Жилетка Вассермана: впізнавана річ, вміст кишень, їх призначення, загальна вага жилетки і опис з фото


Опубликованно 09.10.2018 00:32

Жилетка Вассермана: впізнавана річ, вміст кишень, їх призначення, загальна вага жилетки і опис з фото

Багатьох людей дуже цікавить, що ж Анатолій Олександрович Вассерман зберігає у своїй знаменитій камізельці? І навіщо на жилеті Вассермана стільки кишень? Довгий час сам Анатолій не давав відповіді на ці питання, тому можна було зустріти безліч фантастичних версій про вміст його кишень. Говорили і про живуть в одному з них сімействі мишей, і про колекції давніх ятаганов, і про засекречених елементах несправного модуля шаттла «Колумбія», і про деталі з потерпілою катастрофа літаючої тарілки. Нещодавно Анатолій Вассерман розповів журналу "Ідея Ікс", що зберігається в його кишенях, і тепер ми, вивчивши це інтерв'ю та інші матеріали, поділимося тим, що розповів Вассерман. Фото в жилетці наочно демонструють його прихильність до цього предмету одягу.

Історія жилета: з 1986 року до наших днів

Жилети з величезною кількістю кишень Вассерман носить з 1986 року. У перші роки він шив їх власноруч, а коли у продажу стали з'являтися мисливські моделі, вирішив купувати і дошивать до них ті необхідні кишені, яких не було. Останні років п'ять Анатолій Олександрович замовляє жилети у фірмі, яка займається пошиттям спецодягу.

Часто пишуть, що в жилеті одного з найрозумніших людей нашої країни знаходиться 28 кишень, але це помилка, що виникла в результаті застереження Вассермана. Він неправильно відповів на запитання під час інтерв'ю, насправді в останніх моделях всього 26 кишень. До речі, ця цифра є абсолютним рекордом за кількістю кишень серед усіх жилетів Анатолія Олександровича. Тому та, яку ми розглянемо - найсучасніша і модернізована жилетка Вассермана. Вміст кожного відділу ми прямо зараз і розглянемо.

Задній верхній кишеню

Ми почнемо огляд цього легендарного та неповторного жилета з заднього верхнього кишені, в якому лежить книга «Федераліст», куплена Анатолієм Олександровичем вже дуже давно, але весь цей час йому вдавалося читати її лише уривками в перервах між важливими справами, яких у Вассермана надзвичайно багато.

Поруч з «Федералістом» розташовується касетний диктофон. Багато можуть вважати його сивою давниною або навіть музейним експонатом, але сам Анатолій Олександрович, незважаючи на те, що перейшов на цифровий, вважає, що в екстремальних ситуаціях, які при активному способі життя трапляються досить часто, простіше передати кому-небудь звичайну плівкову касету, ніж цифровий файл.

Раз вже ми заговорили про активного життя Анатолія Олександровича, повною пригод і частих переїздів з одного місця в інше, не можна не згадати про що знаходиться там же, в задньому верхньому кишені, надувній подушці для шиї. Вона дозволяє Вассерману з комфортом поспати і набратися сил під час поїздок, перельотів або навіть в радіостудії, під час рекламних пауз. Варто додати, що для переміщень по місту Анатолій Олександрович найчастіше користується послугами таксі, так як особистого автомобіля у нього немає.

Що ж, ми бачимо і починаємо розуміти, як функціональна жилетка Вассермана. Фото, подані нижче, підтвердять це.

Задній нижній кишеню

У задньому нижньому кишені жилетки Вассермана знаходиться парасольку, який складається автоматично. Він розміщений настільки вдало, що Анатолій Олександрович навіть пожартував, що не виймає його не тільки восени, але і взимку. Верхній ряд, праву кишеню

Тепер перейдемо до верхнього ряду кишень і почнемо з правого боку. Тут лежить котушка з дуже тонкої металевої волосінню, яку Анатолій Олександрович використовує в якості швейної нитки.

Поруч досить компактно покладений пластмасовий коробок, в якому зберігаються великі швейні голки і в'язальний гачок з ковпачком. В'язати, правда, Вассерман не вміє, але, за його словами, цим гачком зручно підчіплює різну дрібноту з вузьких щілин. Можливо, таке використання в'язального гачка Анатолію Олександровичу часто знадобиться, але про це ми можемо лише здогадуватися.

Знаходиться поруч з коробкою ліхтар з мініатюрною лампочкою розжарювання, можливо, потрібен Вассерману в тих же випадках, що і в'язальний гачок, адже інакше пояснити сенс постійного носіння цієї речі у жилеті нам не представляється можливим. Якщо ви хочете ще раз уважно розглянути жилет Вассермана, фото далі вам у цьому допоможуть.

