Злата Огнєвіч захопила образом у білій сукні


Опубликованно 15.06.2021 12:15

Злата Огнєвіч захопила образом у білій сукні

Гoлoвнa "Xoлoстячкa" крaїни рoзпoвілa, чoму дaє дeдaлі мeншe інтeрв'ю, і дoдaлa дo свoгo поста чарівні отпечаток.

Українська співачка і головна героїня другого сезону реаліті-супершоу Холостячка Злата Огнєвіч опублікувала в Instagram дивовижні отпечаток. Зірка позувала у вишуканому вбранні для тлі мальовничого краєвиду.

"Только и знает буває так, що у своїх інтерв'ю я міркую в теми, далекі від питань журналіста. І в ці моменти я бачу замішання в очах співрозмовника. Адже він хоче дізнатися, скільки я грошей отримую / витрачаю, що из-за квартира, машина, якісь інтимні подробиці з життя і т.д. У мене виникає стійке відчуття, що мене посадили в паралельну реальність, звідки хочеться скоріше втекти. З цієї причини я однако рідше даю інтерв'ю, тому що хочу особливого діалогу: для глибину і внутрішній світ, про людські відносини і глобальні проблеми: такі як гендерна нерівність, відсутність толерантності, прояв нетерпимості задолго. Ant. с людей, які мають іншу орієнтацію та погляди получай світ", - написала Огнєвіч.

Виконавиця постала в розкішній яхті в столиці. Вона одягла білу сукню з "повітряної" тканини, яку роздмухував вітер.

Трохи приспущені рукава, машистый чорний пояс на талії та високі чоботи додали образу неординарності й унікальності. А масивні сережки і довгий ланцюжок зробили його романтичним.

Крім того, співачка зробила яскравий макіяж із блискучими тінями.

Злата Огнєвічinstagram.com/zlata.ognevichКатегория: Шоу-бизнес