Це колір, який ми повинні відразу угробити


Опубликованно 06.11.2018 11:16

Це колір, який ми повинні відразу угробити

Як нові колекції починають з'являтися у вітринах магазинів і ваш поштовий ящик, важливо знати, які тенденції мали їх час на сонце і на обрії. Тому, перш ніж відправитися в місцевий центр домогосподарка (або захопитися на кнопку-фест на обідню перерву) ось зрив.

Поради експертів ... попрощатися з тисячолітній рожевий. Фото: Додається

ЧАС ПРОЩАТИСЯ ...

У цьому сезоні сигнали любляче прощання кілька давніх тенденцій в домашньому декорі. Ми будемо мити і потім ретельно складаючи від наших улюблених тисячолітній рожевий м'які меблі, щоб звільнити місце для свіжих, природних тонів в цьому сезоні.

Ви не уявляєте, це — тисячолітній рожевий був скрізь. Зображення: iStock Не

Ми будемо проходячи повз чорного і рожевого золота аксесуари і вентилів при обробці ванної проекти і прямує прямо до античної обробкою в стилі з латуні і гарматної бронзи сірий. І ми будемо шукати важкі, дерев'яні журнальні столи з кімнатою для багатьох стопки журнал, а не тонкий, скандинавської, або з металевим каркасом, які ми бачили в достатку в останні роки. Мінімалістичний і металевий поступаючись міцний і натуральний.

У ванній кімнаті у новий проект дуету в Альберт-парку є басейн і зелена стіна. Картина: Ліза Коен Фотографії

ДАВАЙТЕ ПОВЕРНЕМОСЯ ДО ПРИРОДИ

Землисті тони наступна велика річ, все, від черепиці до подушки. Перехід до колірній палітрі, натхненна природою поверне заспокійливі вібрації в усіх частинах будинку.

Що так багато різних відтінків коричневого кольору, щоб вибрати з, це ідеальний рецепт для вивчення індивідуального стилю зі спокійною атмосферою. Скромні (і часто недооцінюється) коричневий є одним з тих квітів, який працює в самих різних додатках — і ми не говоримо того ж коричневого кольору, яка з'явилася в Кожна нова ванна побудувати близько 10 років тому, як крихітні смуги розташовують плитку.

Думаю, що чудовий камінь зверху лавки в теплий відтінок кави, дерев'яними панелями, як функція стіни (або стелі), в вітальні і приголомшливою терраццо плитки на підлогу або стіни у ванній кімнаті.

Правильний відтінок коричневого може принести неймовірне відчуття теплоти в просторі, але ключ текстурою. Плоский, холодний відтінок коричневого буде мати протилежний ефект.

Проект "Альберт-Парк". Картина: Ліза Коен Фотографії

Забудьте позеленіли від заздрості. Це час, щоб отримати складні з шавлією.

Для завершення знаменитого дуету, зелений приєднується коричневі в якості лідером в колірній тенденції в цьому сезоні.

Зелений колір вже давно асоціюється з позитивною енергетикою і може бути використаний, щоб вдихнути життя в будинок. Літо в повітрі, і що кращий спосіб відсвяткувати, ніж при підключенні у приміщенні на відкритому повітрі з кількома ство зеленого кольору в покривалами і подушками і трохи пишним листям, як у папоротей, у вазу.

І звичайно, кімнатна рослина нікуди не дінеться найближчим часом. Користь для здоров'я один з повітроочисний рослин робить скромне домашнє рослина необхідністю і, коли за ними доглядають правильно, приголомшливе додаток до вашого домашнього декору.

Як і коричневого кольору, є безліч відтінків зеленого, і ми рекомендуємо дотримуватися шавлії, евкаліпта та інших подібних відтінків на відміну від вапна і подібні яскраві відтінки.

Логічно припустити, що в той час, коли домашня конструкція все більше орієнтується на стійкі, енергозберігаючі та тепловідбивні рішення, які наші тенденції інтер'єру в обнімку кольорів та обробок натхненний Матір'ю-Природою.

Звертаються до природи для натхнення. Пентхаус квартира в Доклендсе. Фото: Будинок Сакури

Маючи зелену стіну в одному з наших житлових зон і регулярне використання деревини в різних інтер'єрних рішеннях, перехід на більш натуральні матеріали, ми можемо дійсно отримати позаду.

Красивий предмет етичного та сталого меблями з цільного дерева дійсно говорить з душею і це типу позачасовий шматок, ви хочете, щоб утримати і навіть передати наступному поколінню. Ця нова тенденція набуває відмінні від нас.

Побачити повний проект Альберт Парк, ремонт, дизайн серії Дуо.Категория: Дом и семья