Верхній ряд, ліву кишеню

Розглянемо ліву кишеню того ж ряду. Тут зберігається монокуляр 5 * 25, інакше кажучи, мініатюрна підзорна труба з п'ятикратним збільшенням. Хочеться зауважити, що це дійсно потрібна річ, яка може стати в нагоді в повсякденному житті практично кожної людини.

В цьому ж кишені лежить коробок лакричні пастилок, це давній запас Анатолія Олександровича, тому що, на превеликий жаль, це ласощі перестали завозити в Москву. Поряд з цукерками зберігаються два флеш-накопичувача об'ємом 4 і 8 Гбайт. Яка інформація зберігається на цих електронних носіях, нам залишається тільки гадати. Середній ряд, правий полупотайной кишеню

В середньому ряду праворуч знаходиться полупотайной кишеню, застібка якого розташована під пахвою. В ньому заховані внутрішній і закордонний паспорти громадянина України, а ще - колекція старовинних банкнот. З якою метою Вассерман постійно носить з собою вийшли з ужитку банкноти, нам з'ясувати не вдалося. Втім, напевно у Анатолія Олександровича є для цього переконливі причини. Середній ряд, другий шар, правий крайній кишеню

У другому шарі середнього ряду лежить компактний цифровий фотоапарат. Біля нього - картонна обкладинка для документів, в якій Анатолій Олександрович зберігає офіційні сертифікати на свої ножі, які у нього теж завжди з собою. Як ми бачимо, Анатолій Олександрович враховує абсолютно все.

Ще правіше лежать ключі від одеської квартири, куди Вассерману може раптом терміново потрібно виїхати, і ліхтар з дев'ятьма світлодіодами. А крім цього, декілька кулькових ручок, фломастерів, цанговий олівець з грифелем завширшки 2,2 мм і точилка для різних ножів. Жилетка Вассермана сповнена сюрпризів і справляє незабутнє враження.

Середній ряд, фронтальний шар, правий карман біля застібки

Переходимо на передній шар. В кишені поруч із застібкою лежать англійські шпильки найрізноманітніших розмірів. Біля шпильок зберігається дезінфікуючий олівець, ймовірно, для обробки ран.

Тут же лежить колекція радянських картонних квитків московського метро, випущених на честь свят і різних ювілейних дат. Малоймовірно, що їм можна знайти якесь практичне застосування.

В цьому ж кишені лежить рулетка, мініатюрний свисток-сирена і така ж мініатюрна викрутка зі змінними насадками. Нижній ряд, задній шар, праву кишеню

В одному з кишень нижнього ряду жилетка Вассермана зберігає в собі кілька атласів: світу, Москви, маршрутних таксі Одеси і Московської області. Тут же лежить коробочка для візитних карток, в якій знаходиться запасна SIM-карта, а також гаманець з давніми записами. Що саме в ньому записано, ми, швидше за все, ніколи не дізнаємося.

Що ж, списку стає все цікавіше, давайте подивимося, що ж ще таїть у своїх глибинах жилетка Вассермана.

Нижній ряд, другий шар, праву кишеню

Тут ми можемо побачити невеликий калькулятор на сонячній батареї, а ще - службовий телефонний довідник, який представляє собою роздруківки на маленьких листочках.

Крім того, в цьому кишені лежить список наявних у Анатолія Олександровича книг, який потрібен йому для того, щоб, блукаючи по книжковим магазинам, випадково не купити повторний примірник якого-небудь твору. Середній ряд, фронтальний шар, лівий крайній кишеню

На додаток до вмісту минулого кишені, тут зберігаються візитні картки, які ще не були занесені до телефонний довідник.

Близько карток зберігаються кілька упаковок бактерицидних пластирів і запасних грифелів 0,5 мм. Ще тут лежить газова запальничка, акуратно поклав поруч, яка дозволяє Вассерману розпалити багаття навіть в екстремальних обставинах. А з допомогою що зберігається в цьому ж кишені балончика з перцевим аерозолем можна захиститися від нападу недоброзичливців. Нижній ряд, фронтальний шар, правий крайній кишеню

В кишені, розташованому з правого краю нижнього ряду, складені знайомі всім нам банківські та дисконтні картки. А поруч з ними лежать досить незвичайні предмети - набір пінцетів з губками різних форм і мініатюрні оптичні диски з різними версіями операційної системи Linux. Ми не беремося будувати припущень про функціональне призначення такого поєднання предметів.

