Як гладити джинси: джинсова тканина, її властивості, якість джинсів і покрокова інструкція проведення прасування


Опубликованно 08.10.2018 14:08

Як гладити джинси: джинсова тканина, її властивості, якість джинсів і покрокова інструкція проведення прасування

В даний час кожна людина носить джинси. Вони дуже зручні і є універсальним видом одягу, навіть дітям купують джинси. До того ж такий одяг можна назвати солідною. Джинси можна одягти на прогулянку, так і на роботу.

Щоб вони добре збереглися, за ними потрібно доглядати. Перш за все, необхідно знати, гладять чи джинси і якщо так, то як правильно це робити? Більшість людей не гладять речі з джинсової тканини взагалі і вважають цей процес недоцільним. Але є також відсоток людей, які, навпаки, кажуть, що прасування необхідна, і навіть дуже корисна для всієї одягу.

Трохи історії

Джинси винайшли в Америці в XIX столітті. Коли в країні почався період будівництва, робочі потребували міцною і якісною одязі. Саме тоді було вирішено знайти таку тканину, яка б служила дуже довго. Звичайні джинси можуть залишатися у відмінному стані більше чотирьох років, однак якщо забезпечити їм правильний догляд, то вони будуть служити до 10 років.

Що являє собою джинсова тканина, можна прати і як правильно гладити джинси після прання? Відповімо на ці питання в статті. Склад джинсової тканини

Джинсова тканина складається з бавовни, який отримують з рослини, званого бавовник. Після повного його дозрівання в ньому можна знайти пухнасті волокна. Їх очищають від насіння і сортують. Наприклад, щоб виготовити джинси денім, потрібно використовувати пряжу з довгими волокнами.

Для різних видів застосовують різні методи. Після того як тканина готова, її фарбують у синій колір спеціальною фарбою. Якщо джинси чорні, це свідчить про те, що вона була пофарбовано за допомогою темних барвників. Характеристика

Бавовна завжди був найкращим матеріалом. Він міцний і надійний. У всьому світі він став дуже популярним. Тканина має ряд переваг: джинсовий одяг універсальна і підходить практично всім; довговічність матеріалу; відмінно пропускає повітря, але не холод; вбирає вологу; надає зовнішньому вигляду солідність. Недоліки

Звичайно, скрізь є свої недоліки. І джинсова тканина не є винятком. Можна назвати деякі із них: тканина після прання сідати та ставати більш жорсткою; довго сохне; матеріал має властивість вицвітати через час.

Недоліки, на жаль, є але, тим не менш, тканина має натуральний склад. Саме тому до неї потрібно дбайливо ставитися. Види джинсової тканини

Існує багато видів тканини: Денім. Відмінний і міцний матеріал. Також тканина дуже дорога. Джин. Більш дешевий матеріал. Трохи м'якше, ніж денім. Екрю. Не забарвлюється, має натуральний колір бавовни. Ліва джинса. Нитки йдуть зліва вгору. Смугаста. Поверх полотна, виткані додаткові смужки. Вінтаж. Такі джинси носилися раніше. Вони самі по собі мають потертості, що не дуже подобається молоді.

Як правильно гладити джинси?

Насправді гладити їх так само необхідно, як і всі інші речі. Після прання на них можуть залишатися складки, що не зовсім красиво і естетично. До того ж пом'ятий одяг абсолютно незручно носити. Як гладити джинси? Щоб виконати цю процедуру, необхідно ознайомитися з інформацією на етикетці, і слідувати основним рекомендаціям. Тільки так річ не зіпсуватися, а буде носитися довгий час.

Кожна тканина має свої властивості, і тому необхідно звертати увагу на поради виробника. Багато ігнорують це правило, і речі псуються.

Перш за все, виробник рекомендує прати таку одяг при температурі 40 градусів. Але це потрібно робити лише у разі, якщо немає можливості пропрасувати річ. Також необхідно користуватися звичайним порошком без додавання відбілювача, інакше джинси будуть зіпсовані. Краще всього прати такі речі руками і не вдаватися до допомоги пральної машинки.

Способи прасування

Існує кілька варіантів, як гладити джинси після прання. Сушка в розкладеному і рівному стані. Прасування за допомогою праски.

Кожен спосіб вважається правильним, але тим не менш необхідно для кожної речі вибрати оптимальний варіант.

