Жінка планує зв'язати себе узами шлюбу з привидом


Опубликованно 31.10.2018 14:53

Жінка планує зв'язати себе узами шлюбу з привидом

Але для великої день аметистом Царство наступного літа, це буде зовсім інша історія — як вона планує вийти заміж за привид.

І 30-річна наречена-До-бути вважає, що вони вже здійснився їхні стосунки — на борту літака під час повернення з робочої поїздки до Австралії, де вони нібито зустрілися, Сонце доповідей.

Аметист, хто стверджує, що було 20 коханців з могили, згадує момент, коли вони вперше зіткнулися віч-на -... . паранормальні сутності, дев'ять місяців тому.

Вона говорить: “Я не фантом, кинути на деякий час, і коли я був у відрядженні, починаючи нові відносини була остання річ на моєму розумі.

“Одного разу, коли я йшов через кущі, насолоджуючись природою, я раптом відчув цю неймовірну енергію. Прибув новий коханець".

Коли прийшов час повертатися додому, вона була вбита горем, як вона думала, що їй доведеться залишити її нова любов.

Вона каже: "З досвіду я знав, що духи, як правило, залишаються в одному місці, але сталося щось приголомшливе".

На літаку, як вона застебнула ремінь безпеки, вона відчувала присутність свого коханця і каже: “Я не міг у це повірити.

“Я був щасливий і схвильований, так схвильований, що ми повинні були зробити щось про це. Отже, ми попрямували в туалет літака і, ну, я тепер учасник клуб десятитисячників".

Селфи Аметисту з коханцем духу.

Аметист, який заробляє на життя як духовний радник, каже, що її привид нареченого: “я такий щасливий, що знайшов його. Я знаю, в моєму серці, що він один для мене.

“Ми споріднені душі, призначені один для одного, і це ніколи не зміниться. Той факт, що він дух-це речі".

За даними Аметист її сім'я обійняв її призначенням, якщо не в буквальному сенсі, і її друзі ради.

Вона каже: “Моя сім'я цілком альтернатива, так що все що я роблю чи говорю не турбує їх.

“Більшість моїх друзів щасливі, що я знайшов любов. Якщо вони думають, що я божевільний, вони, здається, тримають це в собі".

Після дев'яти місяців, її примарний коханець підняв це питання в минулі вихідні на туристичною визначною пам'яткою печер Вуки-Хоул в графстві Сомерсет.

Аметист каже: “Я б запропонував провести вихідні, і ми вирішили на Уестон-супер-Маре.

“Як тільки ми дісталися до готелю мій коханець сказав мені, що хоче піти в Вуки-Хоул. Це майже в годині їзди від Уестона, але він був наполегливий."

Так вони вирушили до печери, і аметист продовжує: “на півдорозі через тур, він сказав мені, що він хотів повісити назад з групи.

“Ось коли це сталося. Там не був припасти на одне коліно — у нього немає колін! Але вперше я почув його виступ."

Аметист стверджує, що фразу "ти вийдеш за мене?" луною по печері. Вона говорить: “Це важко пояснити, але, до цього моменту, його слова були в моїй голові. Але, в той день, слова були зовні.

“Я міг чути його голос, і це було красиво. Глибокий, сексуальний і реальний".

Аметист каже, що хоче дитину, а привид. Джерело: ІТВ

Аметист, з Брістоля, сказав, що так, і скоро планують її великий день.

Вона каже, що подружжя зараз знаходяться в процесі вибору кільця, але поки не вирішила який він буде.

Вона говорить: “Я сподіваюся, що це буде аметист камінь в ньому, але я залишаю за ним вибір. Зрештою, він той, хто запропонував. Це його вибір".

Вони планують язичницький "церемонії handfasting", в якій їх руки зв'язані разом, символізуючи їх зв'язок, Аметист і каже: "Це буде десь в англійській сільській місцевості.

"Ми ще не обговорювали подробиці, але я думаю, це буде досить великий." Гості можуть боротися з розгляду її новий чоловік, а у нього навіть немає імені.

І аметист навіть не впевнений, що він є фіктивним хлопцем.

Вона каже, що свою енергію, як ніякий інший коханець, але, що більш жіночною і ніжною, додавши: “Я не на 100 відсотків впевнений, що цей коханець-це чоловік.

“Але якщо ти займаєшся коханням з духом, стать не увійду до нього. І ми насправді не використовувати імена, коли ми спілкуємося.

“Останнім часом середній сказав мені, що мій коханець і я були разом в трьох минулих життях. Я запитав його про це, але він каже, що це не важливо".

Вона додає: “примарні коханці, як правило, бути більш чуттєвим і майстерним, ніж середній хлопець. Завжди є зв'язок, тому що секс виходить за межі фізичного. Це як і будь-який інший вид сексу. Головна відмінність-я просто не можу їх бачити.

“Я хоч і відчуваю їх, їх вага проти мене, їх дотику, тепло і енергію, яка просто занурюється у мене.

“Іноді я отримую відчуття, що я переїхала. Оргазми у мене з Моїм Духом, любителі були набагато приємніше, ніж будь-які у мене були з звичайними людьми".

Аметист каже, що вона завжди була в змозі спілкуватися з духами.

Вона додає: “Я завжди вмів спілкуватися з духами. Вони будуть робити свою присутність відомим, переміщаючи речі навколо будинку або погладжуючи мене, коли я менше всього цього очікував.

"Один з привидів навіть малювала сердечка в конденсат на вікнах".

Вона взяла її перший коханець привид, коли їй було 18 і все ще в стосунках з нею — реальної — екс-бойфренд Адам.

Вона згадує: “Адам прийшов додому раніше з роботи. Перше, що я знав, коли я чув, як він крадеться по сходах. Мій привид коханець покинув, коли він відчув мою паніку.

"Адам увірвався в спальню, кричачи, 'де він?' Важко було заперечувати, що я не до щось- я був на ліжку в моїй красива нижня білизна.

Адам, потім 20, сказав їй, що він побачив когось через вікно спальні з вулиці нижче.

Вона продовжує: “він мчав вгору по сходах в надії зловити мене.

“Коли він нікого не бачив, він дивився в глухий кут. Не було ніякого виходу, крім вниз по сходах.

“Він запитав мене, де він переховувався. Ось коли я сказав йому, що чоловік, якого він побачив через вікно, — чоловік, якого я ніколи не бачив сам — привид".

Аметист сказати, що вона зараз хоче дитину з її злякати чоловік-К-бути. Вона визнає, що ідея "звучить абсурдно", але додає: "Я подивився на нього, і я не думаю, що це абсолютно виключено".

Вона стверджує, що фантомні вагітності — де невагітних жінок страждають такі симптоми, як нудота і роздутий живіт — насправді "дітей-примар" в пастці в житті жінки.

Вона думає, що деякі жінки здатні завагітніти з примарою, але не міг встигнути до терміну, поки їх організм не справляється з паранормальними явищами.

Вона додає: "Я впевнений, що є спосіб обійти це — я просто не розібралася ще".

Ця історія вперше з'явилася на сонце і була опублікована тут з дозволу.Категория: Отношения