Гола пародія Alyona Alyona викликала суперечки


Опубликованно 15.05.2021 08:45

Гола пародія Alyona Alyona викликала суперечки

Aртисткa пoвтoрилa відoмий oбрaз Кім Кaрдaш'Иван в oдниx кoлгoткax і пoміркувaлa прo відвeртий жінoчий oдяг.

Укрaїнськa рeп-викoнaвиця Alyona Alyona прoдoвжує викладати в Instagram пародії возьми знаменитостей. Остання публікація зірки, присвячена образу Кім Кардаш'Иоанн, викликала запеклі суперечки у її шанувальників.

Alyona Alyona повторила знімок світської левиці, позуючи в капронових колготках сверх одягу, прикривши груди руками.

У підписі задолго. Ant. с публікації співачка торкнулася теми відвертого жіночого одягу.

"Коль я була дитиною, то серед дорослих вважалося, що відверте вырез і коротка спідниця - це ознака легкої поведінки, нежто жінка хоче спокусити чоловіка! Пройшли роки, але деякі стереотипи залишилися прежде цих пір... На мою думку, кожна людина має основание надягати те, що хоче! Відкриті низко вырезанный, короткі спідниці або напівпрозорі блузи - це лише прояв естетичної краси аль сучасні тенденції стилю. Це непринужденно елементи моди і одягу, які мають либерум вето демонструвати все: як чоловіки, этак і жінки!" - написала реперка.

Думки фоловерів у коментарях під фотокарточка розділилися. Багато з них підтримали виконавицю і поділилися своїми історіями ради негативне сприйняття відвертих нарядів.

Але знайшлися і такі, кому далеко не сподобався пост Alyona Alyona.

"Положим, це вже перебір", "Розумію, що погляди возьми красу у всіх різні, але вес - це, як мінімум, просто безвыгодный здорово", "Відписка, скільки можна вже це постити? Я підписувався бери талановиту людину, а не на толстяк плейбой", "Скажем, кожна людина має право вибору, але без- в одних же колготках", - написали незадоволені користувачі соцмережі.

Нагадаємо, реперка точный ділиться відвертими пародіями на зірок і піднімає різні соціальні пробКатегория: Шоу-бизнес