Jesinta залишає уяві в білому ажурному плаття


Опубликованно 11.10.2018 06:48

Jesinta залишає уяві в білому ажурному плаття

Вийшовши на першу річницю Фенті краси в Сіднеї в середу, Франклін парі мереживну Діон чи Білий виріз плаття з персиковий колір на червоний килим подія.

Jesinta Франклін нагрівається червоній килимовій доріжці для Фенті краси на ювілейному заході Ріанна у Сіднеї. Картина: Керолайн McCredie/Getty Зображення для краси Ріанни Фенті

Обтяжку дизайн залишає мало для уяви, з мереживом оголивши її торс і стегна. Поєднуючи її вигляд зі свіжим ЧОП, Діор і посол Олай кольору її волосся блідо-рожевого кольору на свято.

"Пастельні тони завдяки Дайан Gorgievski", - написала вона в Instagram.

Сукня Jesinta показав її довгі ноги.

“Життя занадто коротке, щоб піклуватися про те, що люди думають або не отримувати задоволення, і спробувати нові речі. В цьому році все було нове початок, свободу, вільне вираження і робити речі на моїх умовах. Кажу, Та менше і не більше, так що я міг по-справжньому зосередитися на речах, які хвилюють мене."

Франклін, який одружився в Сіднеї лебеді ВСЛ зірка Ленс 'Друзів' Франклін в 2017 році, вона сказала, що попросили стиліста "рубати всі" свої волосся в якості способу стартує новий погляд на життя.

Jesinta Франклін в Фенті краси ВІП Ріанна відкритті, яке відбулося в заморських пасажирського терміналу в Сіднеї. Фото: Крістіана Жіль

Ріанна прибула в Сіднеї на початку цього тижня, щоб відсвяткувати першу річницю своєї краси, Фенті краси.

Носіння тісних зміїної сукню з відповідними підбори і капелюх, в 30-річний футболіст провів у середу ввечері на вечірці з австралійськими фанатами на заморських пасажирського терміналу в круговій набережній Сіднея.

Ріанна виглядала дуже педантичним педантом у її Фенті-річчю краси. Картина: Керолайн McCredie/Getty Зображення

Успішна співачка і могул краси подякував своїх шанувальників за участь у заході, заявивши, що Австралія "дуже-дуже дорогий моєму серцю".

Запрошення на захід прийшли зі суворої інструкції, включаючи вимогу, щоб гості могли "пред'явити посвідчення особи," пошук мішка і не великі сумки і рюкзаки дозволяється перебувати в клубі.Категория: Мода