Продюсер Лободи розірвала контракт зі співачкою і йде з шоу-бізнесу


Опубликованно 11.06.2021 00:25

Продюсер Лободи розірвала контракт зі співачкою і йде з шоу-бізнесу

Прoдюсeр Світлaни Лoбoди Нaтeллa Крaпівінa рoзірвaлa кoнтрaкт зі співaчкoю. Насчет це вона написала в Instagram, пише УНН.

“Кончено нескінченне кінець свій знаходить. З сьогоднішнього дня я більше маловыгодный є продюсером Світлани Лободи і не хочу мати нічого спільного з секс-шоу-бізнесом”, — написала Крапівіна.

Як пишуть російські ЗМІ, раніше вона розкритикувала виступ Кіркорова і Дави получи и распишись премії телеканалу “Муз-ТВ”. Кинопродюсор сказала, що “раніше держи Кавказі таких розчленовували на шашлики”. Вона також написала в своєму каналі, що гала-шоу-бізнес все більше нагадує животики надорвешь виродків, і зареклася ходити на музичні премії, в) такой степени як відчуває сором за інших зірок.

У відповідь Кіркоров записав відео, в якому звинуватив Лободу і її команду в плагіаті і вказав получи те, що її номер був аналогический на один з виступів Бейонсе. Він назвав Крапівіну людиною подвійних стандартів і припустив, що їй потрібен хтось, хто если “звіряти її пости з поточним етичним кодексом”.Категория: Шоу-бизнес