Стів Джобс: цитати, вислови, фрази, які надихають


Опубликованно 06.11.2018 02:26

Стів Джобс: цитати, вислови, фрази, які надихають

Стівен Пол Джобс - людина, що надихає мільйони молодих людей по всьому світу знайти свій шлях. В життя повною злетів і падінь він зміг створити спадщина, стати одним з найбільших новаторів, яких бачив світ. Далі поради і надихаючі цитати від засновника Apple та кіностудії Pixar.

Джобс про віру в себе

Стів Джобс - визнаний мотиваційний спікер. Тут представлені цитати Джобса на англійській мові з перекладом про стійкість і здатність долати труднощі. Відрахування з коледжу, постійний пошук роботи і життя в убогості, але Стів продовжував шукати себе. Його вигнали з компанії, яку він сам же заснував, але це не стало йому приводом здатися і залишитися пересічним. Цитати Стіва Джобса англійською (в оригіналі), надані для читачів, щоб уникнути неточностей перекладу.

I'm convinced that about half of what separates successful entrepreneurs from the non-successful ones is pure perseverance.

Я переконаний, що близько половини успішних підприємців від неуспішних відокремлює наполегливість.

Йдучи під руку з ризиком, приватне підприємництво приносить багато випробувань і перешкод. І ця цитата Джобса не може бути правдивей, адже в світі бізнесу саме той, хто не дозволить невдач зломити віру в себе, хто сприйме їх, швидше, як мотивацію рухатися далі, найімовірніше, досягне успіху.

Remembering that you are going to die is the best way I know to avoid the trap of thinking you have something to lose. You are already naked. There is no reason not to follow your heart.

Розуміння того, що одного разу ви помрете, це кращий спосіб уникнути думки-пастки про те, що вам є що втрачати. Ви вже голи. Немає ніякої причини не йти за покликом свого серця.

Бути підприємцем - значить, ризикувати, кидати звичну роботу заради чогось більшого, вкладати гроші. Джобс мотивує чинити, як велить серце, адже саме так він досяг успіху. Ніколи не здаватися

Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice.

Не дозволяйте шуму чужих думок заглушити ваш внутрішній голос (зі вступної промови Джобса в Стенфордському університеті, 2005-й).

Це цитата Джобса про довіру собі і протистоянні чужої думки, яке не завжди бувають корисним, а часто і тягне в безодню сумнівів і невпевненості. Варто прислухатися, адже іноді ми й не помічаємо, яке поганий вплив можуть надати оточуючі.

Стів Джобс. Цитати про життя

Stay hungry. Stay foolish.

Залишайтеся голодними. Залишайтеся безрозсудними.

Підштовхуйте себе. Бажаєте знань, ризикуйте і не переставайте домагатися того, чого інші не можуть і не чекають від вас.

I think the things you regret most in life are the things you didn't do.

Я думаю, що речі, про які ви пошкодуєте найбільше в своєму житті, це те, що ви не зробили.

Скільки з вас ненавидить свою роботу, але прив'язаний до неї занадто сильно? Скільки років має пройти, щоб щось змінилося і ви, нарешті, пошкодували про згаяний даремно часу?

We're here to put a dent in the universe. Otherwise why else even be here?

Ми тут, щоб залишити слід у Всесвіті. Інакше навіщо ми тут?

Що буде після смерті? Що ви залишите після себе? Джобс запевняє, що ми всі тут для чогось великого.

Працювати потрібно не 12 годин в день, а головою.

Самий коштовний і безкоштовний ресурс - це час, як казав Джобс. Так, у всіх є в розпорядженні 24 години в день. Чи використовуєте ви їх правильно? Ця цитата Джобса про роботу і допоможе вам знайти вірний курс.

Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven't found it yet, keep looking. Don't settle. As with all matters of the heart, you'll know when you find it.

Єдиний спосіб виконати велику роботу - полюбити її. Якщо ви не знайшли її, продовжуйте шукати. Не здавайтеся.

Цитати Джобса про роботу в основному зводяться до одного: займатися улюбленою справою і робити це якісно, вкладати душу і серце. Адже щоб бути по-справжньому успішною людиною, потрібно бути щасливим. А щоб бути щасливим, потрібно витрачати величезну кількість часу на роботу і жадати витрачати більше. Джобс говорив: "Ви збираєтеся провести пристойну частину свого життя на роботі, і якщо вона вам не по душі - одного разу ви чи підете, або выгорите. Не витрачайте свій час, знайдіть своє покликання і вкладіть всього себе".

I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long. Just figure out what's next.

Я думаю, якщо ви зробили щось дуже добре, що вам слід відразу зробити щось інше, прекрасне, не зупинятися на досягнутому надовго. Просто розберіться, що робити далі.

Продовжуйте безперервно розвиватися, постійно рухайтеся вперед і ніколи не зупинятись на досягнутому.

Поняття лідерства

Неможливо робити великі справи поодинці, завжди був упевнений Джобс.

Очевидно, що для виконання великого обсягу роботи вам так чи інакше знадобиться набрати свою команду і, як справжньому лідеру, вести її до успіху. Вам не впорається поодинці при великих цілях.

