Біатлоністка збірної України зробила тату на всю спину


Опубликованно 12.10.2018 00:41

Біатлоністка збірної України зробила тату на всю спину

Ольга Абрамова / фото - biathlon.com.ua

Біатлоністка збірної УкраїниОльга Абрамова в інтерв'ю журналістам розповіла про те, як зважилася зробити собі татуювання на всю спину.

- Тату я давно хотіла собі. Але в різних місцях, і до кінця сама не розуміла, що саме хотілося б набити. Першим на це зважився Тимоха (Тимофій Лапшин – прим. Biathlon.com.ua ). Через нього, власне, я і познайомилася з цим майстром. Тимоха ж не такий, як я, він дуже обережно до цього готувався. Довго вибирав майстра, довго шукав малюнок, щоб він ніс у собі якусь філософську думку. Він десь три дні тільки різні малюнки розглядав. У підсумку, набив собі коропа, який, за японською легендою, плив проти течії і перетворився на дракона. Я пару раз їздила з Тимофієм на ці сеанси і там ось як-то відразу подружилися з цим майстром. Мені взагалі іноді так щастить, що коли тільки знайомлюся з людиною, розумію, що це - моє. І таке відчуття виникає, ніби ми років 10 один одного знаємо. Та ось із цими ж дівчатами, з якими на фотосесії працювала, було те ж саме. І у мене навіть була думка, що, ось дискваліфікацію знімуть, і я поїду зроблю якийсь собі тату на честь цього (сміється). Настає день, коли я приїжджаю до майстра, і кажу, що хотіла б набити собі невеликого фенікса. Ну, тут, знаєш, теж є своя філософія. У мене зовсім не було бажання просто піти і набити якусь хрень. Почали перебирати малюнки, а мені все що в них не подобалося. Коли майстер запитав, що я хотіла б ще, то тут же згадала про дракона. Я народилася в рік дракона, та й взагалі якесь позначення його таке міфічне і потужне. Але, зізнатися чесно, хотіла на пів спини. Він, як художник, сказав, що чисто візуально це буде виглядати як щось недопрацьоване і потрібно закривати малюнком всю спину. Я, недовго думаючи, погодилася. Тимоха тоді зі мною приїхав, навіть намагався відмовляти мене, але я вже на той момент прийняла для себе рішення. Тоді ж сказала про це мамі, правда раніше я говорила, що хочу невелику татуювання, і показаний ескіз її здивував, вона теж намагалася мене відмовити. Але потім, коли вже, так би мовити, процес пішов, батьки просили скидати фотографії, що там і як робиться. Але, чесно тобі скажу, зараз дивлюся на себе і думаю: «А як я взагалі раніше без цього ходила?».

- Да-Да-Да, це точно. Я коли тільки цю татуху набивала, вже думала: «От хочу ще це і це». Такі думки реально є. Хоча, звичайно, процес не найприємніший. Є такі місця на тілі, що під час роботи майстра було дуже боляче, я думала що з'їм той стіл. Заживає це все два тижні, після яких тобі знову хочеться їхати і набивати далі.

Стривай, а як же ти тренувалася після набивання татуювання?

- Коли перший раз я так об'ємно забилася і закрасилась у мене почався дикий свербіж. Тоді у нас ще збір був, от і я закидала гвинтівку на спину, тим самим, у підсумку, здерши трохи фарби. Тому, довелося ще відтягнути доделывание татуювання. Воно на вигляд начебто виглядає як готова робота, але там ще багато дрібниць, який потрібно ще шліфувати.

Нагадаємо, раніше стали відомі імена п'яти українок, які виступлять на першому етапі Кубка світу в Поклюці.

Читайте також:Категория: Спорт