Актриса Патті Д Арбанвиль: біографія, особисте життя, фільми і серіали


Опубликованно 12.10.2018 03:14

Актриса Патті Д Арбанвиль: біографія, особисте життя, фільми і серіали

Відома американська кіно - і телеактриса Патті ДАрбанвиль прославилася не тільки своїми роботами на екрані, але і досить бурхливим особистим життям. За плечима чотири зірки шлюбу (один з них цивільний), кожен з яких закінчився розлученням. Про життєві перипетії, розвитку кар'єри і кращих ролях актриси піде мова в цій статті. Біографія

Патті ДАрбанвиль з'явилася на світ 25 травня 1951 року (за знаком зодіаку - Близнюки) в американському Нью-Йорку. Повне ім'я актриси - Патриція. Її мати Джин Скотт була художницею, а батько Джордж ДАрбанвиль працював барменом. Патті не єдина дитина в родині, у неї є брат.

Середня освіта майбутня зірка отримала в нью-йоркській "Куинтано Скул". Після закінчення школи вона вивчала акторську майстерність в місцевій студії Херберта Бергхофа. Особисте життя

Зі своїм першим чоловіком - французьким актором Роже Мирмоном - Патті познайомилася на знімальному майданчику стрічки "Дочка Америки", де вона грала головну роль. Артисти одружилися, але через 5 років, в 1980 році, союз розпався.

Незабаром після розлучення Патті ДАрбанвиль вступила в новий шлюб. Її обранцем знову став актор - Стів Керрі. Але цей союз виявився ще більш недовговічним і тривав близько року.

Оформивши другий розлучення, актриса з головою пірнає у роман з Доном Джонсоном. За чотири роки відносин вони так і не оформили офіційний шлюб. Цього не посприяв навіть той факт, що досить швидко цивільні дружини стали батьками - у 1982 році Патті подарувала коханому сина. Це був перший дитина як для неї, так і для Дона. У 1985-му вони розлучилися.

Наступний (і поки останній) шлюб актриси був укладений на початку 1990-х. З стосунками з чоловіками творчих професій Патті ДАрбанвиль покінчила. Її новий обранець Террі Куїнн був простим пожежникам. У подружжя один за іншим з'явилося троє дітей: дівчатка Еммелін і Олександра; хлопчик Ліам.

У 2002 році Патті і Террі розлучилися. Актриса залишилася з чотирма дітьми, найстаршому з яких на той момент було дев'ятнадцять років. Кар'єра і кращі ролі

Її дебют на екрані відбувся в 1960 році у стрічці під назвою "Вівторок і блакитний шовк", яку зараз вже ніхто не згадає.

Амбітна блондинка з ефектною зовнішністю побудувала успішну кар'єру не тільки як актриса, але і як фотомодель. Протягом довгого часу вона співпрацювала з прославленим агентством "Вільгельміна".

Але все ж знімальні майданчики були її основним місцем роботи і залишаються такими до цих пір. В числі кращих робіт Патті ДАрбанвиль фільми і серіали: "Вежі-близнюки" (2006); "День батька" (1997); "Добрий ранок" (2010); "Знаменитість" (1998); "Ідеальний незнайомець" (2007); "Клан Сопрано" (1999 - 2007); "Красені" (2004 - 2011); "Моя так звана життя" (1994 - 1995); "Третя зміна" (1999 - 2005); "Частини тіла" (2003 - 2010).

До теперішнього моменту в арсеналі актриси близько сімдесяти зіграних ролей фільмографія і американки продовжує поповнюватися донині. Знімається вона нечасто і в невеликих ролях, але все ж залишати екран поки що не збирається. Автор: Руденко Яна 1 Вересня 2018Категория: Новости