Меланія Трамп розповідає про її шлюбі з Дональдом, його розкольницької політики і соціальних медіа знущання


Опубликованно 13.10.2018 09:14

Меланія Трамп розповідає про її шлюбі з Дональдом, його розкольницької політики і соціальних медіа знущання

Але в кінці її основних поїздку в Африку на цьому тижні перша леді США сів на широку розмову, де немає питання було закрито.

Дружина президента Дональд Трамп виступив в американській мережі ABC про свій шлюб, тиск вона відчувала, повідомляти про можливі зради чоловіка і її думка, що вона є "самим знущаються людиною у світі".

Як бути Меланія вийшла в ефір у США в п'ятницю ввечері (в суботу вдень діапазон), соціальні медіа реакція була переважно позитивною.

У телевізійних новинах сайт термін заявив, що спеціальний ізольований "немає шокери", але намалював картину врівноваженою і впевненою міс Трамп.

Поки не було ніяких бомб, були деякі цікаві і досить відверті одкровення від одного з найбільш інтригуючих жінок.

ЇЇ ШЛЮБ З ДОНАЛЬДОМ

Там були численні чутки про MS Трампа шлюбі вже більше року, оскільки з'явилися твердження, що президент мав кілька справ.

Містер Трамп категорично спростував звинувачення, у тому числі з колишніх фільм для дорослих зірка Стормі Дениэлс.

Пані Трамп назвав звинувачення як "плітки" і наполіг, щоб вона знала, що її чоловік каже правду.

Коли його спитали, чи любить вона чоловіка, вона відповіла: "Так, у нас все добре".

Там були постійні спекуляції про міцності шлюбу Меланія і Дональд Трамп. Фото: АFР

Тим не менш, вона визнає, що вона була поранена постійні і неодноразові заяви в пресі.

“Те, що ЗМІ спекулюють, так. Це не завжди приємно, звичайно. Але я знаю, що правильно, а що неправильно, що є правдою, а що ні".

В один цікавий обмін, вона запитувала, чи був пан Трамп вибачився перед нею, так як вони були в Білому домі.

"Він є", - відповіла вона, перш ніж сказати, що вона "залиш це".

Якби вона могла повернутися і дати їй попередньо політиці самостійно кілька порад, особливо щодо того, як ретельно її шлюбі, вона сказала: "Слухай себе".

І на повідомлення в ЗМІ, що вона має найбільший контроль над ким пан козир, вона сказала: “Я даю йому мій щирий рада і чесне думку. І тоді він робить те, що він хоче робити".

Коли його запитали, якщо вона любить свого чоловіка, Меланія Трамп сказав, що вона робить і що їх шлюб-це "нормально". Фото: АFР

Чутки про те, що вона рідко проводила час в Білому домі, вважаючи за краще жити на самоті в Нью-Йорку, пані Трамп сказав, що це прикра помилка.

“Я не відчуваю себе в полоні. Я насолоджуюся його. Це не буде тривати вічно ... це дуже особливий час", - сказала вона.

Коли його запитали про найбільш образливі речі говорить про неї, міс Трамп намагався вибрати щось одне.

"Це все речі, які люди кажуть, що я не в захваті в Білому домі; що я навіть не живу там, що я нещасна у своєму шлюбі, що я відстала від життя ... є так багато речей, я навіть не знаю з чого почати."

ДРУГИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ДОНАЛЬДА?

Питання про те, містер Трамп буде балотуватися на другий термін в якості президента була спливати все більше і більше.

Коли його запитали про свої наміри до 2020 року, пані Трамп залишився скромним.

"Я вважаю, що мій чоловік робить неймовірну роботу для цієї нації ... так що вирішувати буде він, я буду підтримувати його".

Меланія Трамп тільки що завершив масштабний візит до Африки. Фото: АFР

Ще одне цікаве зауваження, міс Трамп, здавалося, в цілому говорити про ворогів в адміністрації її чоловіка.

Вона сказала, що є люди в Білому домі, що вона "не довіряє", і що лідери завжди повинні "прикрити спину".

ПОЛІТИКИ, 'НИШКОМ' ЇЇ

Примусовий поділ нелегальних іммігрантів, які бачив сотні дітей, які зірвалися зі своїх батьків і замкнули в імпровізованих таборах на кордонах, засмучені, міс Трамп, - сказала вона.

Вона сказала чоловікові, що політика "не так" і вона сказала, що він погодився.

“Це було неприпустимо для мене, щоб діти і батьки розлучилися. Це було несамовито, і я реагував з моїм власним голосом".

Пані Трамп заявив, що відчуває себе "приголомшені" проблеми і журився про тих сім'ях, досі розділені.

“Я б сказав їм, щоб тримати сильний і цей час настане. Все повинно пройти через судову систему і переконатися, що батьки, вони возз'єдналися з дітьми".

Меланія Трамп одягнений в куртку з написом "Я дійсно не хвилює, чи не так?" після несподіваного візиту з дітьми мігрантами на кордоні США і Мексики. Фото: АFР

Пані Трамп прилетів до кордону раніше в цьому році відвідати з розділених сімей, але це було її рішення надіти пальто, прикрашені повідомлення "Я дійсно не хвилює, так?", що привертає більше уваги.

