Когтеточка з гофрокартону: опис, відгуки


Опубликованно 10.10.2018 04:58

Когтеточка з гофрокартону: опис, відгуки

Дикі кішки в природному середовищі дуже часто точать пазурі об стовбури дерев м'яких порід. Подібна поведінка вважається абсолютно природним і нормальним. Збереглася така звичка і у домашніх кішок. Якщо господарі не турбуватимуться придбанням когтеточки, в будинку напевно незабаром будуть зіпсовані килими, дивани і крісла.

Видів когтеточек у продажу сьогодні є безліч. Приміром, можна придбати зручне пристосування цього типу з гофрокартону. Когтеточки такого різновиду користуються великою популярністю. Що таке гофрокартон

Вважається, що цей екологічно чистий матеріал підходить для виготовлення когтеточек просто ідеально. По суті, гофрокартон — це штучний аналог м'якої деревини. Матеріал практично натуральний, і для здоров'я кішок абсолютно безпечний. До плюсів гофрокартону, крім екологічної безпеки, можна віднести невисоку вартість. Ціна на найпростіші когтеточки, виготовлені з цього матеріалу, не перевищують зазвичай 250-500 р.

Використовується для виробництва таких виробів гофрокартон схожий на звичайний, застосовуваний, наприклад, для виготовлення тих же коробок. Цей матеріал складається з безлічі осередків. Але при цьому гофрокартон когтеточек для котів сильніше спресований, ніж звичайний, і має велику площу. Види когтеточек

Конфігурацію вироби цього типу можуть мати саму різну. У продажу сьогодні є будиночки для кішок з когтеточку з гофрокартону та лежанки. Остання різновид виробів може бути вузьким, широким, виготовленої у вигляді ліжечка, шезлонга, скриньки, рибки, мишки, красивого килимка і т. д.

Найдорожчі когтеточки цього різновиду можуть мати оригінальний, стильний або яскравий дизайн. У продажу сьогодні є, приміром, будиночки для кішок з когтеточку у вигляді бочки, колеса, казкових персонажів, лежанки "консервні банки" та ін. Такі вироби, крім усього іншого, відмінно вписуються в інтер'єр квартири.

Дуже часто когтеточки з гофрокартону поставляються на ринок у комплекті з котячою м'ятою. Запах цієї рослини пухнасті улюбленці, як відомо, дуже люблять. У коробку з такими когтеточками додатково укладається пакетик з насінням м'яти. Після того як виріб буде встановлено в квартирі, їх просто засипають у комірки в невеликій кількості.

Довго служать

Клітинки в гофрокартоні таких когтеточек підігнані один до одного досить щільно. Тому термін служби вироби цього типу мають досить тривалий. Точити кігті домашній вихованець про таку лежанку зможе мінімум протягом року. При бажанні виріб з гофрокартону можна використовувати і довше. Однак у більшості випадків власники кішок після закінчення 12 місяців воліють купувати нову когтеточку. Вигляд у такого виробу через рік, з цілком зрозумілих причин, стає досить пошарпаний. Когтеточка з гофрокартону: відгуки власників

Досвідчені господарі котів радять купувати такі вироби. В інтер'єрі пристосування цього типу дійсно виглядають привабливо. При цьому і занадто багато місця в квартирі такі когтеточки не займають. Хороші відгуки котяче пристосування заслужило від любителів домашніх тварин в тому числі і за те, що його завжди можна швидко перенести на нове місце.

Деяким недоліком виробів цього типу власники кішок вважають в основному лише те, що через деякий час вони все ж втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Також на поверхні таких когтеточек періодично збираються невеликі шматочки картону.

Подобаються котам?

Ну і, звичайно ж, самим головним достоїнством виробів цього типу споживачі вважають те, що вони залучають котів і дають бажаний ефект. Поверхню у таких пристосувань тепла і приємна на дотик. Тому багато домашні вихованці не тільки точать пазурі про гофрокартон, але і з задоволенням сплять на таких лежанках. Іноді тварина навіть не доводиться привчати до такої когтеточке. Кішка сама відразу ж, як побачить покупку, здогадується, для чого, власне, вона призначена.

Особливо зручними у використанні вважаються когтеточки з гофрокартону з насінням м'яти. Єдине — багато власників котів рекомендують насипати в осередку буквально щіпку цієї рослини. В іншому випадку нанюхавшееся тварина може стати надто веселим і активним. До того ж деякі коти, залучені запахом насіння м'яти, починають просто-напросто намагатися прогризти когтеточку, щоб до них дістатися. Можна зробити самостійно

Конструкцію когтеточки-лежанки з гофрокартону і будиночки з цього матеріалу мають гранично просту. А тому зробити подібне виріб своїми руками особливих труднощів не складе. Для цього, наприклад, можна розрізати кілька коробок з гофрокартону на смуги, склеїти їх і просто скрутити рулоном. Отриману бобіну потрібно покласти горизонтально у відповідному місці у квартирі. Можна також нарізати смужок гофрокартону, склеїти їх і просто щільно укласти торцем в яку-небудь коробку.

Звичайно, така саморобна когтеточка з гофрокартону покупної за експлуатаційними характеристиками буде поступатися і занадто довго не прослужить. Однак меблі і шпалери в квартирі за її наявності, швидше за все, залишаться цілими. Особливо привабливою саморобна когтеточка домашньому вихованцеві здасться в тому випадку, якщо господарі додатково придбають насіння м'яти. Автор: Лазько Наталія 30 Вересня 2018Категория: Дом и семья