Малкольм Тернбулл не схвалює агітую сина проти лібералів


Опубликованно 15.10.2018 12:51

Малкольм Тернбулл не схвалює агітую сина проти лібералів

Звертаючись до Патриції Карвеласом на каналі "ABC" РН-драйв в цей день, Алекс Тернбулл заявив, що він "абсолютно не" робить Малкольм Тернбулл брудна робота. Він також заявив, що не шукати схвалення від свого батька для агітації проти лібералів.

"Я не шукав його, та я не отримати його, якщо я попрошу", - сказав він.

“Це не варто.

"Він вийшов з офісу (і) я-приватна особа, ми обидва можемо зробити, як нам заманеться".

Алекс останні слова прозвучали після того, як він минулого тижня виклали в інтернет відеоролик, що розповідає виборців на майбутніх виборах за крісло Вентворт, яка була звільнена екс-прем'єр, щоб голосувати проти його батька почасти через побоювання з приводу відсутності дій щодо зміни клімату.

"Ми збираємося провести вибори протягом 12 місяців у будь-якому випадку, так що якщо ви хочете відправити сигнал, в який бік ліберальної партії, і ваше невдоволення, де це відбувається, то це ваш шанс", - сказав Алекс на відео.

“Не голосувати за ліберальну партію у Вентворт вибори.

"Якщо ви хочете, щоб витягнути Ліберальної партії відійти від краю прірви-це один чіткий сигнал, ви можете відправити."

Сьогодні Алекс сказав, що він не говорив, коли його батько був тікати з країни, тому що він думав, що уряд "робить досить хороші і це не було б роботи".

"(Малкольм Тернбулл) був великим вечора, особливо у контексті спілкування зі своїми колегами і я не думаю, що я говорю Або роблю картини, як люди б розумно поглянути на це", - сказав він.

Алекс Тернбулл, син колишнього прем'єр Малкольм Тернбулл, випустила відео на YouTube, де він заявляє, що виборці не повинні голосувати ліберал в крісло Вентворт

Алекс повідомив ABC, він не шукав схвалення від свого батька у кампанії проти лібералів.

Колишній австралійський прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл в Нью-Йорку. Фото: Ангус Морилка.

Ліберали повинні зберегти місце Уентворт, який раніше обіймав Малькольм Тернбулл, на 20 жовтня на додаткових виборах, щоб утримати їх в одне місце більшість у парламенті.

Досі, понад 5000 голосів Вентворт кинули раннього голосів з 11000 подачі заяви на голосування по пошті, як Алекс продовжує закликати виборців Вентворт не повернувся Ліберальної партії.

Син колишнього лідера лібералів підтримує кандидата праці Тім Мюррей у вирішальні вибори.

Прем'єр-міністр Скотт Моррісон сказав, що він не згоден з Алексом.

"Його батько теж з ним не згоден," містере Моррісон повідомив ABC в п'ятницю. "Його батько Малкольм Тернбулл активно підтримуючи Дейв Шарму, єдиний ліберальний кандидат на Вентворт."

Алекс сказав Вентворт вибори кандидата Тім Мюррей був "старий друг" його і що Партія праці "потрібно більше таких людей, як він". Картина: Дін Lewins.

Дейв Шарму оскаржує місце Уентворт для ліберальної партії. Фото: Брендан Еспозіто/ААР

Сказав містер Моррісон, колишній прем'єр-міністр нещодавно мовчать на питання, як він вибув із суспільного життя.

Доктор Фелпс порівняв Ліберальну партію хворому "ступив на згубний шлях".

"Алекс Тернбулл абсолютно правий, кажучи, що виборці мають голосувати за когось, крім ліберальної партії в Вентворт вибори і вважають, що це втручання," доктор Фелпс сказав.

Kerryn Фелпс видно під час офіційного оголошення про її кандидатури для федерального сидіння Уентворт в Сіднеї, в неділю, 16 вересня, 2018. Фото: АПУ/Брендан Еспозіто.

Міністр оборони Крістофер Пайн сказав Алекс агітує за нестабільності, як коаліція втратить одне більшість місць в Палаті представників, якщо переміг у Вентворт.

"Я знаю Алекса, він відмінний хлопець, але на жаль з цього приводу він вибрав для агітації проти ліберальної партії," Містер Пайн розповів каналу 9 в п'ятницю.

"Що означає кампанія за нестабільності і нам не потрібна нестабільність зараз, нам потрібна стабільність." Малкольм Тернбулл пішов у відставку зі свого місця після поразки ліберального керівництва в кінці серпня, що викликало довибори.

Сьогодні Олексій повідомив ABC, він був сповнений рішучості, щоб відправити повідомлення Ліберальної партії про свою позицію щодо енергетичної і кліматичної політики.

"Я дуже мотивований, щоб підкреслити нереальність і безглуздість, що ми досі сперечаємося, коли technologyhas дозволили це зробити", - сказав він.

"Мене турбує те, що я бачу аналогічну картину, де культура війни мають пріоритет над гарної, здорової, розумної політики", - сказав він.

"Ось чому я вийшов так сильно, тому що коли я кажу моїм друзям в Штатах, кажуть, 'Нічого собі, я чую upearlier', тому що ми застрягли з цим зараз".

Алекс, який живе в Сінгапурі, сказав, що не вважаю представляє Ліберальну партію в її нинішньому вигляді.

Але він вважав би цю ідею, якщо партія пройшла реформа.

"Це те, що я б розглянути, якщо елементарні речі, як забезпечення національної партії не проникли фашисти, була вирішена", - сказав він.

"Є кілька основних речей, які повинні відбутися, я думаю, що партія повинна бути прийнятною для багато нормальних, прийнятних людей".

- З ААР

megan.palin@news.com.au | @Megan_PalinКатегория: Отношения