Бринзак: «На чемпіонаті Європи сто відсотків буде виступати основа»


Опубликованно 07.11.2018 12:02

Бринзак: «На чемпіонаті Європи сто відсотків буде виступати основа»

Володимир Бринзак/ Фото - XSPORT

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак, по закінченню передсезонної прес-конференції, інтерв'ю XSPORTпідбив підсумки річної підготовки команди, розповів про майбутні збори, стан Руслана Ткаленко, а також поділився планами на сезон:

А зараз я задоволений тим, що виконана вся робота, ніхто не хворий, все в обоймі, поїхали далі готуватися до перших етапах. Основна команда поїхала у Шушен, в Норвегію, а вже звідти частина дівчат, яка буде приймати участі в Кубку світу, переїжджають до Швейцарії. Друга частина залишиться готуватися в Шушене, тому що в Скандинавії будуть перші старти нового сезону. Молодь поїхала тренуватися у фінська Воукатти, сніг там є. Далі вони передут в Обертиллиах, де будуть готуватися до юніорським етапів Кубка світу. Ось такі плани до Нового року.

Про стан Руслана Ткаленка:

Руслан Ткаленко зараз на індивідуальній підготовці. Він мені дзвонив, просив не повертатися на Новий рік додому, а залишитися з жіночою командою тренуватися. Йому потрібно надолужувати згаяне. Є ще проблеми з плечем, але потрібно вже набирати форму. Думаю він увійде в форму вже до другої половини січня - початку лютого.

Про вирішення проблеми з перебуванням в Шенгенській зоні:

Ми переговорили з міністром, він дав доручення міжнародного відділу. Вони зараз шукають посольства, які будуть готові дати нашій команді візу категорії D, яка дозволяє перебувати в Шенгені більше 90 днів.

Про плани команди на сезон:

На чемпіонаті Європи основа буде виступати сто відсотків. До кінця січня команда може знаходиться в Європі, потім будуть американські етапи Кубка світу, потім чемпіонат Європи, а звідти вже відразу вирушаємо на чемпіонат світу в Естерсунд.

Про Дарині Блашко:

Дарина Блашко під час сезону буде виступати з лижних гонок, а також в біатлонних змаганнях не під егідою IBU. А вже в другій половині березня, можливо, встигне виступити на Кубку IBU та Кубку світу.

Нагадаємо, збірна України відправилася на заключний збір в норвезька Шушен. Новий біатлонний сезон стартує 29 листопада з Кубка IBU у шведському Ідре. Перший етап Кубка світу відбудеться в словенській Поклюці починаючи з 2 грудня.

Читайте також:Категория: Спорт