Корекція губ гіалуроновою кислотою: опис, фото до і після, відгуки


Опубликованно 07.10.2018 10:14

Корекція губ гіалуроновою кислотою: опис, фото до і після, відгуки

Процедура стала дуже популярною, оскільки повні чуттєві губи з чітко вираженими контурами - це бажання багатьох жінок.

Губи відносяться до числа найбільш помітних частин людського обличчя. Вони в значній мірі визначають фізіогноміку особи. Корекція губ і їх збільшення є однією з найпопулярніших процедур в косметичній хірургії.

Корекція губ гіалуроновою кислотою стала застосовуватися порівняно недавно. Спочатку застосовувався колаген, але тепер, з-за серйозних ускладнень, які почали з'являтися після проведення процедури, практично не використовується.

Також з колагеном губи зазвичай виглядають неприродно. Поряд з ним використовується власна жирова тканина. Корекція губ гіалуроновою кислотою, стала основним і найкращим способом в косметичній хірургії. Крім надання кращих результатів, це також найбезпечніше рішення. Роль натурального препарату - зв'язатися з водою і додати еластичність і повноту шкірі. З роками його кількість зменшується і губи стають тонше. Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота є одним з речовин, використовуваних як дермальних наповнювачів, які природним чином з'являються в організмі. Такі наповнювачі є фізіологічними (не канцерогенними і не гетерогенними). Вони насправді тимчасові, але більш безпечні у використанні. Однак при використанні більш тривалих наповнювачів існує підвищений ризик розвитку алергії, гранульома стороннього тіла, яке може надалі бути відкинуто організмом.

Гіалуронова кислота є природною складовою шкіри людини. Вона проводиться фібробластами, які складають структуру тканин людини. Гіалуронова кислота заповнює міжклітинні області і створює ідеальне середовище для клітин шкіри. Вона також відповідає за стимулювання виробництва колагену і захист всіх елементів шкіри від вільних радикалів.

Гіалуронова кислота також сприяє гідродинаміці тканин. Речовина відповідає за кількість води, що робить його ідеальним зволожуючим фактором. Проте з часом людська шкіра починає втрачати свої природні ресурси гіалуронової кислоти, яка впливає на роботу фібробластів. Отже, кількість колагену зменшується, що змушує шкіру людини втрачати свій обсяг. Цей процес можна зупинити за допомогою однієї ін'єкції гіалуронової кислоти, щоб допомогти вашій шкірі відновити свій молодий вид. Опис процедури

Корекція губ гіалуроновою кислотою використовується в наступних випадках: зменшення носогубних складок; корекція форми і розміру губ; зменшення зморшок навколо губ; вирівнювання контуру губчастої лінії.

Коли гіалуронова кислота вводиться у коректується область, вона пов'язує велику кількість води, наповнюючи і пом'якшуючи шкіру в обробленій зоні.

Гіалуронова кислота, яка використовується в якості наповнювача для зморшок, являє собою органічну речовину, що створюється природним чином в шкірі людини. Результати корекції можна побачити відразу після лікування.

Наповнювачі використовуються для зменшення зморшок в області очей і між бровами, для корекції носогубних складок, для підняття опущених куточків губ і для поліпшення форми і обсягу.

Ефект від корекції губ гіалуроновою кислотою триває від шести місяців до року. Після цього періоду речовина може бути введено раніше оброблені ділянки, так як його здатність стимулювати генерацію колагену буде тримати шкіру в набагато кращому стані.

Техніка корекції губ гіалуроновою кислотою проста і не вимагає спеціальних приладів. Речовина вводиться через дуже тонкі голки або спеціальні канюлі, але для забезпечення максимального комфорту і зменшення болю застосовується місцевий анестетик. В натуральну шкіру вводять суміш (гіалуронова кислота), обрану виходячи з її типу і цілі процедури (для згладжування зморшок або для заповнення, щоб змінити форму). Після ін'єкції продукт розходиться рівномірно і правильно масажується косметологом, щоб задіяти всі оброблювані ділянки губ. Що відбувається з контуром губ?

Поряд з зморшками зони губ зі зменшеним об'ємом або втрата контуру губ - це ще одна небажана зміна, яку можна виправити. Ступінь зморшок в області рота поступово збільшується. Утворюються нові складки. В результаті природна припухлість і сама лінія губ може зникати. Ті, у кого є ці зморшки і складки, виглядають набагато дорослішою своїх років. Лікування сприяє вирівнюванню контуру губ і надає їм при необхідності природну припухлість. Крім цього, речовина може розгладжувати зморшки навколо рота при точкових ін'єкціях. Про корекції губ гіалуроновою кислотою відгуки в основному позитивні. Натуральний склад і точковий тип ін'єкцій позитивно позначаються на загальному результаті.

