Олександр Пальчиків: біографія, кінематографічна кар'єра і особисте життя


Опубликованно 06.11.2018 02:26

Олександр Пальчиків: біографія, кінематографічна кар'єра і особисте життя

Олександр Пальчиків – відомий російський актор. Глядачі полюбили цього веселого і пустотливого артиста після того, як він знявся в серіалах «Солдати» і «Студенти». Його життя наповнена кінематографом і театром, але все-таки актор Пальчиків намагається приділяти увагу своїй сім'ї, де зовсім недавно сталася трагедія - син актора помер. Трохи біографії

Олександр Пальчиків народився в кінці листопада 1984 року в місті на Неві. У Ленінграді він пішов в школу, а коли її успішно закінчив, то вступив до столичного ВДІК, вибравши акторський факультет. Він одразу ж потрапив у майстерню А. Лінькова. У 2009 році успішно закінчив університет кінематографії імені Герасимова. Кінематографічна кар'єра

Свою першу епізодичну роль талановитий і обдарований актор Пальчиків зіграв у 2002 році в серіалі «Провінціали», в якому молоді люди, переслідуючи свої цілі, виїжджають з провінційного міста до столиці, щоб підкорити її своїми талантами. У 2007 році знову невелика епізодична роль у відомому серіалі «Щасливі разом». У цій кінострічці Олександр Пальчиків зіграв троюрідного брата Свєти і Роми Букіних. Його Василь виявився дуже цікавим і незвичайним героєм.

У 2010 році талановитий актор Пальчиків знявся одразу в двох стрічках. У першому фільмі «Громозека» режисера Володимира Кота Олександр зіграв сина Громова Гошу. У драмі «Громозека» розповідається про долі трьох однокласників, які в шкільні роки створили ансамбль з однойменною назвою. Пройшли роки, в житті кожного з приятелів з'явилися труднощі, але це зовсім не завадило зібратися їм на вечорі зустрічі випускників і знову виконувати свої колишні музичні композиції.

У багатосерійному фільмі «Нанолюбовь» режисерів Андрія Кузнєцова і Марії Колоколової актор Пальчиків грає Геннадія Федулова. За сюжетом кінострічки професор Дарів створює незвичайного наноробота, який абсолютно не відрізняється від людини.

У 2012 році виходить на екрани вже три кінострічки, де знімається Олександр Пальчиків. Так, в серіалі «Пристрасті по Чапаю» він грає бійця Агафонова, а у фільмі «Лісник» його герой Іван Мохов з'являється лише в одному першому епізоді. Така ж невелика роль червоноармійця була зіграна ним і в кінострічці «Вбити дрозда» режисера Дмитра Герасимова.

У 2013 році талановитий актор Пальчиків Олександр також знявся в трьох серіалах. Так, у кінострічці «Брати по обміну» він успішно зіграв роль комерційного директора меблевої фабрики. У фільмі «Розшук» герой Шульга запам'ятався глядачам, а в комедійній стрічці «Швидше, ніж кролики» фінн, зіграний актором Пальчиковым, сподобався глядачам своєю щирістю і прекрасним почуттям гумору.

У 2015 році знову нові зйомки в кінострічках «Війна статей» і «Невловимі». У 2016 році з його участю на екрани також вийшли два фільми. У кінострічці «Будівництво» він зіграв клерка, а у фільмі «Біловоддя. Таємниця загубленої країни» - Бєлова. Серіал «Солдати»

Найпопулярнішою роботою в кінематографі Олександра Пальчикова є багатосерійний фільм «Солдати», який вперше був показаний на каналі "Рен-ТВ". Роль Кабанова в 2004 році принесла йому небувалий успіх. Герой Олександра запам'ятався і сподобався глядачам не тільки своїми габаритами, але і терплячим і добрим характером.

За сюжетом фільму Кабанів постійно жартує і володіє веселим і легким вдачею. Цей фільм знімався на протязі декількох років, і Олександр Пальчиків, фото якої є в цій статті, в кінці вже грав не солдата Кабанова, а єфрейтора. Але навіть коли Кабанов знову був розжалуваний у рядові, то невичерпне почуття гумору дозволило йому пережити всі неприємності. У фінальному сезоні все-таки глядачеві доводиться попрощатися з Кабановим, так як він відслужив належний термін і був звільнений у запас. Зйомки в серіалі «Студенти»

У 2005 році в телевізійний прокат виходить ще одна багатосерійна стрічка. Телевізійний серіал «Студенти» відразу ж сподобався глядачам, вони з задоволенням його дивилися. Крім того, в цій кінострічці успішно знімався і Олександр Пальчиків, фільмографія якого широка і різноманітна.

Його герой – молодий чоловік, який зовсім недавно був звільнений в запас з армії, і тепер він намагався влаштувати своє нове життя. Герой цього серіалу, якого грає Олександр Пальчиків, поступив в інститут і став студентом. Цей головний герой був настільки сильно схожий на Кабанова з серіалу «Солдати», що глядачі не тільки миттєво полюбили його, але і вирішили, що фільм «Студенти» є продовженням. Особисте життя

Зараз Пальчиків Олександр живе в Московській області. Намагаючись знайти інформацію про це позитивному актора, багато глядачі зустрічають і рекламу про іншу людину, чиє прізвище співзвучне з актором. Збігаються і їх імена. Але відомо, що Пальчик Олександр Бейнусович, відгуки про який лише тільки позитивні, є не актором, а лікарем. Необхідно про це знати.

Актор Олександр Пальчиків одружений. Він живе в місті Краснознаменськ, де знаходиться його квартира. Там і сталася трагедія в житті молодого і талановитого актора. Відомо, що в 2009 році в родині Олександра народився первісток. Син актора незабаром загинув. Сталося це напередодні Нового року, коли батьки для прогулянки винесли малюка на балкон. Той заснув, і вони залишили хлопчика спати на свіжому повітрі. Але несподівано прорвалася труба, яка була прикріплена до зовнішньої стіни будинку, і струмінь окропу вилилася на дитину. Хлопчик отримав опіки, які були несумісні з життям. Автор: Захарова Ляля 30 Серпня 2018Категория: Новости