Грушоподібної особа: як підібрати зачіску


Опубликованно 08.10.2018 07:06

Грушоподібної особа: як підібрати зачіску

Сучасні жінки в останні десятиліття витрачають більше часу на догляд за собою, підбір одягу і навіть до вибору зачіски підходять не бездумно, а з урахуванням особливостей типу особи й структури волось. Що цілком зрозуміло, оскільки зачіска має далеко не останнє значення у створенні модного образу. У статті розглянемо, які стрижки та укладання підходять жінкам з грушовидним особою. Особливості грушоподібної типу

Відмінними рисами грушоподібної форми є невеликий вузький лоб і масивна нижня частина обличчя. При цьому підборіддя злегка видається вперед і має округлу форму, що візуально ще більше нагадує грушу.

Навіть якщо нижня частина обличчя невелика, то в порівнянні з вузьким чолом справляє таке враження. Крім того, у власниць цього типу чітко виражена лінія скул. Якщо подумки провести прямі від скроневої частини до підборіддя, то виходить трапеція. Тому найчастіше таку форму особи називають трапецієподібної. Однак з цим не можна погодитися, оскільки трапеція має різкі лінії і гострі кути, а груша, у свою чергу, навпаки, характеризується плавними, округлими формами. Щоб приховати недоліки і підкреслити особливості, необхідно правильно вибирати стрижки для грушоподібної особи.

Володарі такого типу зовнішності, зазвичай, доброзичливі, усміхнені і відкриті люди, спокійно сприймають критику.

Відповідні стрижки

Нетипова форма обличчя може стати тією самою родзинкою, яка недоступна жінкам з ідеальними пропорціями. Якщо врахувати кілька нюансів при виборі зачіски, всі недоліки грушоподібної форми можна обернути в гідності.

Варто зазначити, що вибір стрижок і укладок, які підходять до цього типу обличчя, величезний - все залежить від довжини волосся та обсягу. Перукар може порадити каре на середні волосся із чубчиком або іншу зачіску залежно від побажань клієнта.

Еталоном жіночої особи вважається правильна форма овалу. Щоб максимально наблизитися до таких контурах і додати образу жіночності, досить прикласти трохи зусиль, в тому числі це стосується зачіски. Грушоподібна форма обличчя зустрічається досить рідко, як правило, такий тип більш характерний для чоловіків.

Короткі стрижки

Занадто короткі гладкі стрижки для грушоподібної форми обличчя потрібно виключити, оскільки вони, навпаки, підкреслюють форму голови і не піддаються необхідної укладанні.

Краще вибрати один з таких варіантів: Дуже актуальні в останній час стрижка боб або його подовжена версія. Такий варіант підходить практично до будь-якого типу обличчя. Якщо говорити про грушоподібної форми, то тут варто зробити акцент на макушечной частини і надати додатковий обсяг, нижню частину зачіски, навпаки, слід максимально вирівняти. Для густого волосся підійдуть стрижки трохи довше підборіддя за умови, що кінці будуть прорежены. За допомогою такої хитрості лінія скул і підборіддя візуально здається менш масивною. Піксі - ідеальний варіант для жінок з грушовидним особою, що віддають перевагу коротким стрижкам. При цьому обсяг повинен зберігатися не тільки на верхівці, а також на рівні скроневої частини. Коса подовжена чубчик додасть зачісці додатковий шарм. Каре-стрижка - ніколи не виходить з моди і завжди виглядає актуально. В подовженому варіанті добре, якщо передні пасма мають легку асиметрію і злегка прорежены. Коротке каре виглядає особливо вдало, якщо зверху надати додатковий об'єм.

При виборі короткої стрижки діє схема: максимальний обсяг в макушечной частини і його повна відсутність в області скул і підборіддя. Крім того, укладати волосся бажано на косий проділ або зачесывая тому. Особливо жіночно виглядають волосся, укладене хвилею, в голлівудському стилі.

Середня довжина волосся

Вибираючи стрижку чи укладку на середню довжину волосся, варто керуватися правилом: як можна менше обсягу і багатошаровості в області скул і підборіддя.

Добре, якщо це будуть зачіски з прикореневим обсягом і спадаючими, бічними пасмами. Жіночно виглядає, наприклад, каре на середні волосся із чубчиком.

Дівчатам з тонкими волоссям рекомендовані градуйовані стрижки в області верхівки з филировкой на кінчиках. Густа пишна зачіска візуально додає необхідний обсяг більш гладким зачіскам.

Довге волосся

Такі волосся дозволяють не тільки візуально скоректувати особливості подібної форми обличчя, але і щодня виглядати по-новому, вибираючи ту чи іншу укладання. Пом'якшити риси обличчя і внести в образ романтичності можна з допомогою локонів, кучерявого від коренів, або косий чубчик на довге волосся.

Зачіски з прямим довгим волоссям обов'язково укладати на косий чи зигзагоподібний проділ, при цьому залишати вздовж особи кілька пасом.

Укладання для власниць грушоподібної форми особи

Вибираючи укладання на стрижку будь-якої довжини, необхідно створювати додатковий обсяг біля коріння за допомогою круглої гребінця, різних пінок і мусів в залежності від типу волосся.

Для довгих волосся підійдуть варіанти: Роблячи високу зачіску, не слід пригладжувати волосся, а навпаки, бажано злегка начесать біля коріння і тільки потім збирати. У цьому сезоні дуже модно укладати їх в пучок - дівчатам з грушовидним особою така зачіска особливо йде. Вибираючи таку укладку, необхідно трохи розпушити пучок і залишити пару пасом вздовж скронь. Збираючи волосся в кінський хвіст, потрібно відігнути передню пасмо у лоба і начесать, а потім акуратно укласти тому. Таким чином, не тільки врівноважуються широка нижня і вузька верхня частини обличчя, але й сама звичайна, на перший погляд, зачіска виглядає більш виграшно. Численні плетіння і коси не тільки прикрашають, але і роблять форму обличчя більш пропорційною. При цьому рекомендується злегка підняти волосся біля коріння, а потім приступати до плетіння. Коси можна робити об'ємними зверху і ближче до лінії скул відводити назад. Крім того, ефект вибилися пасом біля обличчя пом'якшить різко окреслені вилиці. Відсутність зачіски і коса чілка на довге волосся добре виглядають, якщо укласти шевелюру м'якими локонами, зачесати на одну сторону або злегка підколоти біля скронь. Прямі волосся бажано злегка збити пальцями біля коріння і зафіксувати стайлинговым засобом, створивши ілюзію недбалості. Якщо це ідеально витягнуті гладкі пасма, то вони неодмінно повинні лежати уздовж лінії скул, прикриваючи ? частина особи з кожної сторони.

Аксесуари для волосся

Шпильки і гумки також здатні внести в зачіску для грушоподібної особи завершальні штрихи, при цьому приховати недоліки. Хустки і шарфи, пов'язані чалмою, особливо актуальні для екстравагантних жінок, які люблять виділятися з натовпу. Більш юним особам рекомендовані обідки і тіари. Великі шпильки в скроневої частини голови притягують погляди, тим самим відволікаючи увагу від форми обличчя. Аксесуари в нижній частині - на рівні підборіддя, скул і шиї - вкрай небажані.

Красиві, акуратно укладене волосся при грушевидном обличчі завжди притягували погляди протилежної половини людства. Якщо ж стрижка ідеально гармонує з статурою, формою обличчя і всім загалом, то жінка виглядає і відчуває себе молодою і привабливою, а значить, завжди буде об'єктом захоплення і уваги. Автор: Світлана Фунтова 2 Серпня, 2018Категория: Красота