Японська принцеса Аяко дає їй корону, щоб одружитися по любові


Опубликованно 30.10.2018 11:33

Японська принцеса Аяко дає їй корону, щоб одружитися по любові

Цей 28-річний двоюрідний брат імператора Акіхіто СР японець Кей Морія, 32, 29 жовтня, ефективно давши їй титул і королівський статус в Японії імператорський закон, який диктує, що жінка королівської сім'ї — чоловіка звільняються — хто вирішив вийти заміж за межами свого аристократичного мережі більше не будуть розглядатися як частина королівської сім'ї.

Але за даними Ассошіейтед Прес, не все погано для newlywedded пару.

Як повідомляється, Аяко буде отримати одноразову виплату із 106.75 мільйонів йен (1,3 мільйона доларів) від держави після великої день.

Японська принцеса Аяко і її новий чоловік Кей Морії дасть прес-конференцію у храмі Мейдзі в Токіо. Фото: Кіодо Ньюс через ап.

Принцеса Аяко носили більш традиційний блідо-жовтий, квітковий вишита кімоно з широкими штанинами штани, і урочисті вентилятор зроблений з японського кипарису, називається hiougi. Пізніше вона переодяглася в червоний Синто-стиль вбрання і коричневу спідницю називають нага-bakama.

Її наречений одягнений в західному стилі смокінг в тонку смужку штани, чорний піджак і солодкий знак поваги до своєї нової сім'ї — шовк, який належав покійний батько, принц Такамадо.

Японська принцеса Аяко, право, одягнені в традиційні парадні шати, і наречена Кей Морія, що залишилося, говорити з журналістами після церемонії їх вінчання у храмі Мейдзі в Токіо. Фото: Кіодо Ньюс через ап.

"Я в захваті від того, як я благословив," Аяко журналістам. "Я піду сьогодні імператорської родини, але я залишаться незмінними в мою підтримку для його величності і Її Величності".

Її відокремилися від королівської сім'ї в той час, коли жіночі ролі монархії в Японії ставляться під питання.

Імператор Акіхіто нещодавно оголосив, що він хотів передати трон свого єдиного спадкоємця чоловічої статі, 58-річний наслідний принц Нарухіто, навесні наступного року. У 2020 році, його онука, принцеса Мако, теж хотіла залишити найстарішою монархії в світі і одружитися на японський простолюдин Кей зайнятості komuro.

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській посаду і була опублікована з дозволу.Категория: Отношения