Експрес-манікюр: що це таке, як працює, чи варто робити, процедура манікюру в торгових центрах, відгуки відвідувачів і клієнтів


Опубликованно 04.11.2018 02:12

Експрес-манікюр: що це таке, як працює, чи варто робити, процедура манікюру в торгових центрах, відгуки відвідувачів і клієнтів

Те, що манікюр став невід'ємною частиною життя кожної порядної дівчини, це вже не для кого не секрет. У зв'язку з цим майстринь манікюру стало настільки багато, що їх можна зустріти і в салонах, і вдома, і вже на території торгових центрів. Причому діяльність тих, хто роблять манікюр і педикюр в ТЦ, кілька відрізняється від такої салонних і домашніх майстрів.

Мова йде про експрес-манікюр і педикюр. Докладніше розглянемо всі особливості швидкого догляду за нігтями.

Що це таке - експрес-манікюр?

Експрес-манікюр створений спеціально для тих дівчат, чий режим настільки інтенсивний, що просто ніколи чітко спланувати свій похід в салон. Або ж просто, здійснюючи покупки в ТЦ, можна заскочити на "позаплановий" манікюр або педикюр.

Іншими словами, експрес-манікюр/педикюр - це той самий догляд за нігтями, тільки прийти на нього можна поза запису, в будь-який час. Виконують такий манікюр в залах торговельних центрів. "Кабінет" складається з стола з усіма приналежностями для послуги і стільців для майстра і клієнтки. Як правило, місце не обгороджено і все на увазі, складається з пари-трійки робочих місць.

Проходячи повз таких манікюрних "острівців", можна побачити, що клієнтки там є завжди. Та й коштує така процедура дешевше, ніж відвідати салонного майстра. Відмінності від салонної процедури

Дізнавшись про те, що це таке - експрес-манікюр, стає ясно, що не суттєво, але все ж процедура дещо відмінна від салонної. Чому ж? Кількістю витраченого часу. Якщо в салоні майстер відводить 40 хвилин або годину на обслуговування 1 клієнтки, то в мобільному варіанті на це йде від 20 до 30 хвилин. Вся справа в прохідності. В ТЦ за день один майстер обслуговує набагато більше клієнтів, ніж у салоні. Атрибутика для манікюру і педикюру на "острівцях" торгових центрів спрямована на прискорення процедури: швидко розм'якшуючі кутикулу гелі, гелі, що прискорюють ріст нігтів тощо Ціна на послугу. Оскільки не потрібні витрати на оренду салонного приміщення, то й кінцева ціна за послугу буде трохи менше. Так, наприклад, в салоні класичний манікюр буде коштує 500 рублів, а експрес в ТЦ 300-400 рублів. Відсутність часу запису. Тобто в проміжках між покупками можна спокійно заскочити до майстра і зробити догляд за нігтями. Якщо майстер на той момент буде зайнятий, то прийом здійснюється в порядку "живої" черги.

Варто його робити?

Ті, хто жодного разу не звертався до послуг експрес-майстрів, але мають подання про те, що це таке експрес-манікюр, варто хоч раз, але вдатися до даної процедури. І ось, власне, чому: Швидкість процедури дозволить встигнути зробити все, щоб було намічено на день, при цьому стати володаркою красивих нігтів. Безболісність. Навіть незважаючи на те, що наведення краси на руках проводиться в інтенсивному режимі, процедура абсолютно не доставляє дискомфорту і хворобливих відчуттів на руках. Природний і акуратний вигляд. Саме завдяки тому, що сеанс експрес-манікюру не передбачає нанесення хитромудрого дизайну і прикрас на нігті, вони виглядають доглянутими і натуральними. Експрес-манікюр можуть дозволити собі і мами з дітьми. І знову-таки із-за короткого часу проведення. Діти не встигнуть скучити.

Техніка виконання

Що це таке - експрес-манікюр - розібралися. А яка техніка виконання такої процедури? Істотно вона відрізняється від салонного сеансу? Спочатку майстер наносить на руки клієнтки спеціальний антисептичний спрей, який захистить руки і нігті від бактерій. Дія пролонговано на весь період манікюру. Залишки лаку (якщо він є) знімають за допомогою коштів. За допомогою спеціальної пилочки формують край нігтьової пластини. Далі на кутикулу, задирки і ороговілі ділянки шкіри на пальцях майстер наносить спеціальне розм'якшує засіб, що дозволяє м'яко і безболісно позбутися від цих недоліків. Після видалення кутикули майстер наносить повторно антисептичний засіб, щоб видалити залишки попереднього засобу. Після цього майстер наносить на нігті вибраний лак, а також може створити будь-який дизайн на нігтях, проте остання процедура дещо збільшить час тривалості сеансу манікюру. Деякі майстри в кінці манікюру наносять спеціальне ароматне масло для кутикули, а потім живильний крем для рук.

Будьте уважні перед тим, як сісти в крісло до майстра. Він повинен обробити інструменти і робочу поверхню, а також надіти рукавички для експрес-манікюру.

Відгуки клієнток

Відгуки про експрес-манікюр неоднозначні. Деякі дівчата вважають цю процедуру дуже зручною і необхідною в повсякденному житті. Головним чином з-за її мобільності. Ціна також є привабливим чинником для багатьох.

Ті, хто виступає проти експрес-манікюру, засновують свою думку на те, що це небезпечно для здоров'я, адже дезінфекцію дотримуються далеко не всі майстри.

Недоліки експрес-манікюру в ТЦ

Процедура не позбавлена і недоліків, про які варто знати перед тим, як довірити свої руки нейл-майстру "манікюрному острівці". Дискомфорт. Прийшовши в такий експрес-салон, доведеться все півгодини просидіти на незручному стільці жорсткому без спинки. Вже через 10 хвилин в спині відчувається дискомфорт. До того ж, мало кому подобається, коли перехожим видна вся "таємниця" процедури. У салоні ж можна розслабитися в зручному кріслі чи на стільці зі спинкою і не бачити перехожих. Дезінфекція. Логічно припустити, що при великій прохідності клієнток більшість майстрів в гонитві за грошима просто не обробляють свої інструменти спеціальними антисептичними засобами. Це збільшує ризик занесення інфекції. Добросовісний майстер повинен не тільки використовувати одноразові (деякі) інструменти, але і проводити знезараження робочої поверхні і багаторазових інструментів. Агресивні засоби для манікюру. Хоча у таких препаратах і є плюс - вони прискорюють процедуру манікюру, все ж вони не до кінця безпечні. Вся справа в тому, що деякі недобросовісні міні-салони використовують засоби, створені на суцільний "хімії". В результаті їх впливу на шкірі може з'явитися алергія і роздратування, що потребує лікування. Але є і такі експрес-салони, які використовують препарати натурального складу. Автор: Валерія Бо 17 Липня, 2018Категория: Красота