Коли його запитали про "шубу", вона зізналася, що намагалася відправити повідомлення.

“Цікаво, якщо я не буду носити цю куртку, якби я так багато висвітлення в ЗМІ. Це (була) “відправивши повідомлення ... для людей і для лівих ЗМІ, які критикують мене. І я хочу показати їм, що мені плювати.

"Я б волів, щоб вони орієнтуються на те, що я роблю і на мої ініціативи, ніж те, що я ношу".

ПРО СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА

Коли пані Трамп оголосила, що вона буде виступати за цю проблему дідівщини в соціальних медіа, існує безліч піднята брова.

Її чоловік відомий за його використання Twitter, який часто агресивний і атакувальний, якщо не до розколу.

“Я не згоден завжди (с) якій він посаді, але його дії-це дії, і я скажу йому, що. І я знаю, що я буду бити з критикою говорити про кібер-знущань, але це не зупинить мене", - сказала вона.

Вона заперечувала, що пан Трамп намагався переконати її вибрати іншу ініціативу, щоб зосередитися на якості першої леді, враховуючи, як він використовує соціальні медіа.

Меланія Трамп виходить на Національний парк Найробі в Кенії під час свого першого великого сольного міжнародні поїздки. Фото: АП

Через неї буде найкраща агітація, міс Трамп сказав, що вона хотіла, щоб навчити дітей "соціально-емоційне поведінка", щоб озброїти їх навичками для боротьби з онлайн-світі.

В гучні претензії, вона також стверджував, що "сама знущаються людиною у світі".

Вона уточнила: "один з них".

Що люди говорять про неї онлайн являють собою знущання, сказала вона.

Ексклюзив: перша леді Меланія Трамп каже, що її "бути кращою" політичної платформи для онлайн-хулігани-це особисте. "Я можу сказати, що я самий знущаються людини в світі", - говорить вона @АВС.#MelaniaTrump https://t.co/E3FAIC3MR5 pic.twitter.com/3la7Vwdg6z— 20/20 (@ABC2020) 13 жовтня 2018

НА РУХ #МЕТОО

Незліченна кількість гучних викриттів про сексуальному домаганні і насильство в США за минулий рік або так постійно говорять.

Звинувачення, висунуті проти кандидата містер Трамп у Верховний суд, Бретт Кавана, викликало виверження відділу.

"Я підтримую жінок і вони повинні бути почуті", г-жа Трамп сказав. "Ми повинні підтримати їх, а також чоловіків, не тільки жінок."

Однак коли його запитали про чоловіків в очах громадськості, звинуватили в сексуальному домаганні, вона сказала, що ЗМІ іноді заходить надто далеко.

На цій фотографії, зробленій на 20 січня 2018 року, людей взяли участь у Марші жінок 2.0, один рік після того, як жінки у всьому світі виступають за права жінок і в знак протесту проти американських інавгурації президента Дональда Трампа. Фото: АFР

"Для цього потрібно мати дуже вагомі докази, що якщо вам звинувачувати (когось) чогось, покажіть докази", - сказала вона.

“Я взагалі виступаю з жінками, але ми повинні показати докази. Ви не можете просто сказати комусь: "мене згвалтували" або " ти зробив це для мене, тому що іноді в ЗМІ заходить занадто далеко, і, як вони зображують якісь історії, це не правильно. Це не правильно".

ПРО ІММІГРАЦІЮ

Власних батьків пані Трамп виграв від її американського громадянства, що дозволило їм отримати свої власні — акт, відомий як "ланцюгової міграції".

Словенсько-народився екс-модель заявила, що Америці треба бути жорсткішим, коли мова заходить про те, хто це допускається ст.

"Я вірю в (імміграційної) політики, що мій чоловік ставити разом, тому що я вважаю, що ми повинні бути дуже пильними про те, хто приїжджає в країну."

Діти дарують квіти Меланія Трамп в ході візиту в гнізді дитячому будинку в місті лимуру, Кенія. Фото: АП

Містер Трамп обіцяв раніше, щоб покласти кінець "ланцюгової міграції", і пані Трамп попросив про удаваній подвійний стандарт, враховуючи її власного блага.

“Він не хоче просто відрізати його повністю, але треба веть люди і ми повинні переконатися, що вони вірять в нашу систему.

ПРО ТЕ, ЯК ВОНА ЗМІНИЛАСЯ

Пані Трамп показав старі фотографії себе в Нью-Йорку, перш ніж вона вийшла заміж за містера Трампа і задовго до того, як вона стала першою леді.

Коли його запитали, як вона змінилася, міс Трамп сказав, що не було ніякої різниці".

"Я залишаюся вірним собі".Хіба Меланія Трамп як стати першою леді?0:53

Обама був непритомність Америки на їх постійні романтичні стосунки, але козирі, схоже, боролися в дружній кафедри. Так само Меланія навіть як Дональд? 5 лютого 20188 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/світ/Категория: Отношения