

Аміл нітрит — також відомий як "попперс" — загрожує забороною в Австралії після терапевтичної адміністрації товарів (ТГА) підтримали пропозицію заборонити речовина.

Якщо пропозиція буде схвалена, інгаляційних наркотиків буде поміщений в ту ж категорію, як героїн і кокаїн, тобто ті, зловив продаж, користування або володіння речовини, ймовірно,... ( подробнее )

Елітний шеф-кухар Даррен Элмес і зірка регбі сина в 'божевілля' з ножем, електрошокером

Елітний Сідней шеф-кухар і його колишня зірка регбі син були втягнуті у насильницькі "божевілля" з кількома поліцейськими і ніж, електрошокер і сльозогінний газ, суд почув.

Драматична зустріч в будинку шеф-кухар Даррен Элмес і Північній його колишня приватна школяр сина додому Бонді відбулося ввечері в День Австралії в цьому році.

Колишній... ( подробнее )

Як ворушить тримали розлучення в таємниці

Пари, які були разом протягом двох років, оголосили їх роз'єднання в серпні цього року, але вони сподівалися зберегти все в таємниці до наступного року.

У сьогоднішній абетці програма австралійська історія, Уоткінс каже, що пара дійсно зробити точку, щоб зберегти стосунки на початковій стадії.

"Тому що ми обидва відчували, що... ( подробнее )

Вона каже, що їй здавалося, ніби її вдарили по обличчю'

Для однієї жінки, цей момент настав, коли вона виявила повідомлення на телефоні свого чоловіка — що розкрив жорстоке прізвисько, яке він їй подарував.

Жінка докладно їй жахливу ситуацію і каже, що розкол стався, коли їх синові було всього два роки.

Виступаючи на Мамамія анонімно, вона сказала, що "це не передбачав, але повинен... ( подробнее )