Медики розповіли, кому не можна вживати імбир


Опубликованно 12.10.2018 01:06

Медики розповіли, кому не можна вживати імбир

За останні роки імбир став дуже популярним продуктом. Всі його корисні властивості складно перелічити. Однак, є певна група людей, яким слід видалити це рослина з свого раціону.

У холодний період імбир користується величезним попитом, адже він допомагає імунній системі боротися з простудними інфекціями. Багато людей щодня використовують спецію імбиру в своєму раціоні і п'ють імбирний чай. Медики застерегли, що не всім людям однаково корисний цей продукт. Фахівці розповіли про категорії людей, які не повинні вживати імбир.

Вагітні. В імбирі міститься багато сильних стимуляторів, які здатні викликати передчасні скорочення у вагітних. Особливо небезпечно вживати корінь в останньому триместрі.

Люди з розладами крові. Імбир може погіршити стан крові людям, які страждають на гемофілію - хронічної кровотечі, яка виникає на грунті зниженого згортання крові. Причина в тому, що імбир прискорює кровообіг.

Люди, які намагаються набрати вагу. Імбир зменшує апетит, а також прискорює метаболізм. Таким чином, люди, яким потрібно набрати вагу, повинні уникати вживання імбиру, а також будь-яких добавок, до складу яких він входить.

Люди, що вживають ліки для регуляції артеріального тиску або для лікування цукрового діабету. Особливо ризиковано комбінувати імбир з антикоагулянтами, бета-блокаторами і препаратами на основі інсуліну.

Якщо ви не належите ні до однієї з перерахованих вище груп, тоді можете сміливо вживати імбир. Вам він принесе тільки користь.

 Категория: Здоровье