Дмитро Гудков: біографія, особисте життя, сім'я, кар'єра


Опубликованно 11.10.2018 02:52

Дмитро Гудков: біографія, особисте життя, сім'я, кар'єра

Герой нашої розповіді - один з найбільш яскравих, але в той же час і неоднозначних політиків нашого часу. У статті ми детальніше познайомимося з Дмитром Гудковим. Уявімо досьє, важливі факти біографії, політичну діяльність. Торкнемося і тему особисте життя політика. Хто це?

Гудков Дмитро Геннадійович - громадський діяч, російський політик. З недавнього часу (23.06.2018) є головою "Партії змін".

Був членом відомої партії "Справедлива Росія". Від неї він і був обраний депутатом Державної Думи шостого скликання. Запам'ятався тим, що представляв і відстоював погляди політичної опозиції як щодо внутрішньої, так і зовнішньої політики Російської держави.

Один з небагатьох депутатів Державної Думи, хто голосував проти входження Криму до складу Російської Федерації. Виступав у Сенаті США. За цей вчинок багато вітчизняні політики назвали Дмитра Геннадійовича "зрадником Батьківщини".

На виборах 2016 року балотувався до Держдуми вже сьомого скликання по одномандатному округу в столиці вже від партії "Яблуко". Але не набрав необхідну кількість голосів. В 2017-2018 роках політик мав намір зареєструватися кандидатом в мери Москви. Але не набрав достатньої кількості підписів для участі.

Досьє

Наведемо ще кілька важливих фактів про Дмитра Гудкове: Дата народження: 19.01.1980. Сьогодні політику 38 років. Місце народження: р. Коломна Московської області. Батько: Гудков Геннадій Володимирович, російський підприємець і політик. Основна діяльність: політик, громадський діяч. Сімейний стан: одружений. Партійність (у хронологічному порядку): "Народна партія РФ", "Справедлива Росія", "Партія Змін". Освіта: МГУ (Гудков - випускник аспірантури, але кандидатську роботу він не захищав), Дипломатична академія при МЗС РФ.

А тепер звернемося до біографії Дмитра Гудкова. Дитинство і юність

Дмитро народився в підмосковній Коломні 19 січня 1980 року. Його батько - досить відомий в країні державний діяч. Геннадій Володимирович Гудков - чотири рази депутат Державної Думи.

На момент народження сина він працював у міському комітеті комсомолу міста. Потім перейшов вже в Комітет держбезпеки. Після відходу зі служби Геннадій Володимирович зайнявся бізнесом. Зокрема, він власник кількох охоронних підприємств.

Після того як Дмитро та його брат Володимир підросли, глава сім'ї Гудковых зайнявся політичною діяльністю. Тоді він і був обраний депутатом Держдуми.

Мати Дмитра, Марія Петрівна Гудкова, за освітою музикант. В музичній школі Коломни вона викладала гру на фортепіано. Пізніше очолила один з охоронних агентств чоловіка - "Оскордъ".

Дмитро Гудков успішно закінчив школу-гімназію. В цей же час він серйозно захоплювався баскетболом. Цьому сприяв і ріст молодої людини - майже 2 метри. У нього є навіть звання майстра спорту.

Однак спорт не був головним захопленням Дмитра на той момент. Найбільше його приваблювала журналістика. Тому природно, що після отримання атестата він вирішив вступити на журфак МГУ. Тоді ж, у студентські роки, він знайшов і перший досвід роботи за професією, вибираючи практику в різних столичних виданнях. Також Дмитро Гудков і керував центром громадських зв'язків сімейної фірми "Оскордъ".

На МДУ Дмитро Геннадійович не закінчив свою освіту. Друга вища він отримав в іншому вузі - на факультеті світової економіки Дипломатичної академії МЗС.

Початок кар'єри

Фото Дмитра Гудкова ви можете розглянути в даній статті. Його політична кар'єра стартувала, коли молодий чоловік навчався ще на 3 курсі в МДУ. Він працював у передвиборчому штабі свого батька, який балотувався в депутати Думи третього скликання. З тих пір Дмитро Геннадійович постійно брав участь у виборчих кампаніях батьків.

У 2004 році партія Дмитра Гудкова - НПРФ. Він координує її молодіжну політику, а також керує роботою прес-центру.

У 2005 році вже бере участь Дмитро Гудков у виборах в Державну Думу. Це були додаткові вибори з Університетського округу Москви. Але перша спроба не була успішною: молодий чоловік набрав лише 1,5 % голосів. Його "обійшли" більш відомі Станіслав Говорухін і Віктор Шендерович.

Однак невдача зовсім не стала приводом для Дмитра Гудкова опускати руки. Він продовжив політичну кар'єру, враховуючи попередні помилки, набираючись досвіду. "Справедлива Росія"

У 2009 році Дмитро Гудков вже співголова ради іншої партії, "Справедливої Росії". Тут він також займається питаннями молодіжної політики. Стає учасником Громадської ради при російському Міністерстві внутрішніх справ.

У 2010 році Дмитро Геннадійович призначений радником Сергія Миронова, голови фракції "Справедлива Росія". Восени наступного року Д. Гудков робить другу спробу стати депутатом Державної Думи. Його ім'я тут варто вже на чолі списку всіх кандидатів від "Справедливої Росії". Примітно, що Дмитро Геннадійович висувається від Рязанської і Тамбовської областей, до яких, по суті, не має ніякого відношення.

Друга спроба виявилася успішною. Дмитро Гудков - депутат Державної Думи шостого скликання, належить до фракції "Справедливої Росії". Також він стає членом думського комітету, що займається питаннями державного будівництва.

Перехід в опозицію

У 2011-2012 рр. Дмитро Гудков стає активним учасником народних демонстрацій і мітингів, які ініціює позасистемна опозиція. Зокрема, він відкрито підтримує Олексія Навального та інших критиків влади.