Як підприємець і лідер, ви повинні бути вірними своїм словам. Ваші співробітники та підлеглі втратять до вас повагу, якщо ваші дії будуть кардинально відрізнятися від обіцянок. Пам'ятайте, щоб створити середовище, від якої ви очікуєте переваги, як говорив Стів Джобс, ви самі повинні бути ідеальним.

Тільки інновації відрізняють лідера і послідовника. Хто завгодно може бути менеджером, але щоб бути хорошим лідером, ви не повинні ніколи боятися ділитися і переконувати інших, надихати своїми ідеями. Якщо хочете бути видатним лідером, то треба вміти ділитися своєю креативністю і заряджати інших. І вам потрібно буде працювати з вашими співробітниками, щоб підтримувати ваші ідеї до тих пір, поки вони не допоможуть вирішити проблему або поліпшити те, що ви робите.

5 основних порад від Джобса, які допоможуть змінити ваше життя

Узагальнивши цитати Джобса, ми вивели для вас основні поради: Виберіть бути лідером, а не слідчим. Раз і назавжди забудьте фразу: "Це не моя робота, це не моя відповідальність". Можливо, зараз ви і не на керівній посаді, але вам стане в нагоді цей рада. Завжди шукайте нові шляхи вирішення проблем. Виховуйте лідерство. Так-так, саме виховуйте. Це не просто гасло. Ви повинні вибрати якість та лідерство в кожному проекті, в кожній деталі, при кожній телефонній розмові. Ніщо не повинно здаватися незначним і недостойним бути доведеним до ідеалу. Вище і далі. Стів Джобс ніколи не зупинявся на досягнутому. Він ніколи не говорив: "Ну, тут всі інші люди здаються, так що я думаю, я теж не піду далі". Ні, він завжди був готовий пройти зайву милю, щоб опинитися далі, чим він був учора. Любіть те, що ви робите. Одна з найбільш простих і відомих цитат Джобса про роботу: "Вам треба полюбити те, що ви робите. Ви проводите більшу частину життя в роботі, так що краще виберете те, що принесе вам задоволення". Не дозволяйте нікому і нічому зупинити вас.

Думаємо, ви знаєте, що Джобс створив компанію, з якої був звільнений? Це правда. Він перетворив Apple з маленької ідеї у величезну імперію і втратив все. Є забавна річ про людей, у яких мозок налаштований на успіх - вони знаходять його скрізь. Коли Стів був несправедливо звільнено з Apple, він прийшов тоді маленьку компанію, про яку ви, можливо, чули - Pixar. І тоді її успіх став рости, як на стероїдах. Це означає, що тільки ви можете дозволити собі бути невдахою. Обставини, несправедливе ставлення - це все частина життя, але ми визначаємо нашу долю. Дозволите ви цим труднощам змінити хід свого життя? Ні! Ви повинні рухатися вперед незалежно від обставин. І пам'ятайте, що успішні люди проявляють себе, незважаючи ні на що.

Слід в історії людства

До кінця статті ознайомтеся з цитатами про Стіва Джобса після його смерті і переконайтеся в тому, що він залишив яскравий слід після себе.

"Стів, дякую за те, що був чудовим наставником і другом. Спасибі за те, що показав, що справа твоїх рук може змінити світ. Я буду сумувати за тобою!" - це слова Марка Цукерберга, генерального директора компанії Facebook.

Стів Джобс був відмінним другом і порадником. Його спадщина пройде набагато далі його винаходів або підприємств. Це будуть мільйони натхненних людей, життя, що він змінив, і культура, що він визначив. Стів був просто оригіналом з креативним і творчим розумом, який визначив епоху. Незважаючи на все, що він досяг, здавалося, що він тільки почав. З його відходом світ втратив рідкісного людини, "Дісней" втратив члена сім'ї, а я втратив відмінного друга.

Так сказав Боб Айгер, генеральний директор компанії Disney.

Сьогодні ми втратили одного з найвпливовіших мислителів, творців і підприємців усіх часів. Стів Джобс був одним з найбільших генеральних директорів свого покоління. І хоча я глибоко засмучений її смертю, я з захопленням думаю про неймовірний внесок, який він вніс у спосіб споживання медіа та розваг. Моє серце з його родиною і всіма людьми, кому випала можливість працювати з ним, щоб втілити його ідеї.

Це слова Руперта Мердока, генерального директора News Corp.

Напишіть свою історію

У Стіва Джобса приголомшлива історія, і, закінчивши читати цю статтю, ви повинні переглянути своє життя і почати діяти. Напишіть власну історію успіху, адже вам це під силу. І його заключне, приголомшливо підбадьорливе вислів звучить наступним чином: "Хто завгодно може досягти успіху. І справа не в тому, що успішні люди розумніші, краще або освіченіші. Вони просто хотіли цього і зробили".

Постарайтеся слідувати його порадам і живіть так, щоб не шкодувати про витрачений час. Автор: AIza Kuzovenko 26 Липня, 2018Категория: Новости