Моторошний причина вашого партнера схоже, що вони могли бути вашим братом


Опубликованно 23.09.2018 00:39

Моторошний причина вашого партнера схоже, що вони могли бути вашим братом

"Я думаю, що це річ світлим волоссям, що мене лякає".

Це був не перший раз хтось відзначив схожість між моїм хлопцем і я. звичайно, можливо, якщо ви написали наші ключові особливості на папері — високий, світловолосий, блідий, блакитноокий, довготелесий, блідий знову — ми будемо звучати як родичі. Але в людині? Я просто не бачу його.

Моя старша сестра сказала, що вона виглядає так само, як її бойфренд весь час. Мій молодший брат трохи схожий на свою подружку. У мене багато друзів, які виглядають біса багато, як і їх партнери. Колишній колега виглядає так, як її партнер і я дійсно думаю, що вони повинні дивитися на сайті, просто щоб бути впевненим родоводу.

І, у випадку, якщо ви пропустили кайф на Twitter раніше в цьому місяці, світ думає, що актор Ділан Sprouse є дівчина, яка більше схожа на свого близнюка, ніж його реальний двійник.

Подруга Ділан Sprouse виглядає більше як брат-близнюк, ніж його фактичне близнюк робить pic.twitter.com/ldwMea5kyK— Sydelko Христина (@csydelko) 8 вересня, 2018

Що дівчина-красуня Барбара Палвін і в інтернеті є сенс.

Більше 100 000 чоловік ніжилися в подобу пари, перш ніж перейти на інші приклади пар знаменитостей, які виглядають, ну, напів-огляди. Том Бреді і Жизель Бюндхен, Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл, Крістен Белл і Декс Шепард, Алексіс Бледел і Вінсент Картайзер, Бред Пітт і половина подруг він був, так як він був 17 ...

Список можна продовжувати.

Вони навіть мають один і той же перукар. Фото: Кевін Архіві Мазур/WireImage

Як Ви читаєте це прямо зараз, ти сидиш в одному з двох таборів. Перші живуть люди на зразок мене — ті, хто зараз спітнів, думаючи, що мій партнер міг зійти за мого кузена'. Тобто друга група — наповнений широко розкритими очима стурбованість тим, що нікого в першій групі гостро потребує психологічної оцінки.

Перед будь табір народного початку набору найближчий професіонал в області душевного здоров'я, хай буде Вам відомо — деякі дослідження показують, що люди тяжіють до тих, хто схожий на нас майже на кожному рівні.

За даними дослідників, які працювали на німецьке дослідження в 2016 році, ми можемо легко розпізнавати емоції на обличчях, схожими на наші власні, надаючи нам більше "нейронні словник" з тими, хто схожі на нас. Цей рівень розуміння і з'єднання стрічок у взаємний потяг і, в кінцевому рахунку, основою досить успішні відносини.

Не тільки ці два чудових разом, вони схожі. Фото: Алекс Берлінер/Форум для телевізійної академії/АП образи

В основі її принцип досить простий: якщо особа, що ми взаємодія з почувається і виглядає знайомим, ми можемо зрозуміти його більше. Коли ми правильно визначити емоції людини, він запускає систему винагороди мозку, позитивно посилюючи взаємодія — сигнал про те, що у нас є взаємодія з людиною, ми говоримо. Що вони отримують нас. Що вони навіть можуть, як нам повернутися.

Але атракціон, заснований на знайомстві простягається далі, ніж романтична любов — подивися на свою "роботу дружина", найкраща подруга, або тренажерний зал приятель — вони нагадують вам? У вас схожі очі, зуби, шкіра? Вони носять свої волосся так само, як ви? Ходити і говорити, як ви робите?

На думку дослідників з Університету Торонто, ми не просто забираємо наші значущих інших на основі фізичної подібності — ми, швидше за все, щоб сформувати міцні дружні стосунки з тими, хто схожі на нас.

ОК, Є різниця в зрості, але Крістен Белл і її чоловік Декс Шепард мають дуже схожі характеристики. Фото: Аксель/Бауер-Гріффін/Компанії Film Magic

Дослідження, опубліковане в особистості та соціальної психології , в серпні минулого року зазначив, що в багатьох випадках "зовнішній вигляд обличчя сприяє членство в групах".

При порівнянні особи чоловіків в шести різних братств у середньозахідному університеті, стало очевидно, що наявність певних фізичних функцій залежить від земляцтва. Психологи виявили, що студенти чоловічої статі повинні були, на якомусь рівні, формуються групи на основі зовнішнього вигляду. Дійсно, чоловіків підсвідомо тягне до однолітків, які виглядали найбільш звичний — найбільш, як їх — і інстинктивно зробив ці однолітків своїх рідних і близьких.

І ось перш ніж ми визнаємо 2014 дослідження, проведене в Університеті Колорадо, що знайшли подружні пари мали менше відмінностей в їх ДНК порівняно з незв'язної пар. Так — це називається генетична ассортативного схрещування — і це відбувається частіше, ніж ви думаєте.

Так, Ділан Спрауз і Барбара Палвін, якщо ви стурбовані тим, що ви більше схожі на брата і сестру, ніж хлопець і дівчина — не хвилюйся.

Це трапляється з кращими з нас.

— Мішель Ендрюс-письменниця і ведуча подкасту від Мельбурна. Слідуйте за нею на Instagram: @michelleandrews1Категория: Отношения