Косбі в суд для винесення вироку


Опубликованно 11.10.2018 06:25

Косбі в суд для винесення вироку

Його вирок за сексуальне насильство почалося з жорсткою правовий спір, повинен він бути надана "сексуальним злочинцем мітки". Саме в цей момент колишній конферансьє вклонився, хоча його адвокати воював від його імені.

Телезірка вказав на натовп, як він увійшов в окружний суд Монтгомері, але мовчав, так як він багато в чому зробив протягом всієї своєї гучному процесі, за винятком одного випаду, коли його заставу обговорюється.

Коли прокурор попросив суддю скасувати його заставу на попередньому засіданні, стверджуючи, що він сховається від слідства і був приватний літак - Косбі крикнув: "у нього немає літака, засранець!"

Косбі був визнаний винним за трьома пунктами звинувачення у посилюється розпусні дії 26 квітня, за одурманення і сексуальних домаганнях Андреа Констандом у своєму будинку в передмісті Філадельфії в 2004 році.

Д-р Крістін Дадлі, психолог і член Державної Ради осіб, які вчинили статеві злочини, сказав, що він повинен з'явитися ярлик, який більш постійного, ніж що злочини на сексуальному ґрунті, стверджуючи, що це буде глибокий плямою на його спадщину і назавжди прив'язаний до свого імені.

"Я прийшов до висновку, що р-н Косбі дійсно відповідають критеріям, щоб бути класифікованим як сексуальний хижак", - говорить д-р Дадлі, посилаючись на характер р-н Косбі, відносини з жертвою Андреа Констандом, хто був співробітником в Університеті Темпл, де він був благодійником.

"Він використав цю дружбу, ці відносини, це довіра, щоб скористатися її допомогою наркотиків та алкоголю і, коли вона була без свідомості або під наркозом".

Вона сказала, що свідчення від двох його випробування "створює картину Містер Косбі, який дружить жінок і в процесі відносин постачав їх наркотиками або алкоголем, щоб заспокоїти їх".

Білл Косбі скоро дізнаєтеся, якщо він буде провести залишок свого життя у в'язниці.

Доктор стверджував, що він мав психічні відхилення, а "paraphilic розлад", в якій метою "nonconsenting жінок". Вона також стверджував, що він був хижим ініціювати і підтримувати відносини з MS Констандов для того, щоб порушник її, накачати наркотиками і напад на неї "з єдиною метою його задоволення".

Суд був переповнений обвинувачі зірки телебачення, які взяли до слухань почалися.

Один з протестуючих біля будівлі суду в місті Норристаун, штат Пенсільванія, штовхнув манекен на візку бульбашки в знак протесту строк давності, мешавший багато з обвинувачів Косбі від обвинувачення.

На 81-річна може загрожувати до десяти років в'язниці за кожним пунктом обвинувачення, який, швидше за все, бачити, як він помре за ґратами. Проте юристи вважають, що такий тривалий тюремний термін навряд чи вдасться, так як немає мінімальний вирок, який означає, що він також може бути поміщений на випробувальний термін. Але юристи, які працюють у випадках сексуального насильства, передбачив колись зазначав комік може загрожувати термін від двох до чотирьох років.

Косбі вказав на протестувальників, як він увійшов до суду для винесення вироку.

Суддя також доведеться вирішити, чи буде Косбі дозволено залишатися на волі до його ймовірної апеляції - але це вважається малоймовірним результаті сексуального характеру служаки хочу побачити його нарешті посадили до в'язниці за його злочини. Йому також доведеться розглянути питання Косбі називає "сексуальним хижаком".

Людина, колись відомий як "американський тато" був під домашній арешт після внесення застави в 1 млн доларів. Він може тільки залишити його вдома з попереднього дозволу, за медичними показаннями або зустрітися з адвокатами.

Косбі є юридично сліпий і живе з дружиною Каміллою, яка застрягла з ним протягом звинувачення, кажучи, що там були "справи", які на пару були вирішені в приватному порядку.

Шістдесят жінок звинуватили колишню телезірку сексуальною. МС Констандов був єдиною жертвою, щоб дати свідчення на першому суді, яка закінчилася неправильне судовий розгляд з присяжними в глухий кут і не змогли прийти до одноголосного рішення. В ході судового розгляду, п'ять інших обвинувачів також дозволялося давати свідчення.

Більше, щоб прибути.Категория: Шоу-бизнес