Корм для собак великих порід «Роял Канін»: опис, дозування та відгуки


Опубликованно 07.11.2018 08:26

Корм для собак великих порід «Роял Канін»: опис, дозування та відгуки

Годувати собаку сухим кормом зручно. Відміряли потрібну порцію і віддали вихованцеві. Усе - ніяких проблем. І роздумувати над собачим меню не доводиться.

Наскільки корисний корм тієї або іншої марки? Що можна сказати про користь корми «Роял Канін» для собак великих порід? Хто виробник?

Одним з нагальних питань, що хвилюють власників собак. Хто виробляє корм для улюбленця?

У випадку з «Роял Канін» для собак великих порід, варіанти два. Це Франція, поклала початок випуску даного корму. І Росія, яка виробляє корм для власного ринку.

За якістю наш поступається французькому. Хоча і проводиться за аналогією з ним.

Склад корму

Французи заявляють, що «Роял Канін» для собак великих порід відноситься до кормів преміум-класу. Давайте розбиратися з чесністю виробника.

Що ми побачимо, прочитавши на упаковці склад? Робимо позначку: мова йде про корм для дорослих собак великих, чия вага сягає 45 кілограмів.

Перше місце віддано кукурудзі.

На другому розмістилося дегидратированные білки курки.

Третю сходинку займає кукурудзяна мука.

На четвертій - дегидратированные білки свинини.

Тут ми бачимо буряковий жом.

І далі йдуть мінерали, вітаміни, риб'ячий жир, соєва олія, дріжджі.

Зовсім не тягне на корм преміум-класу подібний склад. Жодної краплинки. В доброму кормі на першому місці м'ясо. І кількість її досягає 30 %. Це натуральне, а не дегідратованого (тобто сухе) м'ясо.

А в кормі «Роял Канін» для собак великих порід на першому плані - кукурудза. Це дешевий наповнювач для сухих кормів. Користі тварині він не несе. Хтось пошлеться на клітковину, якої достатньо кукурудзи. Але собака - хижак, і надлишок клітковини їй не потрібен. Вихованцеві необхідний білок.

А він є. Правда, на другому місці і незрозуміло - скільки його в наявності. Та й слово «дегидратированный» бентежить. Сухий курячий білок пропонують в якості альтернативи м'яса.

Кукурудзяна мука. На цьому пункті докладно зупинятися не будемо. Зрозуміло, що таке кукурудза, і яка від неї користь в кормі.

Дегидратированный білок свинини. Не самий кращий наповнювач, враховуючи те, що собакам свинину не можна. Зараз стали популярні корму на її основі. Якщо хочете, щоб вихованець жив довго і щасливо, не купуйте йому такий корм.

Відсутня інформація про вітамінах і мінералах. Які вони - історія замовчує.

Загалом, склад в кормі «Роял Канін» для собак великих порід не радує око. Швидше, засмучує. Коштує цей корм недешево, а ціна якістю не відповідає.

Плюси корми

Позитивні сторони можна знайти скрізь. Є вони і в корму «Роял Канін».

Широка лінійка. Виробник випускає продукцію для цуценят і молодих собак, дорослих псів. Є як універсальні корми, так і конкретні види для тієї чи іншої породи.

Доступність. Купити «Роял Канін» для собак великих порід можна в будь-якому зоомагазині. Його продають не тільки в упаковках, але і на вагу. Мінуси корми

Варто садити свого вихованця на такий раціон? Судячи з недоліків заявленого корми - ні.

Склад залишає бажати кращого. Навіть у дешевих кормах економ-класу написано кількість того або іншого продукту на складі. У сухому раціоні для собак великих порід «Роял Канін» ніякі цифри навіть близько не стоять.

З вітамінами і мінералами та ж пісня. Скільки, будь - незрозуміло.

Цінова категорія. Платити ту вартість, яку хочуть в магазинах, за щось незрозуміле? Не варто цей корм. Корм для цуценят

Незважаючи на всі недоліки продукту, поговоримо про його лінійці. Ринок пропонує корм для цуценят, дорослих тварин, а також ветеринарні корму.

«Роял Канін Джуніор» для собак великих порід. Він іде для кожної окремої породи: німецька вівчарка, далматин, лабрадор, ротвейлер та інших улюбленців.

Royal Canin Junior Maxi - для всіх великих порід.

Royal Canin Junior Active. Цей корм призначений для дуже рухливих цуценят.

Royal Canin Starter. Підходить для живлення цуценят у віці від 2 місяців.

Royal Canin Urban Junior. Виробники характеризують його як повноцінний раціон для цуценят, що живуть в міських умовах. Корм для дорослих собак

З лінійкою кормів «Роял Канін» для цуценят великих порід собак ми розібралися. Що пропонують дорослим представникам тих чи інших порід?

