Божевільна помилка домовласників роблять, що грабіжники любові


Опубликованно 05.11.2018 15:18

Божевільна помилка домовласників роблять, що грабіжники любові

Шанси, злому і ввести можна було б легко уникнути, Нове дослідження показує мільйони домовласників роблять приголомшливі помилки, коли справа доходить до безпеки.

Сайт порівняння пошуковик.ком.АУ досліджували, наскільки добре австралійці захищають свої будинки і знайшли один з чотирьох залишають двері незамкненими, коли вони виходять.

З 9,9 млн. будинків по всій країні, що становить близько 2,2 млн. незабезпечених властивості, що злодії можуть проїхати прямо.

"Ми зробили національно репрезентативне опитування понад 2000 австралійців і знайшли 23 відсотки-не зачиняй двері передні двері, задні двері," шукач.ком.АУ особистий експерт фінансів Кейт Браун сказав.

“У певному сенсі, це навіть мило, що люди почувають себе безпечно у своїх громадах. Люди в регіонах, напевно, відчувають себе особливо привільно і як вони не повинні закривати двері. Але це навіть лякає".

Влада каже, що найбільш поширеною формою запису для домашнього зловмисників незамкнені вхідні двері — просто помилка двох мільйонів австралійців зробити.

Поліція в Західній Австралії провели дослідження з кримінальними злочинцями, щоб з'ясувати, що привертає грабіжників в будинку, і знайшов незамкнені двері був найпоширенішим засобом запису.

Згідно з національним даними, перебували 188,756 випадки злому і ввести правопорушення в 2016 році, збільшившись на 3 відсотки порівняно з попереднім роком.

Це означає, що в середньому один брейк-кожні три хвилини.

На державному рівні, ставки пограбування в Новий Південний Уельс, Вікторія і Квінсленд за останні кілька років.

"Але випадки опортуністичних крадіжки знаходяться на підйомі," пані Браун сказала.

Звіт Будинку безпеки, Новий Південний Уельс поліції виявили, що більшість випадків злому і ввести в державі можна було легко запобігти.

"Багато крадіжок відбувається тому, що люди не закривають свої двері перед виходом з будинку, навіть на короткий термін", - йдеться в доповіді.

А горе-грабіжник, який був спійманий на камеру безпеки переїхали, тому що будинок і його машині були замкнені, без будь-яких цінностей і в помині.

Ваш домашній ініціативи Федерального уряду погодився, сказавши: "злодій повинен тільки виявити відкрите вікно або незамкнені двері, щоб зробити хід.

Якщо вас пограбували, і поліція приходить до висновку, що не було ніяких слідів злому, швидше за все, страховик буде в змозі заблокувати вашу політику, пані Браун сказала.

"Це залежить від страхової компанії, але якщо вони можуть довести, що ви не вжили заходів обережності, щоб захистити свій будинок, ви зіткнетеся з безліччю труднощів", - сказала вона.

"Вони можуть або відмовляються платити свої претензії або зробити вас стрибати через кілька обручів".

Свята, особливо на Різдво і Новий рік, були для пограбувань.

Однак, більшість незаконних примірників запису є опортуністичними, заявили влади.

Влади кажуть, що занадто багато домовласники роблять його легким для зломщиків, щоб отримати доступ до їх дому з незачинені двері і вікна. Це може призвести до втрати страхового поліса.

Там є цілий ряд досягнень в області побутової техніки безпеки останнім часом, які полегшують захист і дешевше, ніж коли-небудь раніше.

Властивість галузевим виданням міських розробник повідомив, що розумна Індустрія безпеки знаходиться на підйомі, з величезними взяти-в такі продукти, як смарт-сигналізації і систем відеоспостереження.

Доступних мереж камери, які можна спостерігати на смартфонах, коли далеко від дому особливо популярні.

"Це стає все більш поширеним, і я думаю, що це область, щоб подивитися," пані Браун сказала.

“Коли ви дивитеся на те, як наша сучасна життя, це досить смішно вважати, що ми все ще використовуємо ключ — це річ, яка сотні років. Є деякі цікаві речі, що відбуваються в технології дверний замок — відбитки пальців і кодованого доступ".

Існує величезний зростання ринку розумних будинків, з людьми, стрибаючи на нові технології, щоб убезпечити себе.

Необхідно дотримуватися особливої обережності, щоб уникнути зломів і інших переваг, крім підвищення безпеки будинку, пані Браун сказала.

“Воно може також знизити ваш будинок утримання страхових внесків. Такі речі, як засуви на двері, замки на вікна, сигналізація — всі вони допомагають знизити витрати. І просто, ви знизите ймовірність бути пограбованим."Категория: Дом и семья