Цей же кишеню зберігає в собі мініатюрну губку для чищення взуття (Анатолій Олександрович дуже цінує своє взуття і завжди містить її в ідеальному стані), гильотинку для сигар (хоча Вассерман не палить і ще жодного разу її не використовував) і пластмасовий органайзер для ліків. Під всім цим майстерно захована пара надмініатюрних доладних ножів, які, як сказав один знайомий Вассермана, складно розгледіти неозброєним оком. Можна тільки припустити, як прекрасно проводить час Анатолій Вассерман. Фото в жилетці підтверджують: він готовий до будь-якої непередбачуваної ситуації.

Середній ряд, лівий полупотайной кишеню (застібка — під пахвою)

Тут зберігаються документи: недійсний внутрішній паспорт громадянина СРСР, на якому немає фотографії, закордонний паспорт громадянина України, який теж недійсний через старіння, а крім того, закордонний паспорт громадянина СРСР з печаткою про громадянство України, який теж недійсний.

В цьому ж кишені зберігається дійсна трудова книжка Анатолія Олександровича. Середній ряд, другий шар, лівий крайній кишеню

Жилетка Вассермана зберігає в собі ще безліч незвичайних і дивних предметів.

Оглядаючи кишені середнього ряду, в самому лівому можна виявити комбіновану лупу: з чотирикратною і десятикратної вставкою. Тут же зберігається два примірники одного з найбільш зручних побутових пристосувань радянського часу - гачки для підвіски сумок під столом. Ці прекрасні гачки давно і безповоротно зникли з полиць і, судячи з усього, залишилися лише в жилеті Анатолія Вассермана. Середній ряд, фронтальний шар, лівий близький кишеню

В наступному кишені можна виявити ще одну пачку радянських картонних квитків московського метро, призначення яких Анатолій Олександрович все ж пояснив. Він використовує чисту сторону для запису адрес та для роздачі автографів. А він використовує саме їх, тому що радянський картон міцний і зовсім не зношується.

Біля пачки квитків лежить чергова комбінована лупа, дворазова з восьмикратною вставкою, тут же надійно прибудовані касета з набором швейних голок і шість гральних кісток. Анатолій Вассерман розповів, що раніше захоплювався азартними іграми, але грав тільки з колегами і тільки на результат. Середній ряд, фронтальний шар, лівий вертикальний кишеню у застібки

Даний кишеню можна назвати «канцелярським». Тут зберігаються кулькові ручки, ніж для різання паперу, набір пилочок для нігтів різного розміру, металева гребінець (Вассерман жартує, що скоро нею нічого буде розчісувати), і розсувна підзорна труба 8 * 10, яку можна використовувати тільки при денному освітленні. Нижній ряд, фронтальний шар, лівий крайній кишеню

Повернемося на нижній шар і знайдемо в лівій кишені набір інструментів в міцному пластиковому чохлі, кілька недійсних службових посвідчень (навіщо носити з собою таку кількість недійсних документів, ми пояснити не можемо), читацькі квитки Одеської, Російської та інших бібліотек, знеболювальні таблетки, і ще одну газову запальничку. Справді, з таким набором речей складно уявити собі ситуацію, до якої не був би готовий Анатолій Олександрович. З іншого боку, уявити собі, в яких обставинах багато з уже перелічених артефактів могли б бути використані, не менш складно. Скільки важить жилет

Тепер ми знаємо, що носить Вассерман в жилетці. Залишилося відповісти на ще один не менш важливий питання, що цікавить користувачів Рунета. А саме: скільки важить жилетка Вассермана? Вивчивши безліч різних джерел інформації, ми дізналися точну відповідь: приблизно сім кілограмів, вага може змінюватися в залежності від настрою Анатолія і погодних умов.

Ми побачили, що жилет Анатолія Вассермана є одним з самих незвичайних артефактів сучасності. Вражає уяву сама концепція жилетки з величезною кількістю кишень, в яких зберігаються речі на будь-який випадок життя.

Цей предмет гардеробу - унікальна і цінна річ. Багато росіяни купують або замовляють моделі, схожі на жилетку Вассермана. Деякі навіть стверджують, що своєю ідеєю Анатолій Олександрович зародив нову течію в моді - жилетоношение.

Не можна не сказати про те, що жилет є не єдиним незвичайним предметом одягу Анатолія Вассермана. Крім нього, Анатолій Олександрович носить унікальні штани.

Можливо, розбір величезної кількості різних хитрих механізмів цих штанів і опис вмісту кишень коли-небудь теж буде проведена.

Отже, це був огляд жилета Анатолія Вассермана. Автор: Іван Широков 17 Серпня, 2018Категория: Мода