Незрозуміло пікнік Малкольм Тернбулл


Опубликованно 08.10.2018 09:45

Незрозуміло пікнік Малкольм Тернбулл

Сидіти на кількох правліннях компаній, можливо? Приєднуйтесь до глобального кажучи ланцюга? Слідувати моделі Кітінга, і періодично спливають на азбуку читати лекції в залежності від того, нижча істота наважився зайняти його старий офіс?

По темі: актуальні новини, патрає Кітінг Тернбулл

Мало, хто з нас міг припустити правду — що р-н Тернбулл б, справді, стати наступною Кардашьян.

Папараці стежили за екс-прем'єра в Нью-Йорку, приймаючи нишком фотографій своїх облягаючі штани.

Хоча я запевняю тебе, я ніколи не бачив Кардашьян спромоглися прочитати квитанцію. Фото: Backgrid

Вчора, наприклад, ми зверталися до образів Містер Тернбулл і його дружина Люсі готується стати на велосипеді разом. Пара носив відповідні лайкра ансамблі з того, що я можу тільки припустити, був Тоні весняна колекція Еббот.

Сміливою моди заява викликала невеликий спір на 9 каналі це сьогодні вранці, що я збираюся процитувати для вас зараз, тому що це позбавляє мене необхідності формулювати якісь тривожної недомовленості себе.

"Хто носив його краще, Малкольм або Тоні?" Давіна Сміт запитав, як фотографії кожна людина в лайкри спалахували на екрані.

“Вау. Освітлення на Малкольма досить цікаві," Девід Кемпбелл відповів.

"Там так багато, щоб порівняти", - сказав Сміт.

"Я повинен сказати, я думаю, Малкольм трохи більш вражаючим", - перебила його Соня Крюгер.

"Ну, очевидно, він не виходив з холодної води", - сказав Кемпбелл.

Тривожно, так як ця тема, я думаю, що це доречно, тому р-н Тернбулл і Ебботт були заблоковані в метафоричному Дік-мірятися з 2009.

Це нормально для пар, щоб носити відповідні вбрання? #9Today pic.twitter.com/t5COtpBFky— На Сьогодні Шоу (@TheTodayShow) 2 Жовтня, 2018

Я дам останнє слово Карл Стефанович, людина, відомий за його серйозність і зрілість на такі питання.

"Я скажу вам, що фото подобається, просто, як-то, ги", - сказав він.

Добре сказано.

Але зачекайте! Існує більше. ЛПВЩ-як і раніше не влаштовує, тому сьогодні, вони слідували р-н Тернбулл в салоні воском.

“Вибачте Міс. Я вимагаю знати, чому вас називають Європейський віск центр, коли ми чітко в Нью-Йорку. Це фактично невірно, я кажу вам". Фото: Backgrid

Ходити. Розпірка. Фото: Backgrid

Google говорить мені, що це місце, де люди, багато з яких, до речі, є Кардашьян, пішов до себе дику біль в надії, що вони з'являться з меншою кількістю волосся.

Як передчасно лисіючого людини, саме це поняття вподоби. Кожен волосся, прикріплених до тіла, дорого, мої друзі. Ніколи не приймайте їх як належне, бо ти ніколи не знаєш, коли вони покинуть вас назавжди.

У будь-якому випадку, що, в ім'я всього доброго й Святого Малкольм Тернбулл робила в салоні воском? За відповідями я звернувся до сайту установи, і знайшов це опис європейського досвіду центр віск.

“Це показує, що захищають вас. Більш чесніше вас. Більш впевнено. Версія тебе, яка говорить її розум, залишається вірною собі й ходить зі стояком в її кроком, скрізь вона йде."

Малкольм готується стати більш променистим людиною. Фото: Backgrid

'У тебе є хустку?' Фото: Backgrid

Р-н Тернбулл йшов з штовхачем протягом багатьох років.

Тим не менш, багато австралійців думали, що версія йому, що говорить його розум був безжально вбито консервативної Ліберальної партії крило років тому.

Деякі співробітники ABC раніше присягаються, що бачили примарне присутність блукає залами Ультимо в шкіряній куртці, шепочучи їм про звабливо дій щодо зміни клімату та австралійської республіки.

Можливо, що Малькольм ніколи не залишав нас після всіх, але був просто в пастці під поверхнею, чекає, щоб бути з воском.

Немає шикарний шкіряний піджак на сьогодні вихід Містер Тернбулл. Він носив сорочку й куртку комбо, як правило, прийняті батьків західного суспільства під час їх заключного етапу респектабельний вибір моди — перед неминучим настанням футболки, заправлені в попутці-до trackpants, який незмінно супроводжує ранній маразм.

Р-н Тернбулл також одягнув кросівки, імовірно обрані, щоб представляти нове почуття балансу, яка увійшла в його життя, так як він покинув токсична атмосфера парламенту.

Перед тим, як остаточно втратити фотографи стежили за ним, Містер Тернбулл був помічений пихатий променисто, чесно і впевнено вниз Нью-Йоркський тротуар, тримаючи в руках останній перегін ліжко ванна & за його межами.

Життя-мрія.

'Ці нові турецькі банні рушники будуть почувати себе прекрасно на моїй свіжої вощеного шкіри. Фото: BackgridКатегория: Мода