Відкриті відносини і випадковий секс шлях у майбутнє?


Опубликованно 07.10.2018 03:24

Відкриті відносини і випадковий секс шлях у майбутнє?

Це був мій перший гачок до моменту переїзду в нове місто і досвід — так само, як і саме місто — повсть чарівний і новий, повний можливості.

Усього кілька годин тому я проїхав через весь місто в таксі на дорозі в квартиру мого друга джентльмена, запаморочливий калейдоскоп міських вогнів кружляють і пульсує за вікнами автомобіля. Тепер я тут, поруч з ним у ліжку, відчуваючи себе надзвичайно щасливим і задоволеним кожним вибором життя, які призвели до цього моменту.

Я перейшов на мою сторону, щоб подивитися на нього, і він повернувся, щоб подивитися на мене. Він відкрив рот, і я приготувався себе за те, що він збирався сказати далі: романтичне освідчення, без сумніву, деякі шепотіли слова обожнювання.

Наші очі зустрілися. Він посміхнувся. "Так", - сказав він. "Я можу викликати вам таксі?"

По темі: Коли найкращий час, щоб сказати ваші дати ти секс-працівник?

По темі: Це найгірший місто австралієць знайти дату

По темі: Чому поп-зірка Лілі Аллен звернулася до секс-працівниць

Через кілька хвилин я був копаючи порожні пляшки з водою на задньому сидінні чужої машини і почуваючи себе явно менш щасливі і задоволені моїми життєвими пріоритетами. Як Убер один мій джентльмен так щедро покликав мене від'їхав від тротуару і відразу ж застряг в пробці, я дивилася у вікно і спохмурніла.

Для дівчини з передмістя Мельбурна, Сіднея був галасливий мегаполіс і я визнаю, що я, можливо, був злегка романтизовані уявлення про моєму новому місті. Але тепер, побувавши нещодавно завантажився з хлопцем в ліжку і на задньому їздити-поділіться автомобіля, я відчував себе менш, як Марло Томас в цю дівчину і як Емі Шумер в Америку.

За вихідні я натрапив на мого друга Лукаса* на вечірці, хто співчував моєї недавньої скарги на труднощі знайомства в Сідней. Коли він переїхав сюди з Великобританії, він не знав, що багато людей, так як стосується знайомств, місто був 'чистий аркуш' до нього. Він скачав програми, він ходив на вечірки і бари, і він повинен знати людей через його соціальну і робота гуртків.

“У п'ять років я був тут, мені не вдалося сформувати відносини, ні я ні з ким не зустрічався довше, ніж на кілька тижнів. Я, однак, була купа інтрижок", - сказав він мені. "Я урівноважений, досить розумний, я дивлюся за собою, і у мене є своє місце, так що я почав питати себе: чи є проблема лежати на мені, Сідні, суспільства в цілому, або гібрид всіх трьох?"

По темі: секс робота зруйнувала мою здатність фліртувати?

По темі: а що це було як займатися сексом після майже року без

По темі: Шість чоловік кожен секс-працівник стикається на програми для знайомств

Лукас і я мали подібний досвід знайомств в Сідней, але перспективи його набагато більш оптимістичні, ніж мої.

“Я думаю, що я більш ніж задоволений тим, що у мене є чудові друзі, чудова робота, чудова квартира. Якщо Сідней не запропонував мені ці речі, тоді я подивлюся на відносини? Може бути," сказав він.

“Я думаю, що це питання для мене що б відносини запропонувати мені, що в Сіднеї вже не запропонувати мені? Я знаю, що я не хочу приносити жертви".

Чим більше я розмовляв з Лукасом, тим більше розумів, що, можливо, він на щось. Замість того, щоб зациклюватися на підводні камені знайомств у Сідней, він використовував її у своїх інтересах: володіючи приємним і веселим короткострокові стосунки, поки він пріоритет кар'єрі, здоров'я, та соціального кола. Коли я нарік його культури Сіднея знайомств або відсутність — я подумав, що, може бути, любов була на останньому подиху.

Але тепер я починаю думати, що, можливо, він просто розвивається.

Я собі ще випити і почав говорити Стівен*, який був зі своїм партнером, Девід*, протягом шести років. У той час як вони сильної, відносини; вони також мають встановлені системи 'Безкоштовний проїзд' спати з іншими людьми.

"Шість місяців у наші відносини, наш перший закордонний відпустку разом, я показав, що я не думаю, що я міг зробити в довічну моногамію", - сказав Стівен.

"Я запевнив Девіда, що я не пропонував відкривати наші стосунки лише півроку, але сказав йому, що одного разу в майбутньому — чи так воно було два, п'ять, чи шість років — я б швидше підняти цю тему знову."

По темі: питання секс-працівник попросив більше, ніж будь-який інший

По темі: Чому я не 'просити Ангела' на мій наступний поганий день

По темі: Чому чоловіки зраджують з працівниками секс-бізнесу

І він це зробив. Стівен і Девід тепер щасливо не моногамні, а є встановлений набір правил, який допускає випадковий секс, коли один з них з міста або в подорожі для роботи, яку вони часто роблять.

"Я почав розглядати тих людей, які причепилися до моногамії у відносинах, ні платною, щоб бути крайнім; а не мені вважати не-моногамії," Стівен пояснив.

“Успішний моногамні стосунки просто означає, що ви не займатися сексом з іншою людиною, поки один з вас помре. І я не хочу, щоб мій партнер, щоб дивитися зі мною як обмеження на його життєвий досвід".

Стівен і Девід прийняли спільне рішення відкрити свої відносини до сексу з іншим, і виявив, що він виграв їх; у той час як Лукас користується і кидає, не даючи їм відволіктися від того життя, яку він збудував для себе в Сіднеї.

На моєму шляху додому, я почав думати про те, що людина, яка стільки років тому, кинув мене з свого ліжка і на таксі додому. Протягом багатьох років я розповідав історію нашого вечора разом і протягом багатьох років я і мої друзі сміялися над його різкість і уявну нетактовність. Але я почав розуміти, що, можливо, це була правильна думка все разом. У той час як моє его, звичайно, відчувався біль на час, у мене було більше, ніж кілька інтрижок з моменту, коли я зловив себе на думці, що я теж повинен викликати машину, щоб відвезти мій день геть і дозвольте мені повернутися до мого вечора.

По темі: Чому я хочу випробувати свій власний щасливий кінець

По темі: Чому я зустрічаюся тільки з чоловіками, які відвідують секс-працівників

По темі: на сайті знайомств вбиває романтику?

Дуже подобається Лукас, я може бути один, але це не означає, що моє життя в будь-якому разі не вистачає. Я багато працюю, у мене є чудові друзі, і я проводжу багато часу сама з собою робиш речі, які я люблю, і що тримати мене щасливим і здоровим: я подорожую, я працюю, я ходжу на заняття. Моє життя не може бути далі від порожньої, насправді, іноді він відчуває себе так повно, що немає місця для кого-небудь ще. Все одно, мені не подобається ідея целібату, і формування довгострокових відносин з моїм вібратором навряд чи звучить привабливо.

Може бути, все це час я був перегляд ставлення Сідні до випадкові зв'язки як проблема: коли насправді, це було рішення.

— Кейт Айзелине-письменник і секс-працівник. Продовжити розмову на Twitter @kateiselinКатегория: Отношения