Як пов'язувати ременем руки людині? Інструкція та фото


Опубликованно 12.10.2018 03:14

Як пов'язувати ременем руки людині? Інструкція та фото

У житті кожного з нас бувають різні ситуації, іноді дуже нестандартні. В таких випадках від нас потрібні особливі вміння та навички. Якщо вони у вас є, то гарантія того, що ви впораєтеся з якоюсь незвичайною завданням, набагато вище.

Однією з таких здібностей є знання про те, як пов'язувати ременем руки, і вміння застосувати його на практиці.

Навіщо нам це потрібно?

Уявіть такий випадок: ви спокійно йдете по вулиці і раптом бачите, що неподалік від вас відбувається саме що ні наїсти пограбування! Якийсь значних розмірів негідник відбирає сумочку у беззахисної дівчини і біжить зі своєю здобиччю навтьоки... Але не тут то було, адже ви побігли навперейми злочинцеві, наздогнали його сильним і точним ударом в спину повалили на землю. Негідник знешкоджений, сумочка повернута перепугавшейся жертви, залишилося тільки викликати наряд поліції і доставити злодія прямо у відділення. Але як же впоратися з таким амбалом до приїзду органів правопорядку, як втримати його на місці, щоб він не втік і не вирішив спробувати щастя в іншому місці? Треба просто-напросто зафіксувати його руки.

Звичайно, подібні ситуації досить-таки рідко, на наше щастя, трапляються в реальному житті. Але навіть якщо ви зустрічаєте звичайного хулігана, разрисовывающего стіни бібліотеки, стикаєтеся з п'яним бешкетником, б'є скла магазину, або ж бачите неадекватного забіяку, розставляє підніжки перехожим, то така здатність, як пов'язувати ременем руки, не буде зайвою. Зробити це, так би мовити, в польових умовах можна за допомогою підручних засобів. Правильно зв'язати руки ременем - справа непроста, тому, щоб бути готовим застосовувати знання на практиці, необхідно спочатку потренуватися.

Таємниче слово "шибарі"

Зовсім не обов'язково відразу намагатися в'язати злісних грабіжників. Адже зв'язування можна застосувати в інших сферах нашого життя, куди більш мирних і приємних. Така практика, наприклад, допоможе урізноманітнити ваше сексуальне життя.

Вже практично у всьому світі відомо давнє японське мистецтво зв'язування, яке називається "шибарі", або "сибари" — на інший манер. Спочатку воно використовувалось для обмеження рухливості бранця, але потім перекочувала в інтимне життя. Шибарі зараз — одна з ключових технік фіксації тіла партнера з допомогою мотузок і бандажів. Ця техніка має не лише естетичний характер, але і медитативне початок. Завдяки зв'язуванню під час сексуальної близькості обидва партнери можуть випробувати абсолютно нові емоції, розкрити в собі нові почуття, також вона сприяє зближенню, адже вимагає максимальної довіри один до одного.

Для того щоб стати майстром шибарі і віртуозно в'язати самі хитромудрі вузли, без сумніву, знадобиться час і практика, але от з тим, щоб просто зафіксувати, наприклад, руки партнера, проблем виникнути не повинно. Як зв'язати руки ременем дівчині, читайте далі. Про ременях

Для будь-яких цілей ви ні використовували знання про те, як пов'язувати ременем руки, вам необхідно знати, яким поясом краще користуватися. Для початку поговоримо про матеріалі. Є ремені з нейлону; про них краще забути, якщо ви не хочете пошкодити шкіру зв'язаного, до того ж у синтетичних матеріалів є ще один істотний недолік: вироби з нейлону, будь то мотузка або ремінь, сильно ковзають, це ускладнить сам процес в'язання вузла. Пояс зі штучної шкіри впорається з поставленим завданням куди краще, проте він може виявитися недостатньо еластичний і гнучкий, а після процедури на такому ремені можуть утворитися заломи, що надалі виключає використання аксесуара за призначенням. Як ви вже здогадалися, найкращим варіантом є ремінь з натуральної шкіри: він досить м'який і не залишить слідів на тілі, еластичний, гнучкий, завдяки чому легко гнутися і зав'яжеться в необхідний вузол, натуральна шкіра — досить зносостійкий матеріал, тому виріб з неї послужить вам довго незалежно від того, як ви його використовуєте.

Як зв'язати руки ременем? Інструкція

Мета поставлена, ремінь обраний, тепер можна сміливо переходити до практики. Є кілька способів, як зв'язати ременем руки людини. Ми розглянемо найпростіший, але від цього не менш ефективний. Людині, чиї зап'ястя зафіксовані таким методом, потрібно буде дуже постаратися, щоб звільнити свої руки.

Для початку складіть ремінь вдвічі, щоб його кінець утворив петлю. Потім просуньте останню в пряжку. Тепер розправте петлю всередині, має утворитися подвійне кільце, в яке поміщаються руки зв'язаного. Після цього потрібно просто потягнути за вільний кінець ременя над пряжкою. Імпровізовані наручники затягнуться на зап'ястях. Щоб зафіксувати такий стан, можна міцно тримати ремінь за його вільний кінець, або, обернувши його між рук, вставити під петлю.

Ще один спосіб

Також з ременя можна зробити щось на кшталт наручників. Для цього всуньте ремінь в пряжку так, немов застібаєте ремінь на штанах. Затягніть, щоб утворилася петля за розмірами трохи більше зап'ястя, рука якого пов'язують повинна вміститися в цю петельку. Це перше коло наших наручників.

Залишився кінець зігніть вісімкою, як ви бачите на фото знизу, знову протягніть кінець у пряжку, але вже з іншого боку.

Тепер зробіть оборот ременем навколо вийшла вісімки і знову просуньте ремінь на пряжку.

В отвори вставляються руки, а кінець ременя тягнуть до тих пір, поки ремінь не буде щільно обхоплювати зап'ястя зв'язаного людини. Цей ремінь можна пристебнути до іншого, тоді вийде щось на зразок повідка, або ж прив'язати до чогось статичного (наприклад, до стовпа). Можете також зробити фіксує вузол, щоб вивільнити руки було неможливо. Запобіжні заходи

Не забувайте, що навіть якщо ви знаєте, як пов'язувати ременем руки, і вмієте це робити так, щоб людина ні за що не вивільнився, існують запобіжні заходи. Особливо про них варто пам'ятати тим, хто використовує зв'язування не в цілях знешкодити неадекватної людини, а заради якоїсь гри з другом, якому б не хотілося завдавати каліцтва.

Ремінь може залишити опіки, якщо його краю будуть тертися об шкіру. Щоб цьому запобігти, необхідно досить щільно затягувати наручники, так, щоб вони не бовталися на зап'ястях. Однак і перестаратися не варто, адже якщо пережати на руках судини, то можна порушити приплив крові. З цієї ж причини не варто залишати наручники на руках занадто довго. Автор: Анастасія Казюлина 27 Вересня, 2018Категория: Новости