Божевільний Каньє Уеста подарунок 1 мільйон доларів Кім Кардаш'ян


Опубликованно 03.10.2018 15:13

Божевільний Каньє Уеста подарунок 1 мільйон доларів Кім Кардаш'ян

Але Кім Кардашян і Каньє Уеста? Вони стверджують, близько 1 млн доларів мода схвалення угод.

Сьогодні Кім нещодавно з'ясувалося, що її чоловік просив її відхилити вигідну пропозицію від модного бренду постити про свого одягу на Instagram. Натомість, вона буде виплачуватися з US1 млн. доларів ($А1.39 мільйонів).

Кім і Каньє посміхніться на Тижні моди в Парижі в 2015 році. Фото: Pascal Le Segretain/Getty Зображення

"Він такий симпатичний," Кім хлинула про Каньє на модель Ешлі Грем новий подкаст, дуже важливо.

"Бренд запропонував мені мільйон доларів, щоб зробити пост на деякі з їх одяг і вони, як правило, — я не хочу говорити, хто цей бренд — але вони, як правило, шабаш (лейбл Каньє Уеста) духи."

Коли вона запитувала свого чоловіка, якщо вона варто погодитися, він відповів: “Ні, дитинко. Я дійсно не хочу, щоб ти зробив це".

У той час як Кім сказала, Це було "зрозуміло", що Каньє не хоче, щоб її підтримати бренд, який копіює його одяг, було важко відмовитися "багато грошей".

Кім і Каньє в 2016 році зустрів Гала. Фото: Ларрі Бузакка/АФП/Getty Зображення

Але через тиждень, він видерся до неї — з чеком на 1 мільйон доларів.

“День матері був, здається, на наступному тижні. День матері йде, і він виявився записом з міста і я отримала мої квіти, а потім я отримую конверт, доставлений до дверей. Я відкрив конверт, і це був чек на мільйон доларів з запискою: спасибі, що завжди підтримуєш мене і не вивішувати", - сказав Кім.

“В решті частині конверта, це був контракт, щоб стати власником "Спартака" — на мій відсоток. І що мені подарували на День матері".

Якщо ця історія змушує вас почувати себе як неадекватний чоловік, зараз ідеальний час, щоб послати коханій людині ці "просто так" квітів.Категория: Отношения