Можна гладити джинси праскою? Як правильно це робити

Прасувати речі праскою можна. Робити це дуже просто, однак процес не буде швидким. Щоб процедура була проведена правильно, необхідно виконувати основні правила: Перед тим як гладити джинси праскою, потрібно перевірити всі кишені, чи не залишилося в них важливих речей або документів. Праска може зіпсувати їх. Проводити прасування потрібно тільки з вивороту речі. Це допоможе зберегти тканина (на фото в статті процес прасування показаний з лицьової сторони для наочності). Для успішної прасування краще, щоб джинси залишалися вологими. Таким чином розгладжувати річ буде набагато зручніше і швидше. Також можна використовувати марлю. Це потрібно, щоб не спалити ніжну тканину. Не всі джинси складаються з щільного матеріалу, тому гарячу праску може пошкодити матеріал, і річ можна буде викинути. Варто пам'ятати, що кишені гладити не можна, інакше залишаться сліди, і це буде негарно виглядати. Тому, якщо з'явилася необхідність погладити кишені, то можна покласти туди кусок будь-якої тканини. Після того як річ пропрасована, її треба залишити повністю просушити і лише через час надіти. Перед тим як гладити джинси, важливо поставити на прасці правильний режим температури. Якщо джинси висохли і на них залишилися складки, то потрібно використовувати спеціальний розпилювач і змочити тканину. Річ буде як нова. Після прасування не варто одягати джинси. Необхідно почекати, щоб уникнути появи опуклості в районі колін. Якщо проігнорувати це правило, то джинси будуть негарно виглядати на людину.

Також варто відзначити дуже важливий момент. Стрейчеві джинси гладити не можна. Вони самі розгладяться під час шкарпетки.

Ще необхідно пам'ятати, що джинси бувають різні. Багато людей ходять в рваних моделях. Нині це модно. Дірок на джинсах може бути скільки завгодно, тому такі речі, як правило, потрібно прати і прасувати гранично акуратно.

Ні в якому разі не можна прати такі джинси в машинці. Це посилить ситуацію. Річ може порватися і втратить свій звичний вигляд. Тому рекомендують прати їх тільки руками.

Після того як річ випрана, джинси потрібно вивісити просушитись. Прасувати треба дуже обережно і користуватися тільки спеціальної марлею, інакше тканина зіпсується. Гладити рекомендується тільки на прасувальній дошці.

Джинси зі стразами

Людина може одягати джинси з будь-якого приводу, тому моделі їх можуть бути абсолютно різними. Також не менш популярні джинси зі стразами і різними прикрасами. За такою річчю тим більше потрібно правильно доглядати.

Як гладити джинси? Такі вироби прасувати не рекомендують. Для того щоб вони нормально виглядали після прання, необхідно вдатися до допомоги парогенератора. Тільки він допоможе зберегти гарний вид штанів. Гріти джинси не можна, інакше всі прикраси відваляться. Кращим варіантом буде просте розгладження.

Такі речі також не рекомендується прати у пральній машині. Стрази або бісер можуть відвалитися від напору води і кількості оборотів. Тому потрібно забути про лінь і випрати їх вручну. Це буде найбільш правильним рішенням. Як обійтися без праски?

Існує й інший спосіб, як надати відмінний зовнішній вигляд джинсів після прання. Їх можна просто розгладити і не користуватися ніякими пристосуваннями. Необхідно просто дотримуватися порад, які вказав виробник даної речі.

Такі дії допоможуть зберегти джинси в повному порядку. Після прання потрібно буде лише повісити їх і просушити. А після того, як вони висохнуть, можна відразу ж їх надіти.

Якщо джинси стираються руками, то можна застосовувати силу, щоб видушити воду. Якщо зробити навпаки, тоді джинси будуть виглядати м'ятими і некрасивими. Якщо їх залишити рівними і не викручувати, то прасування не потрібно.

Отже, у статті була представлена інформація про те, що таке джинсова тканина, як прати і як гладити джинси. Якщо все зробити правильно і слідувати порадам, то річ збережеться на тривалий час, і не потрібно буде витрачати кошти на купівлю нового одягу. Будь-яка тканина потребує правильного догляду. І тим більше це дозволить заощадити, адже не у всіх є можливість регулярно купувати собі новий одяг. Тому кращим способом буде лише правильне ставлення до речей в своєму гардеробі.

Можна зробити висновок, що прасувати речі - правильне рішення. Праска допоможе зберегти відмінний зовнішній вигляд. Важливо пам'ятати, що треба гладити правильно, адже праска може зіпсувати джинси і тоді вони будуть придатні до носіння. Тому необхідно обов'язково стежити за всіма речами і читати рекомендації виробника.

Звичайно, з часом всі речі псуються. Але якщо правильно підбирати спосіб догляду за ними, то купувати щось нове не доведеться ще дуже багато років. Автор: Тетяна До 19 Липня, 2018Категория: Мода