Рейтинг АТР. Надаль не дозволив Федереру повернутися на перше місце


Опубликованно 13.09.2018 08:19

Рейтинг АТР. Надаль не дозволив Федереру повернутися на перше місце

Рафаель Надаль / Getty Images

В оновленому рейтингу АТР за 11 червня перша ракетка України Олександр Долгополов опустився на сім позицій. Через травму українець знявся з Roland Garros. З-за втрачених очок Долгополов тепер займає 62-ю позицію.

Сергій Стаховський зумів подолати кваліфікацію і дійти до другого кола Відкритого чемпіонату Франції, проте все одно просів на шість рядків і зупинився на 133-му місці.

Ілля Марченко після тривалої відсутності в АТР-турі відновив виступи. У Парижі він зачохлив ракетку на старті відбірного раунду. Незважаючи на те, що українець не зміг вийти в основну сітку, Марченко піднявся на три позиції і тепер займає 276-ю сходинку.

У десятці найсильніших також відбулися зміни. Аргентинець Хуан Мартін дель Потро додав відразу дві позиції і став четвертою ракеткою світу. Положення в світовому рейтингу поліпшив і фіналіст Roland Garros-2018 Домінік Тім з Австрії, піднявся на 7-е місце.

Хорват Марін Чиліч, болгарин Григор Димитров і Кевін Андерсон з ПАР, у свою чергу, втратили по одній позиції і тепер займають 5-е, 6-е і 8-е місце відповідно.

Що стосується трійки лідерів, то звання першої ракетки світу утримує Рафаель Надаль, який зумів захистити титул на Відкритому чемпіонаті Франції і таким чином не пустив Роджера Федерера з Швейцарії на першу сходинку. Третю позицію в світовому рейтингу закріпив за собою Олександр Звєрєв з Німеччини.

Читайте також:



Категория: Спорт