Джоковічу під силу обійти Федерера за кількістю титулів на «Великих шоломах»


Опубликованно 11.10.2018 06:45

Джоковічу під силу обійти Федерера за кількістю титулів на «Великих шоломах»

Новак Джокович / Фото - The Indian Express

16-разовий переможець турнірів «Великого шолома» і екс-перша ракетка світу в парному розряді Тодд Вудбріджв інтрев'ю Tennis Mash заявив, що на його думку, Новак Джокович, у якого 14 титулів на «Шоломах», близький до того, щоб обійти за кількістю титулів на «мэйджорах»другу ракетку світу Роджера Федерера, який у своєму активі має 20 виграних турнірів.

«Новаку 31, так що попереду у нього три-чотири роки кар'єри. Це принаймні п'ять титулів на турнірах «Великого шолома». Поки говорити про це рано, але в його діях на останніх турнірах «Великого шолома»я побачив справжню якість.

Гострота його різнобічною гри покращилася. Важливу роль зіграла психологія. В цьому плані ми бачимо колишнього Новака. Якщо він продовжить так само здорово виступати, то отримає реальний шанс обійти Федерера за кількістю титулів на турнірах «Великого шолома».

Нагадаємо, що Джоковіч обійшов Федерера по кількості призових за кар'єру, зате швейцарець на першому місці за кількістю виграних тай-брейків в історії. Читайте також:Категория: Спорт