Потрібно анестетик при проведенні процедури?

Перед проведення процедури косметологи зазвичай використовують спеціальний знеболюючий крем за 30-40 хвилин до ін'єкції. На прохання клієнта або при високому больовому порозі фахівці також можуть використовувати ін'єкції з знеболюючим засобом, так щоб оброблювана область оніміла і дискомфорт знизився до мінімуму. У будь-якому випадку, перед проведенням процедури клієнту необхідно скласти тести на можливі алергічні реакції. Багато, хто вдавався до таких процедур, відзначають, що в основному вистачало місцевого анестетика. Про це вони говорять у своїх відгуках. Корекція губ гіалуроновою кислотою - процедура практично безболісна. Речовина вводиться у верхні шари шкіри. Хто найчастіше звертається за корекцією губ?

Лікування призначене для будь-якої жінки, яка відчуває себе некомфортно з плоским і розмитим контуром губ. До корекції можуть вдаватися і в разі отримання шраму. Активний наповнювач у складі дозволяє повністю виправити зовнішній дефект губи і її контуру і надати їй природний вигляд.

Обробка межі губ забезпечує чітку, виразну форму і покращує контури і колір. Після обробки зморшки заповнюються і дробляться на більш дрібні. Шкіра навколо зони губ зволожена і стійка. Ін'єкції з природним речовиною у складі не чинять негативного впливу на шкіру і контури після корекції губ гіалуроновою кислотою. Відгуки пацієнтів позитивні, так як рідко виникають проблеми і результат видно вже в перший день після спаду припухлості. Коли буде видно остаточний результат?

Результати слід очікувати через 3-4 тижні після процедури. Потім косметолог разом з пацієнтом приймає рішення щодо додаткових процедур, які необхідні з більш глибокими зморшками і контурами. Легше коригувати такі лінії поступово, що означає, що іноді через 3 або 4 тижні потрібно вводити більше продукту. Зазвичай це займає ще 3-4 тижні, перш ніж можна буде отримати остаточний результат. Фото до і після корекції губ гіалуроновою кислотою показують, наскільки помітний результат вже після першого сеансу ін'єкцій.

Скільки процедур мені потрібно, щоб побачити задовільні результати?

Пацієнтам у віці до 45 років зазвичай проводять одноразове введення 0,5 мл в 1 мл гіалуронової кислоти. Щоб побачити задовільні результати, літнім пацієнтам (віком 55-60 років) зазвичай потрібно інше лікування, що проводиться через 3-4 тижні після першої ін'єкції. Кількість повторів ін'єкцій зазвичай не перевищує 3-4 разів. Як довго протримається результат?

Задовільні результати, які були досягнуті після 1-2 курсів лікування, зазвичай видно протягом 6-12 місяців. Цей період часу залежить від віку пацієнта, виду наповнювача, а також від способу життя пацієнта і його загального фізичного стану. Слід підкреслити, що куріння може значно зменшити результати лікування. Як часто мені потрібно повторювати лікування?

Лікування слід повторювати кожні 6-12 місяців, в залежності від того, як довго косметолог і пацієнт залишаються задоволені результатом. Подальше лікування зазвичай вимагає меншої кількості продукту, оскільки підвищена кількість колагену в шкірі посилює його структуру і знижує активні властивості. Таке лікування зазвичай називають «підтримуючою терапією».

Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів, особливо гіалуронової кислоти. Аутоімунне захворювання. Сприйнятливість до келоидам. Шкірна бактеріальна інфекція. Вірус герпесу. Вагітність та годування груддю. Підлітки до 18 років. Інші процедури по дермальному наповнення, що проводяться на тій же території шкіри і контуру губ.

Перед проведенням ін'єкції пацієнту необхідно пройти медичний огляд, щоб виключити перелічені вище фактори. Що буде відбуватися відразу після ін'єкції?

Корекція асиметрії губ гіалуроновою кислотою – це поширена форма косметичної процедури. З зростанням популярності до неї вдаються не тільки дівчата, але й хлопці. Відразу після лікування область буде трохи опухлою. Пункційні ділянки (місця проколів) будуть на початку видно, але незабаром вони зникнуть. Оброблена область може бути роздутою з-за наповнювача. Незабаром після лікування можуть виникнути гематоми і синці, але вони зазвичай зникають протягом декількох днів. Синяки іноді проявляються через пару днів, і за 10-14 днів вони змінюють колір і розсмоктуються.

Що слід робити перед початком проведення ін'єкцій?

