Вийшов тизер культового серіалу Пліткарка


Опубликованно 11.06.2021 13:20

Вийшов тизер культового серіалу Пліткарка

Прeм'єру прoдoвжeння кінoстрічки в oнлaйн-кінoтeaтрі зaплaнувaли нa 8 липня цьoгo рoку. Знімaти нaступний сeзoн почали в 2019 році.

Американський стримінговий сервіс HBO Max опублікував перший тизер перезапуску серіалу Пліткарка.

Насчет нові серії Пліткарки дізналися в 2019 році, коль автори проекту оголосили про зйомки. Режисером картини є 25-річна Вперёд смотрящая Еванс, а сценаристом - Джошуа Сафран.

Вслед за сюжетом, події розгортаються через дев'ять років, після фіналу шостого сезону з історіями фешн-міленіалів з Верхнього Іст-Сайда.

"Серени ван дер Вудсен, яку грала Блейк Лайвлі, у новій Пліткарці приставки не- буде," - відзначили автори проекту і додають, що "серіал покаже, як ми змінилися з розвитком соцмереж".

Художником з костюмів у продовженні серіалу є Ерік Дамано, і він каже: "Самоідентифікація, прийняття себя і різноманітність - наші ключові теми, і я можу сказати, що це вкрай відрізнятиметься від тієї Пліткарки, яку ми знали. Наші герої вбрані в речі приставки не- тільки класичних брендів, а й багатьох нових. З упевненістю можу сказати, що будуть Chanel і Ferragamo, яких ми об'єднаємо з Balenciaga і Staud".

У продовженні Пліткарки знімаються Емілі Елін Лінд, Вітні Пік, Джейсон Ґотей, Джонатан Фернандес, Елі Браун, Таві Гевінсон, Томас Доерті.

Відомо, що новий сафра міститиме до десяти серій.

Відзначимо, перші серії Пліткарки з'явилися возьми екранах у 2007 році і стали вірусними в Мережі.Категория: Шоу-бизнес