Жартівник за сотні дзвінків Не який ви очікуєте


Опубликованно 11.10.2018 00:18

Жартівник за сотні дзвінків Не який ви очікуєте

Я ненавиджу телемаркетингу так багато, що я призначив себе неофіційний прес-секретар нещодавно створеного австралійців, які ненавидять телемаркетингу (AWHT) і писав про це кілька днів тому.

Кожен погодиться, що в 9 випадках з 10 телемаркетингу буде зіпсувати вам день.

Але, що якщо телемаркетер був крихітний золотий день пил Гекко?

Ой.

Ну, я маю на увазі, вони дуже милі, так що так ... я не знаю, я міг би приділити декілька хвилин для розмови.

Завдяки Ке Кай Ола морських ссавців лікарні на Гаваях, ми збираємося бути представлений найбільш чарівні телепродавец, який міг би навчити нас любити і приймати незнайомців, які наполегливо підривати наші телефони...можливо. Напевно, немає.

Це доктор Клер Сімеоне. Вона є печаткою лікаря. Фото: Центр Морських Ссавців

Директор лікарні та експертних печатка лікаря Клер Сімеоне вийшли на Twitter минулого тижня після отримання рядка анонімними дзвінками, вона припустила, що дратує реклама, для якого у неї зовсім немає часу.

"Отже, вчора я почав отримувати дзвінки в нашій лікарні," доктор Сімеоне писав.

"Я був уже обід, тому я подумав, що хтось друк-питання".

Добрий доктор взяв трубку, але був зустрінутий з моторошним мовчанням. Ніяких вступів, ніяких знижок на похоронний покрив, ніякого важкого дихання, просто тиша.

Більше дзвінків. Дев'ять дзвінків за 15 хвилин. Я починаю панікувати трохи, і їхати назад в лікарню. Друк ПП? Я на ньому. pic.twitter.com/qtjc2ZK68d— Доктор Клер Сімеоне (@Claire_Simeone) 5 Жовтня 2018

Коли вона не отримала жодної відповіді, доктор Сімеоне повісив, але був покликаний назад від моторошного незнайомця.

Незалежно від телемаркетингу компанії це було їх мовчазне маркетингова стратегія явно не працювала, тому що вона продовжувала висіти на них.

Але цей працьовитий незнайомець не легко здаватися, і викликали доктора Сімеоне повернувся в дев'ять раз в 15 хвилин.

“Я починаю панікувати трохи, і їхати назад в лікарню. Друк ПП? Я на це", - написала вона.

Доктор Сімеоне повернувся в лікарню на повний спокій, яке здавалося ще більш дивним.

Ще один дзвінок.

"Це йде зсередини лікарні", - написала вона.

Це вже стає моторошно і відчуває багато, як ми наближаємося до кульмінації фільму жахів, в головній ролі печаткою лікаря і надзвичайно стійких телемаркетер.

Це не доктор Сімеоне, але я думаю, це те, що її обличчя виглядало б на даний момент історії.

Доктор Сімеоне назвав її телекомунікаційним постачальником, щоб побачити, якщо її телефон був "несправний".

"Між тим, ще кілька людей дзвонили в лікарню, питали, чому ми називаємо їх безупинно?"

Оператор чоловік сказав доктор Сімеоне це може бути проблема з одним із наших телефонів" або програмного забезпечення, встановленого в лікарні.

"Він підтверджує, що так, темрява дзвінки йдуть від однієї лінії", - написала вона.

“Але я дивлюся на наш офіс. Це не те. Він просить мене подивитися навколо, щоб знайти лінія проблеми".

Це та частина фільму, де ви, ймовірно, кричати в екран, розповідаючи, печатка лікаря, щоб не шукати лікарню, тому що мовчазний телемаркетер може бути, очікуючи за будь дверима, з пропозиціями, щоб витерти її всю кредитну історію, якщо вона підпишеться у своєму житті страхування.

“Я ходжу по лікарні. Не на кухні рибу. Не контора. Не в кімнаті перегляду. Мені ще раз подзвонили з (оператор осіб) на мій стільниковий. Я входжу в лабораторію. Ось цю лінію! Я підходжу до телефону ..."

Я ходжу по лікарні. Не на кухні рибу. Не контора. Не в кімнаті перегляду. Я отримую ще один дзвінок від @TMMC на мобільний. Я входжу в лабораторію. Ось цю лінію! Я підходжу до телефону... pic.twitter.com/CBym9fY01H— Доктор Клер Сімеоне (@Claire_Simeone) 5 Жовтня 2018

Там, примостившись на верхній частині телефону була крихітна золота пил день гекон, явно знемагаючи від удару телефонів з самого світанку.

Як і очікувалося, доктор Сімеоне абсолютно втрачає.

"ОСЬ ГЕКОН СИДИТЬ НА СЕНСОРНОМУ ЕКРАНІ ТЕЛЕФОНУ, РОБЛЯЧИ ДЗВІНКИ З ЙОГО КРИХІТНОГО ГЕКОНА НОГИ!" Доктор Сімеоне писав.

Це не тільки лікар отримують близько 15 анонімних дзвінків від підприємців гекона, а так само сотні інших клієнтів лікарня на Гаваях.

Це ще не підтверджено, що саме цей Гекко продавав.

ОСЬ ГЕКОН СИДИТЬ НА СЕНСОРНОМУ ЕКРАНІ ТЕЛЕФОНУ, РОБЛЯЧИ ДЗВІНКИ З ЙОГО КРИХІТНОГО ГЕКОНА НОГИ!!! Цей гекон дзвонив мені 15 разів, і все в наш список останніх дзвінків. *Фактичні ціни телемаркетолог* @TMMC @страхова компанія @HawaiianTel pic.twitter.com/USyKeOiDbE— Доктор Клер Сімеоне (@Claire_Simeone) 5 Жовтня 2018

Це дійсно йде, щоб показати, що розмір не має значення, і навіть якщо ваші ноги, так що клей вам потрібна допомога, щоб видалити їх з клавіатури, ви теж можете стати телемаркетолог якщо ви справді вірите в себе.

Як для доктора Сімеоне, їй довелося вибачитися перед телекомунікаційних людина за сумбур, який повідомив їй: "Ну, я не чув раніше".

"Я повинен був послати записку для всіх наших співробітників і волонтерів, які, можливо, отримали дзвінок", - написала вона.

"Я відразу ж найняв Гекко".

Що б ви не продавали, мені три з них.

Сподіваюся гекона піднімає серйозні ресурси для морський центр ссавців і дав негайного просування (який включає в себе офісні і помічник для здійснення дзвінків на нього в майбутньому).Категория: Новости