Немає необхідності в попередній медикаментозної підготовки, але пацієнти повинні перебувати в гарному фізичному стані. За тиждень до лікування не можна приймати аспірин або будь-які інші ліки, які зменшують згортання. Пацієнти, які схильні страждати від герпесу, повинні профілактично приймати ацикловір за два дні до лікування. Що робити після ін'єкцій?

Після лікування вам потрібно наносити тонким шаром заспокійливий гель і масажувати область два рази в день. Нарешті, коли почервоніння і синці розходяться, пацієнти можуть припинити прийом ліків і відновити звичні методи догляду за шкірою. Рекомендується використовувати високоякісні засоби по догляду за шкірою з сонцезахисним фільтром SPF 50 +. Як зберегти результат довше?

Косметологи вважають, що післяопераційне лікування не менш важливо, ніж самі ін'єкції, тому вони радять пацієнтам правильно стежити за своєю шкірою на щоденній основі. Необхідно застосовувати захисні креми і помади від негативних факторів, таких як надмірне ультрафіолетове вплив, а також продуктів, що містять антиоксиданти, такі як вітамін С, вітамін Е або флавоноїди. Не рекомендується також після ін'єкцій вживати дієтичні добавки, що містять вітамін С, вітамін Е, коензим Q10.

Важливо утримуватися від куріння, яке відповідає за прискорення процесів старіння і значно зменшує всі результати естетичного лікування, які були досягнуті завдяки інфекцій у контури губ. Також настійно рекомендується використовувати весь спектр омолоджуючих процедур, таких як лікувальні ванни і мезотерапія. В основному про це пишеться у відгуках лікарів. Корекція губ гіалуроновою кислотою не завдає шкоди шкірі, так як активна речовина у складі ін'єкції не сприймається організмом як чужорідне. Для чого використовуються дермальні наповнювачі?

Корекція форми губ гіалуроновою кислотою швидко приводить у тонус шкіри. Вона допомагає видаляти або зменшувати наслідки старіння шкіри, які видно при зміні лицьовій форми і появі зморшок через вторинного зникнення підшкірного жиру і шкірного колагену. Області, які можуть бути згладжені і заповнені наповнювачами, - це зморшкуваті лінії між бровами, складки шкіри, які спускаються з обох сторін носа до кутів рота і відокремлюють щоки від верхньої губи (носогубні складки), лінії, які йдуть навколо підборіддя, складки у верхній і нижній губах і лінії посмішки в кутах рота. Наповнювачі можуть ефективно використовуватися для підйому провисаючих щічок, зміни підборіддя і кінчик носа або заповнення шрамів від вугрової висипки. Як довго триває процедура і наскільки вона болюча?

Процедура триває до 20 хвилин. Пацієнти описують біль від легкої до помірної. При необхідності завжди можна використовувати місцевий анестетик. Перед самою процедурою лікар може призначити розслабляючий масаж обличчя, щоб привести шкіру в тонус. Корекція верхньої губи гіалуронової кислотою проводиться протягом 7-10 хвилин. Результат буде помітний відразу. Чи є пухлина після процедури?

Набряк може з'явитися відразу і через день після процедури. Також можуть з'являтися почервоніння, чутливість і свербіж. Гематома може бути помічена в області, де були проколи. Її можна закрити коректором. Зазвичай синяк розсмоктується через тиждень. Шкіру не можна піддавати впливу екстремальних температур пару днів після лікування. Корекція куточків губ гіалуроновою кислотою може викликати в місцях проколів невеликі гематоми. Необхідно застосовувати цілющий крем протягом першого тижня після процедури.

Які можуть бути ускладнення при ін'єкціях?

Ускладнення рідкісні, кровотечі і набряки є найбільш поширеними побічними ефектами відразу після процедури. Біль і почервоніння протягом 24-72 годин є ознакою бактеріальної інфекції. Лікар призначить антибіотик на основі аналізу мазка. Про ускладнення при корекції губ гіалуроновою кислотою у відгуках клієнти практично не пишуть. Ін'єкції нейтральні і не викликають алергічних реакцій.

Як можна запобігти або зменшити можливі ускладнення після процедури?

Вкрай важливо припинити прийом аспірину та інших ліків, які впливають на коагуляцію до процедури, а також протиревматичних засобів і вітамін Е. не Можна вживати алкоголь до маніпуляції. Після процедури охолодіть область ін'єкції компресами з льодом. Після корекції контуру губ гіалуроновою кислотою іноді можуть виникати запалення. У цьому випадку необхідно звертатися до дерматолога або косметолога, який проводив процедуру. Автор: Пирогова Каріна 5 Жовтня, 2018Категория: Красота