Зірка показує приголомшливі дитина після тренування


Опубликованно 09.10.2018 07:16

Зірка показує приголомшливі дитина після тренування

Сиара, яка народила дочку Сієнна Принцеса Вілсон в 2017 році, показав, що вона домоглася свого вбивцю тіло в спортзалі кілька разів в день.

Публікацію Сиара (@Кіара) на 25 вересня 2018 в 11:37 ранку за тихоокеанським часом

"Це було схоже, прокидатися вранці, годувати, поїсти їжу, їдуть потяги, повернувся в будинок, годувати, поїсти іншої їжі, пішла вчитися, потім повертаються, в іншої їжі, а потім третю тренування вночі," танцівниця пояснили в нас космополітівз листопада видачі.

Вагітна Сиара з її зіркою НФЛ чоловіка Рассела Вілсона в лютому 2017 року. Фото: Майкл Ковак/Getty Зображення

У плюси співачка, 32, сказав, що це був виклик, але, “я поставив для себе, не для кого-небудь. Турбота про себе змушує мене відчувати себе дійсно добре. І я хочу зберегти це занадто сексуальний, ти знаєш".

Це не важко заперечувати амбіції Кіри, коли вона приходить у спортзал і її кар'єра. Вона додала, що вона не дозволить нічому стати у неї на шляху до вершини.

"Я ніколи не думав, 'я не можу' через колір моєї шкіри, я не можу бути з-за мого статі" Сиара сказала. “Не буває занадто великої мрії. Я хочу бути мільярдером".

Публікацію Сиара (@Кіара) по 31 серпня 2018 року на 8:25 ранку за тихоокеанським часом

Забігаючи вперед через 10 років вниз по дорозі, Кіра хоче, щоб її найбільше досягнення, щоб не стати черговим хітом альбому, але бути успішною мамою і дружиною.

"Це круто, хочу робити всі ці креативні речі, але це не добре, щоб завоювати світ, якщо ви втратите свою душу", - сказала вона.

Ця історія вперше з'явилася в Нью-Йорк Пост опублікований і тут з дозволу.



Категория: Шоу-бизнес