В облозі зірка вибігає з інтерв'ю після колючого питання


Опубликованно 12.10.2018 02:14

В облозі зірка вибігає з інтерв'ю після колючого питання

Новини на господаря Кірсті Уорк звернувся в облозі "зірка": "Ви були дуже сильно захоплені звинувачення в сексуальних домаганнях, ви мали зґвалтування звинувачення проти вас, і я дивуюся, як ви справляєтеся з усім цим?"

Перш ніж Уорк закінчила своє питання, Сігал розірвав його навушник і вийшов з інтерв'ю.

Обмін вже був напружений між актором і телеведучим, як Уорк зондував актор, про який його громадянств він цінував більше, російських чи американських.

"Це спірне питання," Сігал відповів, подивившись поза камерою і похитав головою.

Президент Росії Володимир Путін тисне руку зі Стівеном Сігалом після пред'явлення російську його паспорт в Москві в 2016 році. Фото: АФП/ "Супутник" /Олексій Дружинін

Після Сігала вискочила, господар завершив інтерв'ю, сказавши: "Сігал є, і, звичайно, він не відповість, він вже раніше заявляв, що він заперечує будь-які звинувачення, висунуті проти нього."

Стівена Сігала звинувачують у сексуальних посягань і домагань з боку кількох жінок, в тому числі "Хороша дружина" Джуліанна Маргуліс зірки і заарештований розвитку Порша Де Россі.

Де Россі звинуватила Сігала в розстібає штани, а на кушетці, коли вона була на прослуховуванні в одному з його фільмів.

На початку цього року колишня голландська модель Фавиола Даді стверджував, що Сігал пестив її груди і схопив її за промежину під час прослуховування в готель в 2002 році.

Регіна Сімонс, інша жінка, хто зробив звинувачення проти Сігала, прокоментував інтерв'ю Бі-бі-сі Сігал у Twitter.

"Це так здорово!", - написала вона. “Як одна з десятків жінок, які поділяють наші розповіді Метоо про @sseagalofficial, спасибі @BBCNewsnight @BBC і @KirstyWark просив його про це. Дуже показово, що він, що він втік ... #TimesUp."

Стівен Сігал спростував всі висунуті проти нього звинувачення.Категория: Шоу-бизнес