Деб була спустошена, коли вона зрозуміла, що просте нагляду означало, що вона втратила $500к


Опубликованно 15.10.2018 10:06

Деб була спустошена, коли вона зрозуміла, що просте нагляду означало, що вона втратила $500к

Джим пройшов через недавнє розлучення і Деб вважала, що все було законно розібралися, з майном і фінансами розділені.

Її життя змінилося, коли родич помер, і Деб був схвильований, щоб отримати неабияку спадщину, тому вона і Джим разом купили будинок в Нуса. Ось коли вона вирішила захищати своє майно, лише у разі її відносини з Джимом коли-небудь зламалася.

"На цьому етапі у мене було кілька властивостей, тому я подумав, що це гарна ідея, щоб зустрітися з адвокатом, щоб оформити шлюбний договір, щоб я міг захищати все, якщо щось сталося між мною і Джимом," Деб сказала новини.ком.АУ

“Джим сказав мені, що він і його колишня дружина угоду про розподіл майна, і він вважав, воно було оформлено. Він був більш ніж щасливий, щоб рухатися вперед разом зі мною і підготувати шлюбний договір, як ми обидва були впевнені, не було нічого, щоб бути стурбовані".

Потім прийшла приголомшлива новина — Джим отримав лист від колишньої дружини адвоката, вимагаючи угоду про розподіл майна і значну суму грошей. Виявляється, угоду про розподіл майна з його колишньою дружиною не було оформлено в кінці кінців.

“Спочатку я була шокована — невже помилка? У мене колишня дружина поняття не має, що Джим може мати будь-які можливі претензії на мої гроші. Отже, це був кошмар, коли ми дізналися, що моє спадщину, а інші гроші незабаром зникне," Деб сказала.

“Я зустрів кохання всього мого життя, все йшло чудово в моєму світі і, на довершення всього, отримавши спадок було іншої мрії, як я з таким трудом усе своє життя. Мало я знаю, що мрія ось-ось впасти".

Адвокат сім'ї Марі Федоров розповів новини.ком.АУ її звали допомагають подружжю домовитися — але Деб не було вибору, окрім як виплатити екс-дружина її партнера зі своєї власної кишені.

Деб володів кількома інвестиційними властивостями, які впали в басейн активів, що екс Джим був прав.

"Деб і Джим тільки що купили новий будинок, який впав в басейн активами свого партнера і його колишня дружина, а також близько 120 000 доларів, спадщину, особисті заощадження та пенсійне забезпечення", пані Федорова.

“На жаль, було не так багато, що ми могли зробити. Якщо ви басейн ваші активи разом з вашим партнером, вони, безумовно, може стати пул активів від їх попереднього партнера, якщо якісь формальності вже не було."

Детальніше: в шоці жінка дізнається, що вона є власником 15 об'єктів

Докладніше: краще не успадковувати це фінансові проблеми сім'ї

МС Федоров сказав, що це мудро, щоб шлюбний договір з моменту, коли ви стаєте хтось де-факто (тобто жити разом на побутове облаштування).

"Також важливо, щоб переконатися, що ви формалізувати досягнуті домовленості, як сталося те, що Джим досяг домовленості зі своєю колишньою розділити всі, але не оформити угоду, що дозволило нове майно, яким він володів з Деб впасти в його власність басейні зі своєю колишньою," пані Федорова.

Спеціаліст з фінансового планування та засновниця управління Купер багатство Фелісіті Купер сказав, що поки є соціальне сприйняття, що це ті люди, які повинні захищати активи, це так само важливо для жінки, щоб захистити те, що вони приносять у відносини.

Недавнє опитування показало, що жінки недооцінюють свої побутові активів більш як на 25 відсотків в середньому.

“Жінкам потрібно взяти запас своє багатство і свою цінність. Вони також повинні розглянути, як їх активи будуть захищені своїм дітям, якщо щось трапиться з ними," пані Купер.

"Це може бути добре, щоб залишити свої активи, щоб батько вашої дитини, але, якщо він не вступить у шлюб без належних структур, що багатство стане частиною їх активи і не може навіть існувати, коли діти потребують підтримки".

Як на Дєб, вона і Джим рухаються вперед разом, незважаючи на травму, втративши понад півмільйона доларів.

“Я б хотіла знати про те, наскільки важливо, щоб дійсно говорити про гроші з моїм новим партнером. Ми були зосереджені на нашій новій любові і припустити, що все було добре. Він без вагань погодився шлюбний договір, тому що, наскільки він був стурбований, його розлучення був шокований," Деб сказала.

“Я просто хочу закликати інших жінок, щоб бути обережним. Навіть коли ви засмикалася в роман, будь ласка, зробити гарні фінансові та юридичні консультації.

“Якщо б тільки я прийняв відповідні заходи, я б не бути там, де я зараз перебуваю. Я до сих пір з Джимом і як і раніше щасливі в любові, але все було б зовсім інакше, якщо мені не доведеться здавати гроші на своїй колишній."

*Імена змінено.Категория: Отношения