На цьому його протестний рух не зупиняється. Навесні 2012 року створюється "Лівий альянс". Його заснували Дмитро Гудков і його батько, а також Ілля Пономарьов. В організацію вступають відомі громадські діячі: письменник Михайло Веллер, банкір Олександр Лебедєв та інші.

Дмитро Гудков у травні 2012 року також був помічений і у протестній акції, приуроченої до інавгурації російського Президента Ст. Ст. Путіна. У січні 2013-го і батько, і син Гудковы стають учасниками обговорюваного в ЗМІ "Маршу проти негідників". Його організовує опозиція справжньої влади.

Така діяльність Дмитра та Геннадія Гудковых не влаштовує "Справедливу Росію", членами якої вони є. Керівництво партії ставить їм ультиматум: або політики залишають Координаційну раду опозиції, або партію. Гудковы вирішили у відповідь на цю заяву не прощатися з опозицією. Виступ в Америці

Навесні 2013 року ім'я Дмитра Гудкова стало пов'язано з ще однією гучною подією, широко обговорюваним інформаційними джерелами. Тоді відбулася поїздка політика в Сполучені Штати. Він їхав для участі в конференції, що проходить в Сенаті. Там Дмитро Геннадійович виступив з жорсткою критикою російської влади. Зокрема, він закликав "американських друзів" допомогти боротися РФ з корупцією.

Відповідь громадськості не змусила себе чекати. Першою відреагувала "Справедлива Росія". Було поставлене руба питання про виключення сина і батька Гудковых з партії. Притому його ініціював лідер "Справедливої Росії" С. Миронов.

На рахунок виступу висловилися і багато російські політики. Відповідь був досить жорстким: Дмитра Гудкова пропонували позбавити російського громадянства, звинувачували в зраді держави. Сергій Железняк, один з депутатів Думи, звернувся із запитом до Комітету з депутатської етики. Його цікавило, хто ж уповноважив Дмитра Геннадійовича виступати в американському Сенаті.

Кримський та українське питання

Але політична кар'єра батька і сина Гудковых на цьому гучному скандалі аж ніяк не завершилася. Геннадій Володимирович був обраний головою "Соціал-демократів Росії". Пізніше туди ж увійшли його син і Ілля Пономарьов.

Відомий Дмитро Гудков і своєю особистою позицією з приводу кризи в Україні. У серпні 2014 року він звернувся з офіційним запитом до Міністерства внутрішніх справ РФ. Політика цікавило, чи беруть участь російські військові у збройному конфлікті на сході України, в якому числі, яка допомога виявляється пораненим і родичам убитих. Але відповіді не надійшло - Міністерство повідомило, що не має права розголошувати особисті дані військовослужбовців.

Дмитро Геннадійович серед тих депутатів, хто був проти приєднання Криму до РФ. Свою позицію він докладно пояснив журналістам в інтерв'ю на "Радіо Свободи" в 2015 році. Соціальні мережі

Дмитро Гудков - активний користувач соціальних мереж. У нього був свій блог у "Живому Журналі", "Ехо Москви". Політик активно користується "Twitter" і "Facebook". Є й акаунт у Инстаграме". На своїх сторінках він публікує інформацію про сенсаційні викриття, гучних корупційних розслідувань. Однак часто інформація виявляється непідтвердженою.

Але в той же час журналісти знаходять компромат і на самого Дмитра Гудкова. Зокрема, було з'ясовано, що він має частку в одній із зарубіжних компаній, що приховав, баллотировавшись в Думу. Та й витрати депутата несумірні зі скромними доходами, які він вказав у декларації.

Особисте життя

Багатьом цікава і особисте життя Дмитра Гудкова. Його перша дружина - Софія. Вона журналіст, шеф-редактор новин на НТВ. Разом подружжя прожили десять років. У них двоє дітей - Іван та Анастасія.

Відомо, що після розлучення з Дмитром вона відкрила перший в Росії Центр документального кіно. Вийшла заміж вдруге. Її обранцем став Сергій Капков, колишній керівник московського департаменту культури.

Друга дружина Дмитра Гудкова - прес-секретар Валерія Сушкова. Відомо, що політик зробив пропозицію своїй обраниці на Кубі. Їх весілля відбулося в 2012 році. Розписалися в Грибоєдовському Загсі Москви. В 2013 році у пари народився син, якого назвали Олександром.

Останні новини

Останнім часом відомий Дмитро Гудков як кандидат в мери Москви. Познайомимося з важливими фактами з його політичного життя: У 2017 році разом з Максимом Кацем Дмитро Геннадійович створив коаліцію "Об'єднані демократи". Друге по політичній силі об'єднання на виборах мера Москви в 2018-м. Будучи членом партії "Яблуко", Д. Гудков на попередніх президентських виборах підтримав кандидатуру Григорія Явлінського в грудні 2017 року. Проте перед самими виборами він несподівано оголосив про відхід з "Яблука". 15 березня 2018 року разом з іншим кандидатом на президентських виборах, Ксенією Собчак, він створює партію "Громадянська ініціатива". Її головна мета - пройти в 2021 році в парламент. У червні 2018 року "Громадянська ініціатива" була перейменована в "Партію змін". Дмитру Гудкову було відмовлено в реєстрації у кандидати в мери Москви, так як він не набрав достатньої кількості підписів муніципальних депутатів (63 з потрібних 110).

Дмитро Гудков - відомий, активний, але в той же час неоднозначний політик. Можливо, це пов'язано з тим, що він представляє опозицію російської влади. Наступна його мета: забезпечити входження Партії Змін" в Державну Думу. Автор: Юлія Абдулбарова 18 Вересня, 2018Категория: Новости