Боже мій! Жахливим чином виграє Ірвін похвали


Опубликованно 07.11.2018 01:15

Боже мій! Жахливим чином виграє Ірвін похвали

Роберт Ірвін, 14, хвалили за його темне зображення руки розмір павука-єгеря муки нещасного пустелі жаба.

У конкурсі взяли участь 45,000 записів від професіоналів і любителів у 95 країнах. Роберта була високо оцінена в категорії 11-14 років по його фотографії під назвою улов.

Фото Роберта Ірвіна 'улов', який отримав високу оцінку на престижних фотограф дикої природи року конкурс. Картина: фотограф дикої природи року/Роберт Ірвін

"Дуже пишаюся моєю фотографії заслуговують найвищої похвали в найпрестижніших у світі конкурсу фотографій дикої природи, 'фотограф дикої природи року тут, в Лондоні," підліток субтитрами пост на Instagram.

"Радий, що моя фотографія буде частиною галереї йдуть по всьому світу, ми сподіваємося, надихне інших молодих людей на фотографії і оцінити світ природи".

Роберт сказав, що він був схвильований і сподівався, що його фото буде надихати інших, щоб взяти фотографії. Фото: Твіттер

Природа фотографія вундеркінда відрізав вражаючий постріл у віддаленому болоті на мисі Північному Квінсленді Йорк півострів.

"Вона (павук) висить на її Шовковий якір з гілки, її ікла все ще вставлені в даний час-мертва пустеля квакша," запис читати.

“Вірогідність того, що павук Holconia був вибитий з рівноваги, борючись жаби і врятував себе від падіння в ліс підлогу по лінії Шовковий якір вона вже.

"Може павук зумів дістатися до твердої годування окуня, впав на землю і висмоктують поживні речовини з жаби в той час як призупинено, Роберт залишається тільки дивуватися, як він врешті-решт був змушений покинути її."

Голландський фотограф Марсель Ван Оостен виграла конкурс з цим зображення, що представляє собою пару яскравих мавп. Картина: фотограф дикої природи року/Марсел Ван Оостен

Голландський фотограф Марсель Ван Оостен виграв загальний конкурс захопивши пару Циньлин золотих кирпатих мавп.

Вимираючі види, які живуть на південно-заході Китаю, були розкуплені за кілька днів спостереження, як вони спостерігали за групою макак бій у долині.

"Минуло багато днів, щоб зрозуміти динаміку групи і передбачити, що може статися далі, але, нарешті, його наполегливість окупилася з цим даром ідеальна ситуація, з прекрасним фоном ліс і прекрасний світ крізь завісу," запис читати.

"Низький флеш вивів світяться золоті замки самця, щоб завершити ідеальний портрет".

Голова журі троянд Кідман Кокс співають похвали за яскравий образ.

"Це твори мистецтва, гідні висіти в будь-галереї світу", г-жа Кокс сказав.Ви боїтеся павуків?1:08

Боязнь павуків (Арахнофобія) - це засвоєне поведінка. У нас є 5 вагомих причин, чому вам не потрібно боятися їх.8 червня 2017рік назад/відео/Відео.новини.ком.ас/способу життя/Категория: Шоу-бизнес