Г'ю Лорі екранізує знаменитий роман Агати Крісті


Опубликованно 26.04.2021 12:55

Г'ю Лорі екранізує знаменитий роман Агати Крісті

Міні-сeріaл із трьox eпізoдів з'предстать нa стримінгoвoму сeрвісі BritBox. Oднaк прo тeрміни зйомок фільму поки без- говорять.
 

Британський актор Г'ю Лорі, який зіграв головну миссия доктора Хауса в однойменному фільмі, цього разу спробує себя в режисерській діяльності. Лорі виступить сценаристом, режисером і продюсером міні-серіалу ради мотивами детективного роману "Чому вони маловыгодный запитали Еванс?". Про це повідомляє Deadline.
 
"Волосся, ставши дибки, досі безвыгодный вляглося в мене на голові з того моменту, як я вперше усвідомив чарівність головної таємниці. Я щораз глибше закохувався в персонажів, і интересах мене величезна честь отримати можливість переказати їхню історію в такій формі", - розповів актор.
 
Сцена за романом Агати Крісті, виданим у 1934 році, если знята для стримінгового сервісу BritBox.
 
По (по грибы) сюжетом, міні-серіал складатиметься з трьох частин, у яких ітиметься относительно життя Боббі Джонса і його подруги Френсіс Дервент. Два знайде пораненого чоловіка - і тут почнеться їхнє розслідування.
 
Відзначимо, що пинкертон "Чому вони не запитали Еванс?" сделано екранізовували у Великій Британії в 1980 році.Категория: Шоу-бизнес