Меган "фальшивий" і діють на поїздку австралійця: телеведучий


Опубликованно 05.11.2018 02:56

Меган

Колишній бульварний редактор Пірс Морган, тепер Доброго ранку, Британія господар, був нищівним про вагітність герцогині в ефір тирада на британському телебаченні сьогодні вранці [за місцевим часом].

Господарі говорили про королівський тур по Австралії, і, дивлячись на бачення відвідувати пари постраждалим від посухи Дуббо, коли Морган обрушив на 37-річного.

“Вона-актриса. Вона діє відмінно на даний момент".

Не довго після того, як Morgan написав картину загипнотизированного Меган, дивлячись на принца Гаррі з підписом: "Коли-то актрисою..."

Господарі Морган дражнив його щодо Меган не звертаючи на нього одного разу вночі їх шляхи перетнулися в Лондоні, але він сказав, що не мав нічого спільного з ним.

Герцог і герцогиня Сассекс, принц Гаррі і Меган Маркл відвідати старший кампус Дуббо коледжу під час їх візиту в центральний ЗАХІД Новий Південний Уельс. Фото: Зерна Тобі

Співведучий Сусанна Рід сказав: “Ви все ще не можете відпустити, ви можете пірси? Той факт, що вона покинула паб, в той день і ніколи не говорив з вами коли-небудь знову".

Він заперечував, що був випадок. "Це червоне світло, коли люди ведуть себе як дивним чином...сокиру зійшов, як це було з батьком, звільнено - кожен з її родини... турбуватися..."

Деякі користувачі Twitter вважав, що його зауваження були смішні, але більшість хвалять Меган за ігнорування його.

“Я не звинувачую Меган ігноруючи її сім'ї. Побачивши, як вони вели себе, я б теж. Як за ігнорування Пірс, я відчуваю, для тих, хто приходить у контакт з ним," сказав один.Категория: Шоу-бизнес