Royal Canin Adult. Для кожної породи знайдеться власний корм. Потрібно повноцінне харчування для німецьких вівчарок? В магазині необхідно звернути увагу на упаковку даного корму, де намальована вівчарка. Шукайте корм для далматина? Вам потрібна упаковка з зображенням представника даної породи.

Royal Canin Adult Medium або Maxi. Розроблені для собак середніх порід і великих.

Royal Canin 5-8+. Тварини, що знаходяться у віковій групі 5-8 років, можуть їсти цей вид корму.

Royal Canin Agility - харчування для активних домашніх вихованців.

Royal Canin Indoor Adult. Корм для собак - домосідів.

Лікувальні корми

Собаки, як і люди, схильні до різних захворювань. Коли улюбленець хворіє, йому необхідно особливе харчування. І господареві доводиться ламати голову: як задовольнити харчові інстинкти обожнюваного вихованця і не нашкодити йому.

У лінійку кормів «Роял Канін» входить лікувальна серія. Сюди ж відноситься і корм «Роял Канін» для кастрованих собак великих порід. Називається він Royal Canin Neutered.

Для улюбленців, які страждають від зайвої ваги, виробник пропонує Royal Canin Weight Control.

У вихованця проблеми з травленням? Royal Canin Gastro Intenstila Low Fat, за заявою виробника, сприяє їх вирішенню.

Серед лікувальних кормів нашої лінійки є і Royal Canin Cardiac. З назви зрозуміло, що цей раціон призначений для тварин з проблемами серця.

А що робити тим господарям, чиї собаки - діабетики? Годувати їх Royal Canin Diabetic.

У пса частенько виникає дерматит? Для такого улюбленця підійде Royal Canin Skin Care.

Улюбленець мучиться з опорно-руховим апаратом? І для нього є корм. Зверніть увагу на Royal Canin Mobility.

Пироплазмоз - небезпечне собаче захворювання. Воно передбачає повну зміну життя тварини. Доведеться відмовитися і від звичного корму. Але не варто сумувати. Royal Canin Hepatic призначений для собак, що мають проблеми з печінкою і постраждалих від піроплазмозу.

Royal Canin Renal. Хворі нирки бувають і у собак. Даний корм - оптимальний раціон для псів з нирковими хворобами.

Royal Canin Sensitivity Control - ідеальне харчування для собак-алергіків.

Хтось запитає: при чому тут лікувальні корми, коли стаття присвячена харчування собак великих порід? Але і великі вихованці не застраховані від хвороб. Крім того, захворюваннями опорно-рухового апарату найбільш часто страждають саме вони. Ті ж німецькі вівчарки шоу-класу, наприклад. Так само як і алергії виникають у представників великих порід.

Як годувати вихованця?

Яка дозування «Роял Канін» для собак великих порід? І як часто годувати пса?

Все залежить від віку улюбленця. Якщо у вас щеня від двох до трьох місяців, годуєте його шість разів на день.

З трьох до чотирьох місяців щеня їсть п'ять разів на день.

У віці чотирьох-шести місяців передбачається годування чотири рази на день.

Від шести до дев'яти місяців улюбленця годують три рази на день.

З дев'яти місяців вихованця переводять на дворазове харчування. Хворим собакам і вагітним сукам необхідно збільшити годування до трьох разів.

Що стосується дозування, то на кожній упаковці корму дано рекомендації з цього приводу. Продаються також мірні склянки. Ними дуже зручно заміряти необхідну порцію.

Багато господарі перед тим як дати улюбленцю корм його замочують в теплій воді і дають настоятися. Більшої дозування, ніж вказана на упаковці, не потрібно. У шлунку корм розбухне, і велика його кількість здатне викликати дискомфорт у вихованця.

Відгуки

Які відгуки про «Роял Канін» для собак великих порід? Незважаючи на поганий склад, господарі даними кормом задоволені. Якщо узагальнити їх слова, вийде щось подібне:

якісний, собаки їдять із задоволенням;

діареї і запорів не спостерігається: послід хороший і його трохи, як від інших кормів;

нахвалюють корм для собак-алергіків: про алергії вихованець забуває, живлячись ним;

відзначається добра переносимість улюбленцями.

Серед недоліків виділяють високу вартість. Де купити і вартість корму

Придбати «Роял Канін» для собак великих порід можна в будь-якому зоомагазині. Якщо немає часу на поїздки туди, замовте в інтернет-зоомагазинах.

Цінова категорія доходить до 4 500 тисяч за упаковку в 15 кілограм.

Висновок

Варто годувати свого улюбленця «Роял Канином»? Враження від цього корму двояке: начебто і власникам подобається, але склад зовсім не радує.

Господар сам вирішує, чи буде він давати цей корм улюбленцеві, чи ні. Якщо гаманець дозволяє, краще купувати корми інших марок. Автор: Катерина Гордєєва 15 Жовтня, 2018Категория: Дом и семья