Про геймер відвалів самим ведеш прогноз погоди'


Опубликованно 18.10.2018 11:30

Про геймер відвалів самим ведеш прогноз погоди'

Мартін стверджує, що їхні стосунки почали руйнуватися з-за грошей після того, як Гарсія зажадав відсоток від його заробітку через фанатів, вона принесла на своєму каналі на YouTube. Останньою краплею прийшов, коли він запропонував зробити відео про себе купівлі автомобіля для неї.

Мартін був широко висміювали онлайн після розставання з 27-річною мексиканської телеведучої, щоб зосередитися на службовий борг перед швидко сном, коли він був безцеремонно викинули з чемпіонату світу.

Янет Гарсія, який представив Мексиці "Телевиса" Монтеррей новини називали в світі "найкрасивіша дівчина погоди" за версією журналу Playboy. Фото: Instagram/iamyanetgarcia

Він стверджує, що проблеми почалися, коли він пояснив, скільки грошей на його відео блоги, показуючи на ранній стадії їх взаємовідносин, робить. Потім він продовжує стверджувати, що вона попросила відсоток грошей.

Мартін сказав, що він "не відчував себе комфортно" з цим, хоча він розуміє, що люди налаштовувалися побачити її, і що вона була за кермом її шанувальників на своєму каналі.

Він наполягав на тому, що він "підтримку", заплативши за те, що вона хотіла, замість.

Мартін продовжував стверджувати, що він також дав йому "ультиматуми над тим, хто його друзі, може бути," кажучи, що вона намагалася заборонити йому бачити людей, яких вона не схвалювала.

Останньою краплею прийшов, він стверджує, що, коли він розповів їй, що хоче купити машину для неї, щоб використовувати, але тільки якщо він зняв його і розмістити його на YouTube, тому що це зробить "великий зміст".

Нарешті, він стверджує, що йому спочатку з поваги до неї, але був змушений пост "реальна" причина, тому що всі тролінг і помилкові чутки, які виникли після їх дуже громадського розпаду.

Гарсія після здачі на соціальні медіа, чірікать мем з двома знімки Барака і Мішель Обами годин після відео дефлектора Мартін в прямому ефірі на YouTube.

У твіттері показав фото Обами в якості студентів, а інший як президент і перша леді, із супроводжуючим текстом кажуть, що “вірність жінки буде доведена, коли її чоловік не має ніякого відношення. Вірність чоловіка піддається випробуванню, коли у нього є все".

Тоді вона була набігали тролі в Твіттері позначаючи її "золотоіскательніцей", хоча інші вказали, кількість відео, він зробив з нею чільне місце", щоб використовувати її для вистав".

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській посаду і була опублікована з дозволу.Категория: Отношения