Один велоспорт активіст розв'язує після трагічної загибелі


Опубликованно 07.11.2018 13:19

Сам любитель велоспорту та активіст, роздробив Квінсленда використовувати сонцезахисні окуляри, щоб приховати сльози, коли він показав, як він виявив, що він втратив свого друга, Кемерон Frewer — хто був смертельно уражений ють, як він їхав на велосипеді Саншайн-Кост штату Квінсленд.

В жорстке відео, Містер Шарп прицілився в політиків і поліцейських, які, як він стверджує, було зроблено нічого, щоб зупинити гинуть велосипедисти на дорогах Австралії.

Містер Шарп намагається стримати сльози в емоційному відеозверненні. Фото: Facebook

"Я просто не можу навіть зрозуміти цього," він починає. “Неважливо, що ви робите. Неважливо, як сильно ви судіться і як часто бог знає, скільки людей — нічого не змінюється".

Він продовжує описувати, як він зустрів 10 років тому пан Frewer і тісно співпрацювала з ним, щоб підвищити безпеку їзди на велосипеді.

Проте, він сказав, що у нього було погане самопочуття, почувши велосипедист був убитий на Сонячний Берег в понеділок.

"Як тільки я побачив в новинах з Саншайн Кост перше, що я зробив, було перевірити свою сторінку, (р Frewer велоспорт безпеки інформаційної кампанії) диск безпечний прохід широкий, щоб побачити, якщо він нічого не відповідав", - сказав він.

“У мене виникло таке відчуття. А потім я отримав телефонний дзвінок".

Кемерон Frewer зі своєю дружиною Кетрін.

Потім він ламається в сльозах, перед початком дошкульні політичні атаки.

"Кожному міністру транспорту в країні, щоб кожен комісар поліції в країні — у тебе були роки, щоб зробити що-то про це і ви будете продовжувати ігнорувати проблеми", - сказав він.

“Ми досить багато, все цікаво, в ці дні ви, хлопці, даєте тачку. Все, що ви хочете зробити, це захищати свої власні руки. Ви не можете зробити нічого позитивного для велосипедистів, тому що це буде коштувати тобі голосів. Це все, що тебе хвилює і що це такі люди як Кемерон, що втрачати.

“Яка витрата. Кем був одним з хороших хлопців. Він робив різниці. Він веде просвітницьку роботу, незважаючи на погрози смерті і насильства і незважаючи на повну відсутність співчуття з боку нашої влади і поліції".

Раніше в цьому році, р-н Frewer, 44, допомогла запустити кампанію безпечний прохід, широкий їзди переживши велику кількість дзвінків з автомобілів при їзді на велосипеді. Він також був активним членом новини.ком.частка АУ в розділі дорожньо Facebook, де він часто буде брати участь у дебатах і Іскра ідеї, щоб тримати велосипедистів у безпеці.

Безпечний прохід, диск широкий закликали автомобілістів залишити мінімум на метр при проходженні уразливих учасників дорожнього руху.

Коханий батьком нібито був убитий Ute як він їхав на захід по РД Калундра, Калаундра, в понеділок приблизно о 6.05 ранку. Він помер на місці, незважаючи на зусилля медиків врятувати його.

ГОДИННИК ДЕЙВ ШАРП НИЖЧЕ ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: СИЛЬНИЙ МОВУ

Нав'язливо, він з'явився, щоб передбачити те, як він помер — сказав ABC Саншайн Кост радіо в січні він був упевнений, що він би звалив при їзді на велосипеді.

“Я знаю один день я збираюся бути хітом. Це лише питання часу", - сказав він на станції.

Однак, сказав пан Frewer він не збирався зупинятися, виходити на дороги.

“Навіщо ви це робите? Як тільки ви распробуете велосипед, більшість доріг все добре", - сказав він.

Незважаючи на всі його зусилля щодо інформування громадськості про небезпеки тісних проходження, його страхи їзда на дорозі вилився після переїзду з Вікторії в передмісті Калундру з маленької гірської рік тому.

“Це 10 відсотків (водіїв), які приходять в межах половини відстані від вас. Якщо у вас є автомобіль їде за справедливою нахилу прийти до 50см від тебе, це страшно", - сказав Саншайн-Кост щодня у вересні.

Велосипед Квінсленда начальник канцелярії Енн Севідж був близький друг Містера Frewer.

"Кемерон був одним із затятих прихильників Австралії з безпечної їзди на велосипеді", - сказала вона на велосипеді Австралії.

“У мене немає слів, щоб описати, як я відчуваю сьогодні. Мої думки з його спустошеною дружини і дітей прямо зараз. Він боровся кожен день свого життя, щоб австралійські дороги безпечними для велосипедистів. Це самий похмурий годину".

Квинслендская поліція просить свідків події в понеділок. Однак, ніхто не був заарештований або примусові заходи, вжиті проти них.Категория: Новости