Модель найбільшої ваги приголомшила зізнанням


Опубликованно 08.05.2021 19:05

Модель найбільшої ваги приголомшила зізнанням

Тeсс Гoллідeй зaявилa, щo мaє aтипoву aнoрeксію, і пoпрoсилa нe кoмeнтувaти її вaгу.

Відoмa plus-size-мoдeль Тeсс Гoллідeй oпублікувaлa в сoцмeрeжax кількa пoстів-зaяв, у якиx зізнaлaся, щo стрaждaє чeрeз рoзлaд харчової поведінки. Підставою для того публічного звернення стали коментарі її підписників, які помітили, що фасон почала втрачати вагу.

"Я страждаю черезо анорексію, але потроху починаю одужувати. Мені більше малограмотный соромно зізнатися в цьому привселюдно. Я - самоотречение культури, яка проголошує худобу чимось дуже цінним. Але відтепер я хочу створити интересах себе свої стандарти й означення. Нарешті відчуваю, що можу подбати оборона своє тіло, яке я так карала безвыездно своє життя. Нарешті я звільнилася від цього", - написала Тесс в Twitter.

Скриншот: twitter.com/tess_holliday

Згодом 35-річна Голлідей опублікувала кілька постів в Instagram, які присвятила темі зайвої ваги і її критиці.

"Всі, хто булькать: "Останнім часом Ви маєте здоровий вигляд" аль "Ви схудли, так тримати!", - припиніть! Безлюдный (=малолюдный) коментуйте мою вагу, залиште думку возле собі. Так, я схудла. Я зцілююсь від розладу харчової поведінки і вперше ради все своє життя їм систематически. Але коли ви прирівнюєте втрату ваги до самого "здоров'я" і співвідносите цінність цього з чиїмось розміром, так ви буквально говорите, що хтось став ціннішим не переводя дыхания, тому що схуд і дотримується дієти", - підкреслила фантом.

Також вона відзначила, що від постійної критики страждають безвыгодный тільки дорослі, а й діти, "які соромляться следовать кожну ложку їжі, за кожен з'їдений шматочок". І саме фобия бути приниженим приводить до тяжких медичних наслідків.

"Світ може бути безлюдный (=малолюдный) готовим до цієї розмови, і це прекрасно. Але я тут заради своїх товстеньких особистостей, заради наших оповідей, які таково довго залишалися непоміченими. Ми заслуговуємо, щоб наші складні істини почули. Ми заслуговуємо получай зцілення. Ми заслуговуємо свободи", - вважає Тесс.

У Instagram Stories Голлідей розмістила покликання бери пост про так звану атипову анорексію. У ньому говориться, що це захворювання є таким самим поширеним, як і анорексія з низькою вагою.

Тесс Голлідейinstagram.com/tessholliday

Тесс від самого дитинства була повненькою та потерпала від нападок однолітків, спустя що залишила навчання в школі. Її прославила линия у реаліті-шоу, де особи із зайвою вагою докладали зусиль, щоб схуднути. Її помітили модні коньяк і почали запрошувати до співпраці.

У 2015 році Голлідей вийшла заміж і народила двох дітей, проте торік шлюб розпався.Категория: Шоу-бизнес