'Саморуйнівної Демі Мур у минулому


Опубликованно 04.11.2018 00:44

'Саморуйнівної Демі Мур у минулому

Він був на початку своєї кар'єри, вона каже, що вона знайшла порятунок, повідомляє Нью-Йорк Пост.

"Я по спіралі вниз шлях реального самознищення і яких би успіхів я просто ніколи не відчував себе досить добре", сказав Мур у минулі вихідні, де вона була удостоєна нагороду "Жінка року" в Лос-Анджелесі жіночий центр відновлення і тверезого життя програма Пеггі Альбрехт гостинний будиночок.

Демі Мур на весіллі принцеси Ежені на початку цього місяця. Фото: АFР

"Я не мав абсолютно ніякого значення для мене і цього самогубного шляху, вона дуже швидко привела мене в цей кризовий момент", - сказала вона.

"Це не було ясно в той час, може бути, це було божественне втручання, але дві людини, яких я ледве знала, підійшов і зайняв позицію для мене і подарували мені можливість, яку я думаю, було більше схоже на ультиматум — доки я був мертвий, я краще з'явлюся."

Демі Мур з колишнім чоловіком Ештоном Катчером. Фото: АП

змішані сім'ї. Демі Мур з колишнім, Брюсом Віллісом, Ештоном Катчером і дітьми в 2003 році. Фото: АП

У той час як Мур не вдаватися в подробиці про її проблеми, вона сказала: “Він дав мені шанс змінити моє життя, перш ніж я зруйнував усе. Ясно, що вони побачили в мені більше, ніж я бачив у собі і я так вдячна, тому що без цієї можливості, без віри в мене, я не стояв би тут сьогодні".

Мур продовжив і сказав: “Життя-це, звичайно, не пряма лінія, і я думаю, що кожен тут займається не відчуваєш себе досить добре, у якийсь момент в їхньому житті.

Демі Мур і Вогонь Святого Ельма кинув у 1985 році. Справи йшли не так добре на екрані для актриси. Фото: Додається

"Я знаю, що в момент великої боротьби за мене, я звернувся до мудрим учителем, і я дуже побоююся, що я була недостатньо хороша, і вона сказала, 'Ви ніколи не будете досить гарні, але ви можете знати, що цінність вашої варто. Опустіть вимірювальну палку.

"Тому сьогодні," Мур сказав: "я поставив лінійка, і я дякую вам за це гарне визнання і можливість дізнатися цінність свою цінність."

Демі Мур і Патрік Суейзі в бойовику фільм, Привид. Фото: Додається

Ця історія вперше з'явилася в "Нью Йорк Пост" і Передруковано з дозволу.Категория: Шоу-бизнес