"Відьмака": дивне відео австралійського прем'єра в твіттері видалений


Опубликованно 14.09.2018 15:08

Новий лідер Австралії опублікував там і незвичайних відео на Twitter, відправляючи соціальних медіа в кризу, з одним користувачем, стверджуючи країною "керує 13-річний".

Прем'єра 11-секундний ролик з питання показало час депутати піднімають руки в синхронізації з 2006 хіп-хоп трек будь вірним шляхом Товстун совок грає у фоновому режимі.

Він продовжив молодий персона з такою ж сучасної підпис, сказавши, що Qt був "у вогні".

Для контексту, це відео: pic.twitter.com/kqLpVqhnLW— Саймон Каллен (@Simon_Cullen) 13 Вересня, 2018

Відео переглянули понад 170 000 разів до вечора видалив пост: “повний текст пісні, використані в моїх попередніх відео від Qt сьогодні були просто не в порядку. Коли я дізнався, я попросив команду, щоб взяти його вниз. Вибачення".

Пізніше пісні, а не у короткому фрагменті написав в лічку, містити ненормативну лексику і сексуальні натяки.

І хоча багато бачили гумористична сторона, при цьому деякі кажуть "золотий" кліп було приємно бачити, з національним лідером, інші таврували його "ніяково" піар-хід і звинуватив р-н Моррісон веде себе як підліток, коли у нього є більш серйозні речі, щоб зосередитися.

Депутати також почав зважувати в якості вихідного поста пішли вірусні, з кількома членами робочої сили, використовуючи його як можливість встромити ножа в якості бібліотеки, як розбереться з поточними лиха після розливу керівництва.

Вікторіанський МП Тім Уоттс відповів на відео з гіф Елмо вогонь, в той час як СА МП Кріс Піктон опубліковано відео контейнерні перевезення по пожежно - обидві посилання містере Моррісон "про пожежної безпеки" заголовок.

Так що ви думаєте? Трохи daggy задоволення, або недоцільним з прем'єр-міністром? Ось деякі думки з соціальних мереж.

Подивився відео і зрозумів, що це була пародія рахунку. Неа. У нас на 13-річного управління країною. Faaaaaaa— Майк Хейдон (@MikeHaydon) 13 Вересня 2018 Року,

@ScottMorrisonMP я думаю, що ваш аккаунт в Twitter був зламаний. #auspol— LubiePhilКатегория: Новости